Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

A.K.

Benzydamina (Tantum Rosa, Tantum Verde) - wątek ogólny i FAQ

Recommended Posts

Poniższe FAQ powstało dzięki pomocy Silent Boba

;)

UWAGA! BENZYDAMINA JEST BARDZO SILNYM ŚRODKIEM, DXM W PORÓWNANIU DO NIEJ TO ZABAWKA I KOCYK DLA DZIECI, JAK KTOŚ NAPISAŁ NA HYPKU. ZASTANÓW SIĘ KILKA RAZY ZANIM SIĘGNIESZ PO BENZYDAMINE!

1) Co to jest?

Substancja działająca przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo. Ale przede wszystkim silna substancja halucynogenna, wykazuje także działanie charakterystyczne dla deliriantów i stymulantów. Dostępna bez recepty w formie tabletek do ssania, proszku do sporządzania roztworu do irygacji, kremu, żelu oraz płynów do płukania gardła i jamy ustnej.

2) Jak działa?

Benzydamina oferuje calą gamę mocnych wrażeń, zdecydowanie jest to to jazda dla zawodowców i osób bez instynktu samozachowawczego. Czas ładowania ok godziny, przyjmujemy na pusty żolądek, sama faza trwa do 10 godzin, choć są relacje po tripach trwających 20 godz. Efekty:

+ instentywne i niezwykle rzeczywiste halucynacje

+ OEVy i CEVy

+ powidoki (np. machasz ręką i widzisz ślad jej ruchu)

+ euforia

+ pobudzenie

- nudności i mdłości po spożyciu oralnie

- możliwe przerażające i straszne omamy

- stany lękowe

- zawroty głowy i zataczanie się

- bezsenność

- po fazie na czas nieokreślony pozostają powidoki, "mazy przed oczami" oraz ruchome cienie

- możliwy ból głowy

- możliwe flashbacki

Efekty wizualne wydaję się być dla tripującego bardzo realne i mimo zdawania sobie sprawy z ich narkotycznego pochodzenia, potrafią dac się we znaki (na hypku wiele osób mowi, że wejście do ciemnego pokoju to proba charakteru i odwagi). Warto na czas tripu poprosić kogoś o przypilnowanie nas, żabyśmy czegoś dunrego nie zrobili i nie wybiegli z domu z krzykiem :D

Negatywne efekty nasilają się wraz z przyjętą dawką

3) Jakie dawki należy przyjać?

0,5g - delikatne OEVy i CEVY, lekkie halucynacje i migania świateł, już po tej dawce mogą wystąpić stany lękowe, euforia

1g - pożądna dawka, OEVy i CEV'y są już normalne, halucynacje coraz bardziej stają się rzeczywiste, możliwe problemy z poruszaniem, stymulacja i dobra euforia

1,5g+ - solidne halucynacje, rzeczywistość miesza się z wytworami naszej wyobraźni, powidoki i widzenie rzeczy których nie ma na każdym kroku, po prostu odlecieliśmy w inny wymiar

4) Jak przyjąć?

Leków zawierających benzydamine jest kilka, ale Tantum Rosa jest najlepsze i najefektywniejsze. Cena ok 35zł za 10 saszetek.

Najlepiej zrobić roztwór: 1 saszetka (1 saszetka=500mg) na 25-30ml wody (tmeperatura obojętna, choć najlepiej chłodna/pokojowa), dokładnie rozpuszczamy proszek i filtrujemy przez filtr do kawy lub chusteczke, cokolwiek co można śmiało potem zjeść i strawić ;) Tak tak, to co zostanie na filtrze zjadamy.

Substancji dla własnego bezpieczeństwa nie mieszamy z niczym, choć alkohol w małej ilości może być (choćby dlatego, że jest też możliwość ekstrakcji ze spirytusem i wypicia roztworu, czyli odwrotnie niż woda).

Kieliszek 25ml i chociażby opróżniona torebeczka po herbacie. Roztwór który zostanie w chusteczce najlepiej jest osuszyć i zjeść z jakimś jogurcikiem.

Mowa o niskich dawkach - 1 saszetka z reguły powoduje grę cieni (cienie potrafią przybierać różne kształty itp)

Strach występuje i to nie mały. Już przy najniższych dawkach sama myśl o tym że przyćpaliśmy benzydamine może powodować lęk - taki efekt placebo.

Flashbacki pozostają tylko przy wyższych dawkach chociaż są raporty że takowe nie wystąpiły.

Nie polecam tego nikomu.

PS. A.K. - piszesz, że cena to około 35zł za 10 saszetek. Można też kupować na sztuki w cenie około 3zł za saszetkę.

