Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

A.K.

Benzydamina (Tantum Rosa, Tantum Verde) - wątek ogólny i FAQ

Recommended Posts

Witam ;p Tak dla odświeżenia tematu: miewa ktos drgawki po benzie? Tzn. mam na mysli te dziwne wyładowania elektryczne na całym ciele. Skutecznie nie raz na benzowym tripie ścieły mnie z nóg, wyglądałem jak przy ataku padaczki. wiecie coś na ten temat?

Z całym szacunkiem mogę potwierdzić, że benza w odpowiednik ilościach generuje realistycznę OEV'y, przesłyszenia a nawet całe sytuacje typu otworzenie drzwi i rozmawianie z osobą która w tym momencie jest np 20 km od tego miejsca. Można znaleść wspólne cechy z psychozą postymulantową, jednak benzydamina jest bardziej bezwzględna

Jak już ktoś pisał wcześniej wiele rzeczy dochodzimy następnego dnia, czy była to halucynacja czy nie. Takie akcje dzieją się przy względnie czystym umyśle, porównałbym to do cyklicznych zdarzeń typu nic nie widzimy nienormalnego w polu widzenia a po chwili np. bocian zostaje zagryziony przez 2 psy: %-) lub w tle biegnie w naszą stronę sympatyczny lew Dx

Często widać różne insekty, pająki, szczury, szerszenie. Całość zostaje ograszona przyśpieszonym, spowolnionym odbiorem muzyki w dodatku metalicznym w akompaniamencie budzących czasem groze przesłyszeń. Z benzdymaniną nie miałem doczynienia już 2 lata i nie wiem czy kiedykolwiek powrócę do tej delirycznej fazy aczkolwiek ma jednak swój urok

Przypominam ku potomności róbcię ekstrakcję, jest to tak prosty proces, pozatym wasze nerki będą wam wdzięczne.

:ph34r: Odkopuje, bo kwestia działania benzydaminy na człowieka jest w mojej opinii bardzo ciekawa i chciałbym, by więcej osób dowiedziało się większej ilości informacji o tej substancji.

Benzydamina to substancja relatywnie tania i prosta w zdobyciu (każda apteka posiada środek znany jako Tantum Rosa i to w niewielkiej cenie), daje ekstremalnie silne doznania psychodeliczne, ale jej stosowanie nawet w jednorazowej dawce wiąże się z P O T Ę Ż N Y M kilkudniowym benzydaminowym kacem. Dlatego to wyłącznie dla osób o twardej psychice (doświadczenie nie ma tu znaczenia, brałem to jako pierwszy psychodelik w moim życiu, i wytrzymałem bo mam silną wolę), chociaż wiadomo - nikogo nie zachęcam do brania środków odurzających.

DAWKOWANIE: 1,5 gramów benzydamina, ludzie mówią, że to sporo na start i mają racje. Kac jest potworny, najgorsze co w życiu czułem po tym, ale okres fazy tak silny i niezwykły, że jak dla mnie warty tego zamieszania. Jedna saszetka leku zawiera 0,5 grama.

EKSTRAKCJA: wspomniany wyżej środek z apteki zawiera sporą ilość soli, powinniśmy ją rozpuścić w zimnej wodzie (bo sól w zimnej wodzie się rozpuszcza, ale benzydamina już nie). W tym celu weźcie paczkę chusteczek, łyżeczkę, 4 szklanki, i jedną wypełnijcie najzimniejszą wodą z kranu, ale pamiętajcie, by odczekać chwile po odkręceniu wody, by ta zimna woda zdążyła dojść z rur do kranu. Następnie wybraną ilość saszetek wsypcie do pustej szklanki (ja wybrałem na start 3, ale to był ostry kop), i zacznijcie zalewać każdą jedną saszetkę 5 łyżeczkami (tymi małymi) zimnej wody. Jeżeli saszetek wsypiecie 3 to łyżeczek musicie dać 15, itd. Kolejnym krokiem jest energiczne mieszanie tego łyżeczką (jeżeli uznacie, że za mało wody to nie bójcie się dolać jej trochę), przez około 30 sekund mieszajcie całość, potem wyjmijcie łyżeczkę i roztwór pozostawcie na około 5 minut (nic się nie stanie jak poleży dłużej). Gdy odczekacie określony czas to na kolejną czystą szklankę nałóżcie jedną chusteczkę, robiąc po środku chusteczki lekki dołek. Trzymając chusteczkę powoli wlewacie roztwór do tego dołka, te białe mokre proszki, które odkładają się na chusteczce to benzydamina, a to, co kapie z chusteczki to woda z solą. Gdy przesączycie tak cały roztwór to weźcie chusteczkę i łyżeczką zdejmijcie z niej ten proszek do czystej szklanki, zalejcie niewielką ilością wody i wypijcie na jeden raz całość *uwaga, smak obrzydliwy, zaopatrzcie się w sporo mocno zagęszczonego soku i słodkich cukierków*.

CZAS WEJŚCIA: około jednej godziny pojawiają się pierwsze efekty, podczas działania substancji jej siła faluje stając się co jakiś czas słaba (co daje fałszywe przekonanie, że faza schodzi) by po chwili znowu ostro kopnąć.

CZAS DZIAŁANIA: około 6 godzin główne efekty, pomroki i powidoki pozostają nawet do 3 dni, półroczne efekty to legenda i mit z hypera.

