Skocz do zawartości
Gość payner

MMB-CHMINACA; MA-CHMINACA; AMB-CHMINACA

Polecane posty

Gość payner

MA-CHMINACA - całkiem nowy kannabinoid, nie ma jeszcze żadnych szczegółowych badań.

Dodatkowe informacje:

Numer CAS: 1863066-03-8

Wzór sumaryczny: C21H29N3O3

Masa molowa: 395.210 g/mol

AMB-CHMINACA.png.80fc823fa2a9fa4f5e90c0d

Kwestię nazewnictwa wyjaśniono tutaj: 

MMB CHMINACKA 3G.(niestety nawet przez myśl mi nie przeszło żeby zrobić fotkę, nie pytajcie nie wiem dlaczego)

Utkwil mi w pamięci wygląd oraz konsystencja, bo był on śnieżno biały proch z grudkami które ciężko rozgniesc , a kiedy już się udało to zlepialialy się w małe placki... -Wtf??

Okey a wracając do rzeczy, to chciałbym trochę od siebie, totolerka na kanna zerowa! Ostatni raz palone Kanna EnEmka jeszcze za swych czasów kiedy to było pięknie od bezpiecznych, i jakieś półtora miecha temu 3gity od Dzesaja.

Możecie mi wierzyć lub nie ale jestem koniem w tej dziedzinie, a chciałbym zaznaczyć że pale sporadycznie 2-3x w roku, ogólnie jakieś prochy rcki 5-7x w roku, mniej więcej co3-4 dni kaszmirowy naturalec.

No nie wiem mam banie jak chuj jeśli chodzi o narkooo a w szczególności o palonko, nie ruszalo nie rusza i już chyba nie będzie mnie ruszalo jak innych, kiedy czytam te posty i patrze na mych zniszczonych znajonych" czasem sobie głupio myślę że też bym tak chciał, chodź w rzeczywistości pewnie nie".

Ja się chyba urodziłem po to aby tlic i tlic !

Wracając do MMB z jarmarku to na wstępie chce zaznaczyć że kawał suki  z niej. Pomimo wiedzy ile mogę jak mogę oto, podszedłem do niej dość sceptycznie. Nie wiem wziąłem tak na oko pyłu w palce roztarlem go w tytoniu i zapalilem w szybko znontowonej własnej strzelbie.

Biorę bucha trzymam 3 sek. Juz czuje jak przechodzi ta moc przez moje ciało. Biorę drugiego i mówię o kurna może nie dopalam lepiej.

Tak dosłownie poczułem to po 5 sek.

Ale był to nie potrzebny lęk, no bo przecież JA ale no JA nie zapale więcej?

Więc za ok 7 min powtórka teraz już wzięte 3buchy i przetrzymane już normalnie standardowo.

I znów naszła ta fajna inna fazka, czułem się lekki, uśmiechnięty, oczywiście cały czas z odczuciem: ja to nazywam czepka na głowie i wdrażanie że paliło się coś konkretnego Ma moc, ale strasznie krótko działa, później palilem co jakieś 40min do godziny. Bardzo ale to bardzo wrosła mi tolerancjia po niej ,bo następnego dnia już przezucilem się na butelki : )).

Mój jeszcze niedoszły szfagier łapał co nieraz straszne fazy.... moja łaska później zapaliła po prostu naturalna po mnie w tej samej butelce, i to był dla niej, leżąc mi na rękach mówiła że umiera, że ona nie chce stąd odchodzić itp.ird wiecie o czym mowa. Dobrze ze mam nie mała wyprawę w ogarze człowieka z bad tripa ( MOJA PIERWSZA PODSTAWOWA ZASADA I KIERUJE JA DO WAS, ZA CHOLERE NIE DZWONIĆ PO POMOC, UWIERZCIE MI 15-20 MIN WRACA WSZYSTKO DO NORMY.

Tak więc śmiem stwierdzić oczywiście nie sugerując się mną, bo mną to ssię nigdy nie sugerować, ta CHMINACKA potrafi odjebac niezle spustoszenie, nie robiłem jeszcze nic tak mocnego. Jeśli ktoś by pilnował robić palonko, i żeby było Mocno, radzę zrobić 12-15.

A co do kolegi wyżej to właśnie. 

Chcesz bardzo mocne to nie MAB a raczej MDMB , MMB powinieneś użyć, ci powiem

Pozdrowki!

MOJA PIERWSZA PODSTAWOWA ZASADA I KIERUJE JA DO WAS, ZA CHOLERE NIE DZWONIĆ PO POMOC, UWIERZCIE MI 15-20 MIN WRACA WSZYSTKO DO NORMY.

