Jump to content

Młot Thora- recenzja

Guest

Recommended Posts

W tym temacie chciałabym opisać sól, którą można dostać w stacjonarce w jednym z większych miast naszego pięknego kraju.

Enjoy!

Nazwa: Młot Thora

Od: Stacjonarka w jednym z większych miast Polski

Wygląd: biały puder z nielicznymi grudkami które łatwo się kruszą

Ilość: 0,7g tak na oko

Dawkowanie zalecane:

Nowicjusz: 100-150mg

Sredniozaawansowany szczur: 150-250mg

Zaawansowany szczur: 250mg wzwyż

Czas działania: 40-60min

Efekt działania: Formą podania był oczywiście sniff, który szczurki lubią najbardziej. Nie był on jakoś specjalnie piekący jednak można było lekkie pieczenie poczuć. Po chwili pojawia się lekki acz nieprzyjemny spływ. Po 5-10 minutach szczurki zaczynają czuć chęć robienia wszystkiego naraz, są bardzo aktywne i ruchliwe, wszędzie je pełno. Niestety efekty szybko zaczynają słabnąć a chęć dorzutki zwiększa się w zastraszającym tempie. Pomyślałam więc że dam szczurkom mix młotka z armagedonem i crackiem o których pisałam w oddzielnych tematach i tam też opisałam efekt tego mixu.

Zjazd: W temacie o Armagedonie lub cracku opisywałam zjazd po połączeniu wszystkich trzech substancji, tutaj skupię się na zjeździe po tej jednej substancji. Generalnie zjazd jak to zjazd, jest on nieprzyjemny, szczurki znienawidziły nagle wszystkich wokół, oprócz tego były bardzo przybite i cierpiały na bezsenność.

Uwagi: W swoim czasie szczurki miały bardzo długi ciąg z tą solą i przed tym chciałabym was przestrzec. Szczurki nabawiły się paranoi i psychoz które do dzisiaj potrafią dać o sobie znać. Szybko się uzależniły od tej substancji i nie trzeźwiały przez parę miesięcy. Szczurkom zrobiłam przymusowe odstawienie tej substancji i wyszło im to na dobre. Teraz daję im tę substancję naprawdę sporadycznie, zwykle właśnie do mixów.

Plusy:

+mało piekący sniff i mało uciążliwy spływ

+Fajny speed, chęć robienia wszystkiego

+w połączeniu z innymi solami daje przyjemne efekty

Minusy:

-krótki czas działania

-duża chęć dorzutki

-sól sama w sobie dosyć słaba

Podsumowanie:

Generalnie nie polecam podawać tej soli samej. Efekty są ale krótkotrwałe i niezbyt intensywne, napewno nie warte ceny 60zł za 0,7g

Co innego w mixie, ale bardziej sporadycznie. Nie jest to nic specjalnego, a już na pewno nie dla zaawansowanego szczura który najpewniej nawet nie odczuje efektów albo odczuje je bardzo słabo.

NAJWAŻNIEJSZE: To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie.

Dla ciebie może okazać się za mocne!

Pamiętaj o tym!

Koleżka mi kiedyś o tym wspominał, było w Krakowie w jakiejś stacjonarce właśnie ale wtedy z tego, co mówił, działało mocniej i dłużej - po jego opisie tego, jestem niemalże pewien, że była to alpha-PVP. Zaznaczam, że było to przed 1 lipca. Dodam też, że wtedy kosztowało to 25 albo 30 pln, już dokładnie nie pamiętam. Zresztą w sumie to już chyba mało ważne, z racji zmian jakie ostatnimi czasy zaszły ;) Chyba też wspominał coś o ilości, w sensie, że nie było tego jakoś "w chuj". Pewnie też nie było to na tamten moment 0,7 g tylko raczej 0,2 - 0,3 g.
Pierdolony 1 lipca...

Mowisz o tym ? 

20z5ykg.jpg

U mnie na rejonie do nabycia w dwoch wersjach cenowych: 30PLN / 50PLN 

Ogolnie opis jest wporzadku, natomiast dodam od siebie iż nie mogę sie zgodzic z mocą jak i czasem dzialania tego produktu. Na mnie osobiscie ta sol dziala dosc dlugo, jak i intensywnie. Ale fakt faktem, zjazd, paranoje i chec do dorzutki odstraszaja. Przyznam rowniez racje ze splyw nie nalezy do przyjemnych, efekt splywajacego kleju brzydzi, ale da sie to ogarnac majac przy sobie jakis napój. Organizm organizmowi nie rowny, wiec kazdy powinien stestowac ten sorcik na wlasnej skorze by moc wydac wlasna, obiektywna opinie. Sam mam mieszane uczucia, ani bym tego nie polecil, ani nie odradzil. Po prostu Thor Hammer, dziala jak jebniecie mlotkiem w leb. 

Jesli mialbym wybierac w sortach z tego rodzaju, to zdecydowanie wybralbym ten:

2cmrkh.jpg

Mimo tego ze ostatnio ten krysztalek stracil na jakosci, i tak wybral bym wlasnie jego Dx

Tak jak wspomnial CRACKow. Wedlug mnie sort sprzed 1 Lipca byl wlasnie na A-PVP ... stad te liczne paranoje, psychozy i uczucie ze wszyscy na Ciebie zerkają ... 

Koleżka mi kiedyś o tym wspominał, było w Krakowie w jakiejś stacjonarce właśnie ale wtedy z tego, co mówił, działało mocniej i dłużej - po jego opisie tego, jestem niemalże pewien, że była to alpha-PVP. Zaznaczam, że było to przed 1 lipca. Dodam też, że wtedy kosztowało to 25 albo 30 pln, już dokładnie nie pamiętam. Zresztą w sumie to już chyba mało ważne, z racji zmian jakie ostatnimi czasy zaszły ;) Chyba też wspominał coś o ilości, w sensie, że nie było tego jakoś "w chuj". Pewnie też nie było to na tamten moment 0,7 g tylko raczej 0,2 - 0,3 g.

Pierdolony 1 lipca...

Owszem 25-30zl 0,3/0,4g

50-60zl 0,7g.

Te sprzed ustawy były o wiele silniejsze niż są obecnie, właśnie w tamtym 2miesięcznym ciągu one zrobiły moim szczurkom siekę z mózgu.

Mowisz o tym ?

20z5ykg.jpg

Ogolnie opis jest wporzadku, natomiast dodam od siebie iż nie mogę sie zgodzic z mocą jak i czasem dzialania tego produktu. Na mnie osobiscie ta sol dziala dosc dlugo, jak i intensywnie. Ale fakt faktem, zjazd, paranoje i chec do dorzutki odstraszaja. Przyznam rowniez racje ze splyw nie nalezy do przyjemnych, efekt splywajacego kleju brzydzi, ale da sie to ogarnac majac przy sobie jakis napój. Organizm organizmowi nie rowny, wiec kazdy powinien stestowac ten sorcik na wlasnej skorze by moc wydac wlasna, obiektywna opinie. Sam mam mieszane uczucia, ani bym tego nie polecil, ani nie odradzil. Po prostu Thor Hammer, dziala jak jebniecie mlotkiem w leb.

2cmrkh.jpg

Mimo tego ze ostatnio ten krysztalek stracil na jakosci, i tak wybral bym wlasnie jego Dx

Tak jak wspomnial CRACKow. Wedlug mnie sort sprzed 1 Lipca byl wlasnie na A-PVP ... stad te liczne paranoje, psychozy i uczucie ze wszyscy na Ciebie zerkają ...

Tego drugiego chyba nie kojarzę w Krk była jeszcze sól o nazwie "meth" chyba czy jakoś tak, miało to imitowac mefedron ale szczerze mówiąc było to najgorsze gówno jakie moje Szczury miały okazję próbować

Mowisz o tym ?

20z5ykg.jpg

2cmrkh.jpg

Tego drugiego chyba nie kojarzę w Krk była jeszcze sól o nazwie "meth" chyba czy jakoś tak, miało to imitowac mefedron ale szczerze mówiąc było to najgorsze gówno jakie moje Szczury miały okazję próbować

Nie kojarze nic z serii talizmanow / amuletow o nazwie ''meth'', sprawdzilem teraz na stronie i rowniez nic takiego nie ma. Dobrze ze nie wiem co to jest nawet, skoro mowisz ze najgorsze gowno ;)

Nie cytujcie postow ze zdjeciami, bo caly temat sie rozjechal, w Twoim przypadku odpowiedzialas podwojnie ... 

zawiodlemsie, mozesz to poprawic ? 

• 3 months later...
  • 3 months later...

Jestem średnio zaawansowany, a może nawet amatorem jeśli chodzi o RC... ale lubuję się w stymulantach. Odwiedzjąc po raz pierwszy punkt zaopatrzeniowy lokalny (wcześniej tylko zamówienia w internecie|. poprosiłem o coś - jak się pewnie domyślacie speedującego. Od tygodnia ani fety, krysi, 3mpd czy hexenu - polecono mi eksperymentalny środek - "Thor Hammer" - stwiedziłem "taka nazwa - trzeba spokojnie bo łep upierdoli..." - Na prawdę nie wiedziałem z czym mam do czynienia...

20160718_014248.jpg.1a6036a0f3e13d47eb17

Ogarniając wszystkie ważne rzeczy o których nie mogę zapomnieć - z czegoś trzeba żyć rozpocząłem testy....

• snif nr.1 - ok. 50mg + okruszki z paluszka w mordę... - smak - no ciepła woodka może być łatwiejsza... snif - prawie bez pieczenia, spływ łagodny - piwkiem zapijany prawie nie odczuwalny // odkryłem że całkiem zajebiście sie rozpuszcza (?) ------ efekty - nooo, calkiem daje - wszystko ogarniam, humor +5 do normy, chce mi się to czego nawet moja kobieta chce więc spory efekt :D ----- po 20 minutach odczuwam potrzebę dorzutki
  • snif nr. 2 - 100/110 mg - nie uległem potrzebie dorzutki natychmiastowej - snif po 50 minutach od pierwszego. ---- efekt - stymulacja trochę wyższa niż poprzednio co pewnie jest efektem dawki - inne zachowania w normie + podwyższona radocha z "muchy na ścianie"
  • snif nr. 3 - nie wiem... nie miałem czasu ważyć mogłem tylko zdjęcie zrobić:

20160718_014451.jpg.7d7f06cde692ec66d07b

• ad. snif. 3 - 1h. po drugim - dalej czuć stymulację, brak negatywów, ale już bez uśmiechania się do spalanego peta... spływ czy tam inne razem z piwkowaniem dla mnie nie odczuwalne.

A więc podsumowując przed pójściem spać (tak pójdę spać):

1. Konsystencja - grzyb zblendowany z odrobiną wody koloru brązowego
  2. Przyżadzanie - nie jest to sypkie więc ciężko to porównywać do pyłu który da śię ładnie ułożyć.
  3. Działanie co do nazwy - głowa jest na swoim miejscu, działa fajnie speedująco, wchodzi łagodnie - bez tzw. "pierdolnięcia"
  4. Wady - znów ta konsystencja = lepiące coś(latwiej to rozpuscic i wypic, ale nie działa tak dobrze),,, szybka chęć dorzucania.

Teraz mam pytanie do was - mam nadzieję że mi pomożecie - z czym mogłem mieć styczność? - będę wdzięczny za każdą treść naprowadzającą.

Guest zawiodlemsie

Nikt Ci nie powie z czym miałeś styczność. Bywa tak, ze jedno miasto a kilka stacjonarek i w każdej jest młotek, ale w każdej na innym składzie, chociaż opakowanie to samo. A że się dobrze rozpuszcza to sporo ludzi wali to w kanał (najlepiej młotka palić albo wpuścić w kanały). Mam takie obrzydzenie do tych fiolek które są w tych woreczkach, ze na wymioty mnie bierze. Nie kupuj w stacjo, niech Cię bozia broni. 

Guest zawiodlemsie

W mojej okolicy stacjonarki okupują bezdomne narkusy, taka prawda. Rano do sklepu wynieść flakony/spodnie/buty, zastawić i po młotek, triskela czy co tam chcą... W pustostanach można się potknąć i wyjebać na tych fiolkach jak na kulkach w kreskówce. 

Na pomorzu przez pewien czas sprzedawali dopy pod innymi nazwami i oczywiscie o innym przeznaczeniu np. jako srodek do czyszczenia tasm vhs czy jako ozdoby choinkowe. Co do skladow byla to loteria, oczywiscie z przewaga jaiegos wypelniacza czy nawet szkla zeby traialo prosto do krwioobiegu przez poraniona sluzowke nosa. Czasami tez z domieszkami chloru czy nawet arszeniku. Wszystko spod lady sprzedawcy jacys cicho-ciemni. Byly tez tzw. "objazdowki" sprzedawane z auta. Biznes kwitnie i ma sie calkiem dobrze.

• 3 months later...
Gdyby ktoś szukał - oto skład Młotu Thora. Arszeniku @Hajtjednak brak. Ale kto ich wie ile było sortów?
Źródło: GIS

Lp Nazwa handlowa produktu Substancje wykryte Nazwa chemiczna substancji IPUAC Wzór chemiczny sumaryczny Postać fizyczna Działanie na zdrowie / Uwagi
287 Talisman Thor Hammer  α-PVT      beżowy proszek   
287 Talisman Thor Hammer  α-PHP      beżowy proszek   
287 Talisman Thor Hammer  PV8      beżowy proszek