Na hypku natrafiłem na informacje, że można beznydamine kupić na saszetki, nie trzeba od razu całego Tantum, może ktoś to potwierdzić? Pytam bo na hypku już parę razy na totalne bzdury trafiłem :P I test tego diabelskiego proszku jest pewny, przetestuję na 1g, nie więcej. No... i tylko wtedy jeśli można kupić na sztuki, a nie chce z siebie idioty w aptece... "dzień dobry, poprosze 2 saszetki Tantum Rosa, musze się podmyć" %-)

Na hypku natrafiłem na informacje, że można beznydamine kupić na saszetki, nie trzeba od razu całego Tantum, może ktoś to potwierdzić? Pytam bo na hypku już parę razy na totalne bzdury trafiłem :P I test tego diabelskiego proszku jest pewny, przetestuję na 1g, nie więcej. No... i tylko wtedy jeśli można kupić na sztuki, a nie chce z siebie idioty w aptece... "dzień dobry, poprosze 2 saszetki Tantum Rosa, musze się podmyć" %-)

Przeczytaj mój post - sam koniec wszystko pisze 8)

Paczka zawiera chyba 10g roztworu z którego ponad 9 to sól.

A.K.: I tutaj kochani macie dowód, że nawet mod może być analfabetą :torba:

Mam pytanie do ludzi z większym stażem w spotkaniach z Benzydaminą: Ile orientacyjnie nieprzespanych nocy mnie czeka? Jedną mam już za sobą i naprawdę chciałbym dzisiaj zasnąć :rolleyes: . 20h temu wpadł 1g substancji, mam 64kg i 172 wzrostu, więc zaliczam się do osób raczej ,,szczupłych".

Benza jest jako takim stymulantem, więc przyspieszona akcja serca i bezsenność to normalne objawy.

"Jeden typ" jedząc to zasnął bez większych problemów tego samego dnia, więc dziwi mnie fakt iż nie spałeś :galy:

No i jak zawsze - sprawa indywidualna.

Byłem lekko zaskoczony właśnie faktem, że serce biło całkowicie normalnie. Nie zaobserwowałem żadnych odchyłów. Chociaż zaznaczę tu, że cały czas siedziałem w jednym miejscu i obserwowałem najbliższe otoczenie. Ale noc była ciężka, mimo zmęczenia nie mogłem zasnąć.

ślepy, postaraj się mieć zawsze w zapasie jakieś leki o działaniu nasennym. Jeśli nie masz dostępu do leków na receptę to przynajmniej fenazepamem (dostępny w pewnym polskim sklepie RC na blotterkach po 1,5mg) się ratuj ;)

Będąc w aptece już chciałem o to zapytać... jednak jak przypomniałem sobie do czego to jest, a ja mam to jeść to odpadłem.

Może kiedyś. I chyba za mocne jak na pierwszy psychodelik, co?

Będąc w aptece już chciałem o to zapytać... jednak jak przypomniałem sobie do czego to jest, a ja mam to jeść to odpadłem.

Może kiedyś. I chyba za mocne jak na pierwszy psychodelik, co?

Jak Ty sie boisz o to za pytać to się w ogole nie bierz za takie sprawy.

Rozumiem że własnej kobiety też niezadowalasz bo Cię to odrzuca ?

Gdybyś się dowiedział ile syfu jest w ulicznej amfie to dopiero mogło by Cię odrzucić.

Rozumiem że własnej kobiety też niezadowalasz bo Cię to odrzuca ?

No to źle rozumiesz.

Gdybyś się dowiedział ile syfu jest w ulicznej amfie to dopiero mogło by Cię odrzucić.

Nie wiem i wiedzieć nie chcę. Nie kolekcjonowałem.

Jestem tak zafascynowany tą substancją, że dzisiaj znowu mam w planach dobrze się z nią bawić. Co o kwestii dyskomfortu związanego z faktycznym przeznaczeniem leku to mam takie zdanie: póki nie muszę tego zlizywać z czyjejś podrażnionej pochwy wszystko jest ok. To przecież czysta substancja, która znajduje swoje zastosowanie w leczeniu stanów zapalnych, a w dodatku ma ciekawe właściwości psychoaktywne. Nie widzę tu nic odrażającego. Nie ma nawet problemu z kupnem saszetek, bo pani w aptece nigdy nie przyjdzie do głowy, że masz zamiar to połknąć.

#Edit 21.October 2010 - 03:51

Wczoraj zaliczyłem 2g i nie potrafiłem określić co jest rzeczywistością, a co halucynacjami do tego stopnia, że siedząc u siebie w pokoju wstawałem na polecenie nauczycielki i szedłem do tablicy rozwiązać zadanie. Ogółem faza przypominała trochę tą po Aviomarinie tylko momentami załącza się znacznie większy hardcore.

Znalazłem jeszcze takie w miarę ciekawe informacje dotyczące benzydaminy. Niewiele tego ale zawsze coś (wszystkie dane są podane dla pobrania substancji drogą oralną)

- 50% dawki jest wydalana z moczem w postaci niezmienionej.

- Cząstki benzydaminy łączą się we krwi z białkami.

- Benzydamina zmniejsza gęstość krwi z ok 1,050 do 0,8 g/cm3

dla mnie to był piękny trip, z kumplem poszliśmy do lasu kiedy było ciemno , oczywiście 1,5g na łebka i takie jazdy ze nie da się opisać.. wszystko by było piękne gdyby nie fakt ze 3 dni miałem strasznie przekrwione oczy