EFEKTY: w dawce 1,5 są ekstremalnie silne halucynacje wzrokowe, łączone często ze słuchowymi (ja widziałem chodzący po ścianie dych jaszczurki, który wydawał z siebie dźwięki); często pojawia się motyw zwierząt, który czasem jest przerażający (widziałem ćmy wielkości pięści, których trzepot skrzydeł doprowadzał mnie do paniki, a one co chwile mnie atakowały); halucynacje czuciowe (czujesz, że coś siedzi/chodzi ci po ciele, ale jak to podrapiesz lub zerkniesz to nagle to ucina ten efekt); dobijające uczucie, które wbija cie w fotel; obawy przed wejściem do ciemnych pomieszczeń, wejście do nieoświetlonej łazienki to test hardcore'a, a będziesz musiał bo benzydamina jest cholernie moczopędna.

ZEJŚCIE: bardzo trudne przeżycie psychicznie, które jednak nie pozostawia stałego śladu w psychice; ja osobiście płakałem zwijając się z dziwnego bólu na łóżku (czułem, jakby kamienie poruszające się 20km/h penetrowały mi jelita), tak cały dzień przejebałem, potem zamulenie przez kolejne 2 dni i apatia, ale potem wszystko wraca do absolutnej normy.

ZALETY: bardzo tani; ekstremalnie silne haluny; da się odróżnić fikcje od rzeczywistości; nawet straszne halucynacje są bardziej intrygujące niż straszne.

WADY: bardzo trudny psychicznie kac, długotrwały; silne zaburzenia równowagi i umiejętności orientacji przestrzennej; obrzydliwy smak.

Niniejszy tekst ma charakter informacyjny i odradza się zażywanie jakichkolwiek substancji odurzających.

Benzydamina to narkomański demon, który jest w stanie bezwzględnie i okrutnie opętać naszą psychikę... i żadne egzorcyzmy nie pomogą! Po 1,5g (oczywiście po ekstrakcji) miałam potworne halucynacje wzrokowe - wszędzie widziałam pająki, których panicznie się bałam (o dziwo ten bad trip mnie z tego strachu częściowo wyleczył, choć było to brutalne, widzieć je wszędzie przez kilka ciągnących się w nieskończoność godzin). W trakcie tripa usiłowałam nawiązać rozmowę z partnerem, ale w trakcie wypowiedzi co chwilę milkłam, gdyż zapominałam, co mówię. Wzięta do ręki ulotka jakiegoś leku zamieniła się w pismo z hieroglifami. Nie byłam w stanie obsłużyć telefonu - to urządzenie wydawało mi się kosmicznie nie do opanowania. Gdy patrzylam przez okno, potrafiłam dostrzec najróżniejsze rzeczy (jak np. babuleńkę szorującą szybę od zewnątrz). Ciemne miejsca (jak cień pod drzwiami) zamieniły się w fioletowe plamy światła. Dźwięki miały mechaniczny pogłos, muzyka raz przyspieszała, raz zwalniała; miałam również powidoki i widziałam "poklatkowo". Trip zakończył się tym, że nie byłam w stanie wyczuć bicia własnego serca, przestraszyłam się więc, bo pomyślałam, że umieram - wpadłam w panikę, którą na szczęście udało mi się opanować i w końcu zasnęłam. Mój partner przez cały trip odganiał i zabijał nieistniejące komary, widział też dziecięcą lalkę jak z horroru, która zaczęła go prześladować; nie był w stanie nawet sam pójść do łazienki, tak bardzo się bał. Na drugi dzień obudziłam się cała obolała i wymęczona; czułam się gorzej, niż na alfowym zjeździe, co niedorzeczne i trudne do osiągnięcia. Nigdy już nie wezmę benzydaminy, chyba, że w miksie.

0,5g dodane do odpowiednio obliczonej dawki DXM pięknie podbija OEV'y, a przy tak stosunkowo niewielkiej ilości benzydaminy na szczęście nie ma tej mrocznej, delirycznej nuty psychodeli. Po zmieszaniu obu substancji widziałam latające przy suficie wróżki (jedna z nich obiecała spełnić moje życzenie) i ogromne, tajemnicze stworzenia na metalowych nogach krążące po pokoju. Oglądałam również odcinek anime, przez całe dwadzieścia minut... jak się na drugi dzień okazało, przy wyłączonym komputerze i monitorze. Musiał mi się włączyć tajny odbiornik w mózgu, gdyż wyraźnie pamiętałam cały odcinek :D CEV'y również piękne, bardzo liczne i kolorowe. Kac na drugi dzień znośny.

3 saszety bez filtracji z kolezką pod wode z cmentarza dobre 3-4lata temu. 

Tak jak bylo widno bylo okej, ale potem JA PIERDOLE myslalem ze trace wzrok wszedzie blyski, kreski, swiatla kurwa MOZGOJEB oporowy.

Nerki tez dostaly dobitny wpierdol w stolicy.  

Odświeżam temacik bo wczoraj zarzuciłem 2g benzy na pierwszy raz nie będę się tutaj rozpisywał za bardzo bo to było grubo pojebane wszędzie jakieś strasznie realistyczne oevy 24h od zażycia właśnie minęło a ja dalej rozglądam się z porytka że zaeaz z ziemi wykurwi na mnie jakiś demon wrony cxy inne gówno typu pająki szczególnie moja uwagę przykuło jak w ciemności twarz mojego ziomka z normalnej zmieniła się w demoniczną i to było trochę przerażające albo jak opetana pacyfka tańczyła mi na szybie 

/wybacz za post pod postem/

Dodam jeszcze ze wlecial spid do tego i alkohol więc gruby mózgojeb