23 postów w tym temacie

Witam,

Mam takie pytanie, jak wygląda kolekcjonowanie ziółek przez vaporizer? nabyłem takie urządzenie za 100zł model bo dajrze VP 800 i myślę czy ono się nadaje tylko do MJ czy również do np. greengo gdyż słyszałem że mixy ziołowe lubią wysoką temperaturę. Wiem wiem lepiej zapalić z lufy ale wolę już przejść na jakieś zdrowsze sposoby palenia tym bardziej słyszałem że idzie więcej wyciągnąc z materiału.

Pozdrawiam Serdecznie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Da się "palić" mieszanki "ziołowe" z vaporizera, jakkolwiek na Twoim miejscu wybrałbym już raczej waporyzację czystych kannabinoidów. O wiele taniej i lepiej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po miesiącach zastanawiania się i sknerzenia, w końcu zdecydowałem się i kupiłem waporyzer. Mam zamiar używać go do kanna, zielsk w rodzaju damiana oraz beta-ketonów, mam nadzieję że się będzie nadawać. Nazywa się to to Proto Vape.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Depass, dobry wybór. Warto zainwestować w takie cacko. Tylko akurat ten mod dedykowany jest do gotowania mety i do zielsk to troche nie bardzo bo będzie go zapychało bo w zestawie standardwym masz tylko przystawkę "WAX", która dedykowana jest do wosku(mety). Mam podobne cacko DUD Mini Wax Vaporizer i palonka ni chu ja nie odparujesz bo się zapychają filterki w środku

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Od siebie dodam, że "zielsk w rodzaju damiana" oraz maczanek w ogóle odradzam waporyzować - zazwyczaj są one zadziwiająco "oleiste", łatwo zapychają sprzęt oraz nadają mu swój charakterystyczny smrodek. Osobny waporyzator do proszków i osobny waporyzator do marihuany (o ile w kraju w którym przebywacie jej posiadanie i zażywanie nie podlega karze). W innym wypadku wymieszanie charakterystycznych aromatów doprowadza do mdłości a w końcu do porzucenia drogiego sprzętu.

Warto dodać, że z racji możliwego pozostawania małych ilości substancji - kannabinoidy radziłbym waporyzować zwyczajnie z dupy czystej lufy, waporyzator przeznaczając jedynie na stymulanty.

Waporyzacja ziółek etnobotanicznych legalnych na dzień dzisiejszy w Polsce mija się z celem, ani to smak, ani działanie - a pozbyć się aromatu jest bardzo trudno. Analogicznie jest z lufkami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety to prawda, waporyzacja (legalnych) zielsk może skończyć się trwałym uszczerbkiem na zdrowiu dla narzędzia, moja piękna wapo żarówa jest zdewastowana... :zle:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A e-papieros? Znajomy mi powiedział, że jak zmieszał olejek z kanna to działało i pizda mu wchodziła po 2-3 buchach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

waporyzer to inwestycja zdrowie. Wątpie że wapowanie b-k jest najmniej szkodliwą drogą administracji.

Joe wydasz 1000zl na volcano czy 25g a pvp? Odpowiedz sobie sam kretonie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja parę dni temu odebrałęm puffit x i jestem bardzo zadowolony....oprócz tego że bardz jest głośny... :-/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy waporyzer Snoop Dogga (nie pamiętam dokładnej nazwy) nadawalby sie do waporyzowania stymulantow? Czy może polecicie jakis inny?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Te waporyzery, które z wyglądu przypominają e-papierosa bardzo szybko sie zużywają. Miałem taki przez 2 tygodnie i grzałka sie przepaliła. Jak już to bym celował w waporyzatory powyżej 300 zł.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jaka jest roznica miedzy paleniem z vaporizera a paleniem popularnego wiadra? jak zmienie wiadra na vapka to bedzie mnie mocniej czy slabkiej kopalo?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jaki sprzecik polecacie do wapo stimow?

Cos niedrogiego na poczatek.

Moze byc kieszonkowy.

Najlepiej przez Was sprawdzpny:)

Najlepiej z allegro ale inne źródła tez mogą być.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jaka jest roznica miedzy paleniem z vaporizera a paleniem popularnego wiadra? jak zmienie wiadra na vapka to bedzie mnie mocniej czy slabkiej kopalo?

Z pewnością lżej biegac z tym vapo po miescie niż z woda i wiadrem pod pacha :E

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak myslicie taki zwykly click n vape poradzil by sobie z waporyzacja stimow? Szkoda mi juz mojego drippera tak wykorzystywac. :) Może i pochodzić dwa tygodnie, znajomy za śmieszne pieniądze sprzedaje. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak coś bardziej stacjonarnego do bongo do olejków, gwóżdz tytanowy :D  domeless z kominem :D 

Właśnie do mnie leci ;D  bo szklany się zurzył po przerobienie 10g :D  mrocznej wersji królowej hiszpańskiej :)

Btw.  Po takim buchu wypadek lipcowy kiedy królowa zgineła w wypadku - pójdzie w zapomnienie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• REKLAMA