Skocz do zawartości
nanancy

Odchudzanie - co wziąć żeby schudnąć?

Polecane posty

Lol.... eeee......... wiesz że to forum jest poświęcone innej tematyce? blink.gif Zatkało mnie to pytanie, zakładać konto na forum dla kolekcjonerów dla takiego pytania? Co mam Ci powiedzieć? Zacytuję fragment Kabaretu OT.TO (program artystyczny Faux-Pas):

Chcesz zeszczupleć? Nie żryj tyle.

Po Red dovesach się nie żre, ale nie polecam takiej metody odchudzania, prędzej sobie zniszczysz organizm. Zbilansowana dieta i trening kurwa, a nie odżywki, głodówka i dopalacze!

Gość

ja tam polecam ci dietkę dla cukrzyków - sprawdzone :mrgreen:

a ja oprócz MŻ , fetę lub adipex ewentualnie meridię lub takie tam.

Proponuję zmienić forum i zadać to pytanie na jakiejś kafeterii czy coś w ten deseń

Są rzeczy do których dopalaczy lepiej nie stosować i odchudzanie zdecydowanie do nich należy, więc najlepiej będzie jak po prostu przestaniesz jeść...

wszystkie sole i nie tylko zawierające "mefedron" na czasy z rok temu pomagają zrzucić kg bez zdobycia ich na nowo:) nie będę pisać nazwami, ale trzeba próbować,

Gość

nie no nie ma sprawy wcinaj dopki ile wlezie, schudniesz jasne, ale jedno jest pewne będziesz szczupła ale nie do zniesienia. więc lepiej zastanów się dwa razy

Jeśli Ci to pomoże, nie ma środku, który sprawi, że schudniesz, są takie, dzięki którym nie masz apetytu i nie musisz jeść ;) (oczywiście wiem to z wikipedi ;))

Ale niestety są to środki nie legalnie i nie do spożycia dla ludzi :D;)

Polecam kawałek Speed - Tu Cię Mam ;):D

Proponuję wziąść wsadzać mniej jedzenia do pyska a następnie wziąść dupę do roboty i zacząć biegać.

Z substancji psychoaktywnych niewielkie ilości amfetaminy są podawane dla poważnie otyłych żeby uspokoić napady głodu, ale każdy stymulant, mniej lub bardziej, likwiduje łaknienie a przy okazji przyspiesza metabolizm. Nie znam nikogo kto próbował tak z obecnych dopalaczy ale możesz spróbować.

NIE POLECAM.

Udało mi się schudnąć 15 kg w półtora miecha - brak żarcia plus wciągania do oporu. Niestety o mało nie skończyło się to dla mnie tragicznie - wylądowałem u lekarza pod kroplówką z trachykardią wywołaną całkowitym wypłukaniem organizmu z mikro i makroelementów, nie wspominam już o witaminach. Ogólnie podły sposób, ale nie da się ukryć, że skuteczny. Takie Auschwitz trochę.

NIE POLECAM.

Udało mi się schudnąć 15 kg w półtora miecha - brak żarcia plus wciągania do oporu. Niestety o mało nie skończyło się to dla mnie tragicznie - wylądowałem u lekarza pod kroplówką z trachykardią wywołaną całkowitym wypłukaniem organizmu z mikro i makroelementów, nie wspominam już o witaminach. Ogólnie podły sposób, ale nie da się ukryć, że skuteczny. Takie Auschwitz trochę.

Była dziewczyna znajomego (rok przed tym jak się poznali) przez kilka miechow na fecie jechała.... schudła 23kg, wyglądała rzekomo jak patyk... dla mnie to nie pojęte jak się można do takiego stanu doprowadzić. Albo inaczej - wiem jak, ale nie rozumiem dlaczego nikt sie w jakimś momencie nie opamięta? Przecież to polskie ścierwo, 20% fety w fecie, nie możliwe, żeby tak mocno uzależniało... chyba? Nie brałem, nie wiem, ktoś odpowie?

Ja akurat jechałem na rzeczach legalnych - koko i speedway.

Opamiętałem się dopiero po tej akcji u lekarza, mała depresja spowodowana otarciem się o kalectwo naprawdę potrafi wstrząsnąć :D

Poza tym jest jeszcze kwestia czy ktoś chce schudnąć jak ja ze 120 na powiedzmy 100 czy z 70 na 50 jak podejrzewam większość kobiet zainteresowanych czymś takim.

Może marnym przykładem będę, ale od kiedy zaczęłam brać różne bardziej kosmiczne rzeczy (początek kontaktów z rc) to z 56 zrobiło mi się na wadze 51 w jakieś półtora- dwa miesiące. Ale brać tylko po to, zeby schudnać to profanacja moim zdaniem.

Btw, ktoś się rąbnął w tytule wątku; wziąć, nie wziąść

Widzę, że ktoś poprawił błąd w nazwie tematu... a szkoda, bo pasował. Błędem było nie tylko napisać "wziąść", ale i wpaść na pomysł takiego sposobu odchudzania :zle: Uważam, że w tym przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie trepan.

Skoro jednak znaleźli się tu znawcy tematu, doradcy, z aprobatą podchodzący to tego pytania i udzielający takich wartościowych odpowiedzi, niech mi ktoś odpowie, bo widzę, że nie będzie to problemem... Co mam wzionść, żeby zmniejszyć poziom cholesterolu, ponieść libido i zwiększyć poczucie motywacji. Na pewno są jakieś cudowne dopki.

"Zbilansowana dieta i trening kurwa, a nie odżywki, głodówka i dopalacze!"

Zrzucanie tłuszczu to jedno, ale otyłość to też patologia która dotyczy jelita grubego. U osób otyłych dochodzi do zatrzymywania i kumulowania starych treści pokarmowych w jelicie grubym, co też uwydatnia brzuch (nie tylko warstwa tkanki tłuszczowej). I na ten problem polecam herbatę ziołową figura 1 (ale uwaga, nie FIGUERA1, ale FIGURA1) taka jak tu: http://www.aptekapodgryfem.pl/p/herbapol-lublin/figura-1-ziola-20-saszetek . Proces oczyszczania nie należy do zbyt przyjemnych, ale stosując w/g zaleceń 1 torebeczkę przed snem, większych ekscesów być nie powinno. Dodam od siebie że należy stosować kurację w/w herbatką cyklami z przerwami, aby nie podrażnić tkanek jelitowych. Tj np pić 4-5 wieczorów z rzędu i robić 3-4 dni przerwy..

Można też zastosować nieco bardziej agresywną metodę, oprócz jednej herbatki wieczorem, pić jedną ok godziny 15-16.. (wtedy kurację przerywamy po 2-3 dobach).

Pierwsze efekty mogą przyjść z opóźnieniem, trzeba się postarać aby mieć w zasięgu WC..

Otyli ludzie noszą ze sobą nawet do 15 kilogramów, i więcej, tego, czego pozbywamy się pijąc tą herbatkę. Nie muszę dodawać chyba jak te treści jelitowe podtruwają cały organizm..

Widzę, że ktoś poprawił błąd w nazwie tematu... a szkoda, bo pasował. Błędem było nie tylko napisać "wziąść", ale i wpaść na pomysł takiego sposobu odchudzania :zle: Uważam, że w tym przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie trepan.

Skoro jednak znaleźli się tu znawcy tematu, doradcy, z aprobatą podchodzący to tego pytania i udzielający takich wartościowych odpowiedzi, niech mi ktoś odpowie, bo widzę, że nie będzie to problemem... Co mam wzionść, żeby zmniejszyć poziom cholesterolu, ponieść libido i zwiększyć poczucie motywacji. Na pewno są jakieś cudowne dopki.

"Zbilansowana dieta i trening kurwa, a nie odżywki, głodówka i dopalacze!"

Na wysoki cholesterol jest bardzo dobry sok pomidorowy,grejfrut.

Rzeń-szeń na podniesienie libido.Nie pamiętam nazwy,ale są takie odzywki dla sportowców,podnoszą libido i znacznie poprawiają samopoczucie.

Muszę poszukać może mam gdzieś jakieś opakowanie z tych tabletek,są naprawdę rewelacyjne.

Mogą je stosować mężczyźni jak i kobiety.

Po wakacyjnym maratonie,te tabsy doprowadziły mojego chłopa do ładu :cwany: Chodził tak najarany,że bałam się na niego nawet spojrzeć. :|

A co do odchudzania,to nawet samo łykanie chromu już rusza trawienie.

Kiedyś katowałam się liściem senesu,działa i to baaaardzo.

Ale nie radziła bym pici go codziennie.Co jakiś czas na oczyszczenie,w ramach wypłukania flaków.

Zielona ,czerwona herbata pita regularnie również pomaga w odchudzaniu :rolleyes:

MŻ + Aeroby, wspomaganie hmmm nie wierzę już zbytnio w fat burnery ze sklepów z "odżywkami". Od kiedy zakazali efedryny mamy do czynienia ze słabymi fatburnerami. Sam stosowałem efedrynę w cyklach: 2 tygodnie trening + 40-60mg efki w stacku home made czyli ECA, po czym 2 tygodnie trening bez wspomagaczy, i tak w kółko. Zrzuciłem 23 kg, ale była to dosyć bezpieczna redukcja.

Nie wiem jak Wy, ale ja nie miałem ciśnienia na tabsa efedryny, z innymi prochami zwykle to ciśnienie występuje. Więc jak masz skąd załatwić.. i koniecznie chcesz się wspomagać, polecam ephedrine hcl.

Pamiętaj! Bierzesz żeby mieć powera do treningu kardio, a nie żeby schudnąć z racji łykania.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się