Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
VanTaron

MDMB-CHMICA, niepoprawnie zwana MMB-CHMINACA

Polecane posty

nie wiem jak to jest  z tą nazwą  , ale ja  zakupiłem mmb chminace  nwew formula  . Od   od vendora w loży ...  . Mam naprawde spore doświadczenie w kana , Amki , pb ,bb ... nawet maczan nie robiłem  i mi po 2 g proszku szło w weekend  .  

Jak przeczytałem że maczana 1:50  was masakruje to się  śmiałem .

Ale coś mnie tknęło mysle moze coś w tym jest dawno nie paliłem kanna .Zrobiłem 1:50   i wiecie co po tym jak to  zapaliłem  to dziękowałem bogu że prochu nie zapaliłem . Przez chwile to sie nad karetką  zastanawiałem (całe szczescie bania mega krótko trzyma max 20 min ) . Natychmiastowy skok temperatury , znaczy takie uczucie gorąca ( bo oczywiście nie mierzyłem :E ) i  mimo mega ujebania , wręcz alfowe pobudzenie  psychoruchowe . No na oczy ledwo patrze a  przez minute na jednej rzeczy nie umię skupić uwagi( chodzę w kółko po pokoju itp ) .

Nie polecam tego chujstwa nikomu . Miejmy nadzieje że nikt tym gównem sie nie  zabije .

P>S Pamiętajcie w razie przejarania , to naprawdę krótko trzyma . Więc zanim sięgniecie po tel i wezwiecie karetke , to to poważnie przemyślcie . Bo  czas działania  tego gówna to chwila , a w psychiatryku spędzicie  mim  miesiąc :E

Dnia 5.11.2015 o 10:44, FrEEq napisał:

Ktos "madry "zarzucil tu maczane 1:10 ... NIE MA TAKIEJ OPCJI !!!!!!!! Nie ma takiego szczura ktory bo to ogarnal...

Haha. Znam ziomka który tylko takie pali. pali całą lufe na bucha i nie ma z nim kontaktu przez 5 minut i nagle trzezwieje. Raz zajebałem od niego malutkiego bardzo maszka to mnie poskładało haha xD a on pali półke naraz 

Hah. Odkopałem wora z MDMB-CHMICA Z 2017, zrobione w liquid, gitara jest. Bardzo przyjemne, jebac proporcje po prostu resztka, czubek noża, łaźnia. i liquid z jakiejs  zabki czy co :E

Nie ma ŻADNEGO źródła tego bydlaka? Albo cos podobnego... Zatęskniłem :E 

Tak to prawda, aż mi się wzięło na wspomnienia. Jeszcze sort od Pojedyńczego był tak aktywny, że nawet największe kozaki miały spocone czoła po tłoku. 

Edit: Dla normalnego palacza karetka murowana :tulimy:

Edytowano przez Seds

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować