Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
VanTaron

MDMB-CHMICA, niepoprawnie zwana MMB-CHMINACA

Polecane posty

Nie próbowałem ale sie pogubiłem ostatnio w tych chminakach. Ludzie coś kręcą z tymi nazwami że mdmb to to samo co mmb, inni że to całkiem co innego. Więc nie wiem czy paląc mmb od fejków nie było to mdmb

tak czy siak podobno mocne gówno :E

Śmiało zamawiaj i testuj, chętnie sie dowiem jaki jest profil działania :D Umoczyłbym na początku 0.1 w 10 podkładu, chyba że jesteś kanna-cyborg jak ja, sypnąłbym ciutke proszku na lufke :D gadali że siedziało to w tej partii mocarza co tyle łebków do szpitala wywieźli  :E  takie rozpieprzone informacje o tym kanna, nic konkretnego poza tym że mocne

Gość zawiodlemsie

Wydaje mi się, że to kiedyś testowałem... I jeśli to to to odradzam :E

Gość zawiodlemsie

Powiem tak, jak zacząłem jarać, to obudziłem się gdzieś po 10 dniach nie pamiętając nic. Tak w skrócie...

Dajcie spokój... Kumpel mi powiedział że to palił i zrobił sobie maraton 4 dni bez przerwy, (faktycznie 4 dni go nigdzie nie było) okazało się że cały czas gdy budził się po wiadrze

walił następne i nie pamięta totalnie nic. 

Pewnie jak wszystkie karacze- 2-3h snu, pobudka na wiaderko i do spanka  :tulimy: czasami zdążyłem tylko sie odchylić do tyłu i wyłożyć na plecy :D (nie po tym)

Gość AdrianMMC

To niezły niszczyciel.... Jednak sie rozmyśliłem albo wstrzymam narazie. NM2201 na tym kana nerazie zaczne ćwiczenia.

Nie miazdzyciel a masakrator ;-)

Ktos "madry "zarzucil tu maczane 1:10 ... NIE MA TAKIEJ OPCJI !!!!!!!! Nie ma takiego szczura ktory bo to ogarnal... zrob min 1:40 i nie przekraczaj "buszka" na poczatek !

Jak ktos komus poleca 1:10 to jest po prostu szalony... Po dekadach doswiadczen i testow nie odwaze sie stosowac takich proporcji w zadnym tescie z mdmb!

Ok.90 min w zaleznosi od szczura "rzezni" Dx Bywalo duuuuuzo dluzej. To chyba najmocniejsze synt.kanna na rynku.Wrecz niebezpieczne! Mdmb,mmb,mab sa calkiem inne i wszystkie mega mocne 

Zalecam ostroznosc !

... SZCZUR ZYWA ISTOTA ... mozna popelnic straszny blad podczas testow labo.z ta substancja ;-)

ps.Pomijam toksycznosc - nie nadaje sie do dlugich badan. "Ciagi" moga sie zle skonczyc dla szczura :-/

To twierdzisz że 1/40 bedzie dobrze dziś odbieram paczke z tym kannna .I co znaczy że długie ciągi mogą sie źle skończyc ??

Jak jestes "wprawiony w bojach" 1:40 "wypi*ierd*oli" cie z kapci ;-):E

Jak masz "nowe i niedoswiadczone laboratorium" 1:60 , 1:80 i bedzie dobrze :mj:

To nie jest jakas reakreacyjna ab,am,nm,thj - to jest MOC :cwany:

Sporo info w "wÓjcióGooGló"... ja robie testy jak juz tolerka przerasta wszystko ...ale tego to sie az czasem boje :biggreen::tulimy:

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować