Skocz do zawartości
domat

Waporyzatory

Polecane posty

O 13.04.2016o20:02, Mateusz6526 napisał:

Jak myslicie taki zwykly click n vape poradzil by sobie z waporyzacja stimow? Szkoda mi juz mojego drippera tak wykorzystywac. :) Może i pochodzić dwa tygodnie, znajomy za śmieszne pieniądze sprzedaje. :)

Daje radę, paliłem w tym alfę i mocno klepało, małe chmurki ale działa.

Potrzebuję przenośny waporyzator do a-pvt (cena do 1100 zł.). Chciałbym żeby był łatwy w czyszczeniu, nie zapychał się i nie przypalał. Szukam czegoś co da taki sam efekt jak pogrzewanie bardzo małym ogniem z zapalniczki na folii aluminiowej. Przy jednoczesnym ograniczeniu strat, czyli kłębów dymu, który dostaje się do wentylacji i doprowadza do szału moich sąsiadów. Z góry dziękuję za pomoc. 

Ja wapuje  DGK MT3 z ali ekspres barwy moro mozecie sobie poszukac najtansze to jakos po 60 zl mozna znalezc, jednak na przesylke troche poczekacie, sprawdza sie idealnie, wapuje, paczki konopi przemyslowej 1.6 procent cbd, wczesniej tez sensimilie cbd 5%, do tego melisa, dzis testuje lawende, fajna sprawa wiciszyc sie do snu, wielkiej fazy po tym nie bedzie, ale ladnie wylacza mysli i odpreza. Melise to jakias lepsza radze kupic nie w tych saszetkach. 

Spodobalo mi sie i teraz sobie zamowilem wiekszy waporyzator taki stacjonarny ale jeszcze czekam az przysla, pewnie wiecej suszu tam wejdzie wiec dzialanie tez bedzie mocniejsze.

Edytowano przez HardCracks

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA