Skocz do zawartości
Z zyciem sie pojednaj

HEX-EN, ethyl-Hexedrone, etyloheksedron

Polecane posty

aJq2hIP.jpgQrMs6L6.jpg

Nazwa chemiczna: chlorowodorek alfa-methylaminohexanophenone

Inne nazwy: hexa.

Działanie związku było bardzo podobne do koksu. Najbardziej zaskakujące było uczucie zimna i drętwienie nóg, dokładnie jak prawdziwy koks. Inne efekty TEZ były podobne.Odrobine stymulacji i chec do rozmowy były spowodowane dawkami 30-40mg. Dla dawek 80-120mg odczuwalna potezna euforia. Wiele osób nie może odróżnić hexenu od prawdziwego koksu.

Rodzina Alpha-pyrrolidinoketonow w połaczeniu z hexem moze spowodować wielką tolerancję krzyżową. Ale znow odczuwalne było drętwienie nosa jak przy oryginale.

Największą niespodzianką w swiecie beta-kethonow od wielu lat jest własnie ow zwiazek z ktorym sie wiaze nadzieje ze zrewolucjonuje rynek research chemicals.Bez większej nadziei postanowiłem spróbować chlorowodorku N-ethylaminohexanophenone (N-ethylhexedrone; NEH; HEX-EN). Ogromna niespodzianka, znowu. Związek jest ok. 3x bardziej aktywny niż Hexedrone. Po dawce 10mg Ciągle chce sie mówić, mówić i mówić. . Po 30-60mg mozna poczuć przypływ dzialania koksu jak i coś, co można by nazwać dopaminowa euforią.. Ale wszystko w porównaniu efektów do dobrego koksu. Nawet osoby uzależnione od alfa-PVP skomentował to działa umiarkowanie dobrze. Zakładam więc, że jest to silny środek pobudzający, podobny do koksu w skutkach. To nadaje się do wąchania i vaporyzowania.

P.S.TYLKO TYLE UDALO MI SIE ZNALESC NA TEMAT TEJ SUBSTANCJI,TEKST PRZETLUMACZYLEM Z DRUGS-FORUM.COM https://drugs-forum.com/forum/showthread.php?t=271983

Pamiętajcie, że heksedron jest w Polsce nielegalny, legalny jest HEX-EN.

hex-en niby cyt" 3x mocniejszy od hexedrone" (cytat z drugs-forum) ale imho nie daje alfowej przyjemnosci.

speed 5x mocniejszy niz po pv8 a ja wciaz czuje niedosyt.

poza tym hot rails nie kopie.

nic to ja czekam na izo-hexy.

A jak długo to działa, jak często trzeba dorzucać? Ludzie jak znacie, to piszta takie rzeczy, bo to cholernie ważne. Ja do kreski czy grama NIGDY nie siadam i nie wiem póki co, ile zamówić na np. 2dniowy ciąg.

Prawda b3 ma. Dokładnie hexen.

LUDZIE ODSYŁAM DO [h]

Między innymi BAAAAAAAAAAAARDZO WAŻNA INFORMACJA: ponoć mieszanie z nikotyną może się skończyć śmiercią. Póki co nie rozumiem tego i poprosiłem o wyjaśnienie, co ludzie tam wygadują, bo:

hex-en bardzo podnosi ciśnienie, nikotyna jak wiadomo też podnosi, a zmieszanie ich obu powoduje ponoć nagły spadek ciśnienia i możliwość nawet zejścia z tego - skądinąd przereklamowanego - padołu.

Ja nadal jestem w trakcie czytania tematu na [h], bo tam jest on o wiele dłuższy niż tutaj.

Nie wiem, albo mi się wydawało, bo czytałem nieuważnie, albo ktoś tam zgadzał się z tym gościem, który zgłosił ów problem.

Oczywiście, ja mam nadzieję, że to bzdura, że np. takie efekty mają ludzie nieźle podniszczeni przez inne rc (alfy), albo, że to jednostkowa sytuacja, albo przypadek.

Ja dziś siódmy dzień nie palę, jadę na cytyzynie (tabex). Ale nie wyobrażam sobie choć trochę nie pociągnąć granatu z e-papierosa ;) gdy walnę hexen. Z pewnością, jak już przetestuję, to dam znać, czy potwierdzam te doniesienia/ostrzeżenia.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA