Skocz do zawartości
    Obecnie widzisz jedynie część działów i materiałów dostępnych na forum. Aby uzyskać pełny dostęp do sklepów i informacji o nich zarejestruj się!

Rejestrując się uzyskujesz również dostęp do czatu na którym możesz uzyskać pomoc dotyczacą RC.

EDDY2F2F

Clonazolam

Polecane posty

Szukałem u nas na forum ale nie znalazłem gdzie indziej pisza ze bije na głowe ETI ze duzo mocniejsze zamowiłem w formie proszku na probe 100mg jak dawkowac i czego sie moge spodziewac .... Jak sie ostro nafuram stimem zbije to banie i uspi ?

Jak masz możliwość odkręć to i wez eti na jego miejsce, tak będzie Cie robił jak chciał, połamie jak zapałkę, jest to najmocniejsze, amnezyjne i najbardziej uzależniające benzo na rynku, odstawka prawie niemożliwa w domowych warunkach tak więc nie wyobrażam się w to wjebać :E  a 100mg to dużo...

Przede wszystkim, jeśli to możliwe, nie brać rekreacyjnie. Zacznij od najmniejszych możliwych dawek (tym bardziej jeśli tolerki brak), bo to bardzo mocne benzo. Po stimach powinno uśpić bez problemu.

Moze powiem tak ostatnio(jakies pol roku temu ) mialem 100 szt eti wystraczylo mi to na okolo miesiac w pewnym momencie musiałem szamac 2-3 zeby dobrze robily.... potem powiedzialem pierdole slabe to chuja warte i zostawilem .... zobaczymy jak bedziez z tym ... Lubie wyzwania :D

Można spróbować jak lubisz wzywania, zgadza sie eti przy tym to takie gowienko małe, czekamy na relację dawki clona to zaczynają się od 0.25 mg 1mg zrywa film bez tolerki

Mysle ze kolo srody przy dobrych wiatrach powinny byc pierwsze testy napewno opisze obszernie działanie czyli przy nafuraniu sie przykładowo 2fa ile wpierdolic musze zebym poszedł lulu ?

Wlasnie cały czas czytam ..... Takie Loty to ja mam srednio co tydzien a juz mnie wkurwiało po stimach upalac sie Kana zeby usnąc wiec zamowiłem Benzo :)

Głownie chodzi mi zeby uspało i działanie przeciwlekowe tez by sie przydało bo juz mam tak zpruty łeb ze szkoda gadac......

Czarno to z deka widzę. Samo to, że badasz często może sprawić, że clon ci się szybko spodoba. Oczywiście zrobisz jak uważasz, ale jeśli już musisz to staraj się to benzo mocno ograniczać. Seta to sporo, a kusić może, oj może.

Gość zawiodlemsie

Benzo to nie zabawki, ja wolę pocierpieć niż ładować w siebie więcej niż muszę/mogę.

Napisz coś więcej. Jak dawkowałeś, jak działanie. Czy mocno usypia, rozluźnia mięśnie ? Działa dobrze przeciwlękowo ? Sam się zastanawiam nad spróbowaniem tego, bądź pozostałych 2 - eti/flubro.

Powiem tak porownujac to do eti to jest taki hardcore ! czy mocno usypia nafurałem sie 2fa i 4cmc i wziołem na koniec palca zamoczylem w samarce i wtarłem w dziąsło .... i tyle pamietam hahhaa :)

Ja zamawiam właśnie 100 blotterów po 1mg każdy. Podobno o wiele mocniejsze od klonazepamu. Czy dawkowanie 0.5mg dla osoby okazjonalnie zażywającej benzo (bez tolerki) nie będzie za dużo?

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się