DOKLADNIE, karetka bedziecie na siebie wracac uwage,

kto wie czy sanitariusz nie zglosi sprawy na policje, bedziecie miec przeszukanie,

a patrol policji mglby w tym czasie kogos ratować kto faktycznie by pomocy potrzebował.

Sanitariusz z karetki nic nie zrobi... relanium itp nie poda bo sie bedzie obawiać o interakcję.

Czasem kogos moze telepać i godzinę... ale niema co panikowac.

Budziłem sie juz w roznych pozycjach, pomieszczeniach, rzygach i dochodzilem do siebie sam.
Nie potrzebowalem rzadnej pomocy.

Sądzę, że Wilki mają obecnie prawdziwą MMB-CHMINACA. Profil działania jest magiczny: przy 1:20, z osobą z marihuanową tolerką spaliliśmy się na wesoło i przyjemnie, jak po euforycznych sortach 5F-PB-22. Peak utrzymywał się 20-40 minut po czym pozostawał afterglow. Euforycznie, magicznie, spokojnie. 

U tolerkowców 1:10 ma działanie "zwyczajnie odurzające.". Ale to 1:20 u normalnego palacza pokazało, że jest to jedna z najprzyjemniejszych mocnych substancji na rynku, zahaczająca w swoim działaniu o receptory kannabinoidowe. MNIAMI! :D

No ta moja MMB z jarmarku to był po prostu młot! Hmm chyba się skuszę na tą z lasu, skoro twierdzisz to ty Synchro a wiem że lubisz tlic tak jak ja, a nawet powiedzialbym ze wolisz niż rcki... Ja zawsze wolałem przysmazyc niż przyniuchac!

A co do wyzwania pomocy to jest to dla mnie największy błąd, a nawet możliwy lot windą do nieba.

Czasem nie wierze po prostu jak słucham w tv tych chorych teorii wywnioskowanych przez te wygadane  lekarzyny(pewnie po dwu letnim kursie z pośrednika).

Niech wkoncu taki cwaniaczek odpowie, skąd ty możesz wiedzieć co możesz podać pacjentowi, skoro wiadomo ci tylko że przyjaral tam jakiegoś dopa z pobliskiej stacjonarki, nie wiesz co w tym było i skąd masz pewność że to co podajesz oddziala pozytywnie na chemiczne związki które przyjął pacjent, więc sądzę że wzywanie pomocy jest to igranie z życiem, zauważcie że większą ludzi odjezdzala właśnie w szpitalach. 

Moim zdaniem jest to chwilowe zatrucie organizmu, pamiętajcie nasz organizm jest jak ATOM ! 

Błąd, nie błąd - i w wypadku marihuany były przypadki zawałów serca kończących się śmiercią i tu trudno się kłócić: serducho potrafi ostro przyspieszyć po zbyt wielu buszkach, w wypadku kannabinoidów zapewne jest podobnie. Warto zauważyć, że spory odsetek śmierci po kanna ma wpis "niewydolność wielonarządowa" - brak mi niestety wiedzy, by pisać z pewnością co, jak i czemu. Może jest to osobnicza podatność, może zanieczyszczenia, może "przekrwienie" po wzroście ciśnienia, może toksyczność tych związków. Niestety nie znałem osobiście zmarlych palaczy więc nie wiem, czy pada na wieloletnich ciągowców (wyniszczenie) czy dziewiczych świeżaków (szok organizmu, przedawkowanie).

wayatek6 - nie mam porównania z sortem BazaRRu, a sam na co dzień kopcę inny kannabinoid. Ten bardzo podszedł goszczonej osobie a i mi się spodobał.

Miałem okazje przetestować parokrotnie w ostatnich dniach maczanke na MMB w stosunku 1:20 sort ponoć wilkowy.

Zapach dość chemiczny charakterystyczny, podobny do innych kanna.

Jeden dobry buch pozwalał już mi odlecieć przy zerowej tolerce.
Wejście w pełni po 3 minutach i trwa tak na peaku przez 20-30min potem schodzi i działanie zamyka w 40 do 60min.

Ujebka w takiej dawce bardzo przyjemna, poprawiająca humor i rozluźniająca.
Duża chęć dopalenia, że aż chce się dopalić kiedy zaczyna schodzić.

Przy większych dawka zaczynają się jednak małe schody, zaczyna być odczuwalne fizycznie, jak przesadzi się to doprowadziło mnie do drgawek i osłabieniu organizmu.

Substancja bardzo przyjemna, pewnie jeszcze zapale, ale od czasu do czasu, na co dzień za bardzo wciąga i odbija się fizycznie jak spali się więcej, osłabiając samopoczucie...

Gość nabijajwiadro

Nie wiem czy wilkowa mmb chminaca taka dobra, ostatnio w jeden wieczór zwapowałem 200mg.

O 18.04.2016o10:58, xaardos napisał:

to co ma legal mdmb chmica to jest to samo co maja wilki mmb chminaca? caly wzór chemiczny sie zgadza ale czy w dzialaniu takie samo ?? 

Nie, to dwie różne substancje. To co sprzedaje Legal-Chem traktowałbym jako MDMB-CHMICA/MDMB-CHMINACA, to co sprzedają wilki jako MMB-CHMINACA.

Kolejni częstowani goście stwierdzają, że działanie mieszanki 1:20 na MMB-CHMINACA jest znacznie lepsze (pod względem jakościowym, "magiczny stan") od działania mieszanki 1:10 MAB-CHMINACA. Obie substancje od wilków. Kilka tygodni temu te same osoby twierdziły, że mieszanka 1:10 na MMB-CHMINACA nie działa (pomimo smaku zapewniającego, że te konkretne listki są nasączone kannabinoidem aż w nadmiarze).

Ja po dniu kopcenia tego miałem zaostrzone odstawienie tak, że nie mógłbym sobie pozwolić choćby na kilka dni ciągu na tym.

Jeszcze co do "mroczności" - jest tu możliwa, właśnie ze względu na "magiczność" działania tej substancji. Pod tymi słowami rozumiem to "filozoficzne, psychodeliczne oświecenie" które w wypadku przedawkowania zapewne zafunduje nam wycieczkę do alternatywnej rzeczywistości. Przy rekreacyjnych dawkach jest to dla mnie, jak i moich szczurków, cudowne uczucie.

Gość nabijajwiadro

Dawno nie paliłem syntetyków (znaczy pół miesiąca:okulary:), myślicie że 2g mmb chminaci (wilkowej) na 28g podkładu będzie git? Potrzebuję konkretnej maczany, która po 1 dobrym buchu będzie loooootyyy dawała. 

Myślicie, że takie stężenie będzie dobre?

Thc wiadrami jedzone

@nabijajwiadro tak jeśli chodzi o wilkową powinno być dobrze, sam stosuje proporcje 1:25 w pierwszych paleniach jest ona optymalna, jednak z biegiem czasu tolerancja robi swoje i potrzeba dosłownie 6 wiader pod rząd żeby uzyskać optymalny efekt.

Tak więc wyższe stężenie mieszanki wskazane 2:30 i powinna być sroga maczana przynajmniej w pierwszych paleniach.

Ale odjebałem :E
Pod wpływem jebanego FUB-ADB zamówiłem MMB. 10 gram. I co? Zacząłem od palenia cybucha prochu. Po takiej dawce spełniałem większość kryteriów umierania, wypisanych o tutaj, przez mądrzejszych odemnie ludzi:
Praca na temat objawów umierania, opublikowana na forum onkologicznym.

Po dniu przerzuciłem się na palenie kanapek z dupek, z filtrem z bawełny w cybuchu. 

Było lepiej, poziom rozszerzenia źrenic sugerował co prawda trwałe uszkodzenie mózgu, ale przynajmniej zwlokłem się do pracy, po porannym napinaniu wszystkich mięśni w celu poprawy krążenia i przywrócenia czucia :E

Dziś o 4 wziąłem się za czytanie postów o tym jak sobie z tym radziliście, i jak radziłem sobie ja...

O, więc maczana 1:10 była dla mnie mocna w ciągu? :E

Po maleńkiej ilości zwaporyzowanej z dupki napisałem cały ten post w Wordzie.

Podsumowanie: substancja jest tak w chuj mocna, że trochę naodpierdalałem. Łaziłem bliski śmierci przez kilka dni, przez własną głupotę i przedawkowywanie narkotyku, który jest jednym z najmocniejszych kannabinoidów które do tej pory oddziaływały na człowieka. Teraz jeszcze wyczytam czym się w kwietniu usypiałem, a wszystko będzie oki. :tulimy:

Jak zawsze durny, ale przynajmniej wesoło ujarany, 
Synchro

Jakoś tak wyszło, że w trakcie detoxu znalazłem grudkę tej substancji, od RCWolf.us. Biała, bez intensywnego zapachu, szybko parująca z lufki.

Działanie na początku jest... Fajne. Robi się inaczej, "dziwniej", "żywiej" i "magiczniej". Zdecydowanie pojawia się magiczność, euforia i wjazd na serce. Gra w Batmana staje się sensowna, vapujemy dalej!

Cholera, ile tego proszku bym nie nasypał to znika w parę sekund. Ciekawe czy przypadkiem większości nie marnuję...

Podsypujmy susz! Niech zabawa trwa!

... w tym euforycznym stanie dotrwałem do wieczora. W trakcie palenia dwukrotnie zgubiłem worek, jednak nie przeszkodziło mi to w nieposiadaniu jarania na wieczór. Fajne, ale zdecydowanie do natychmiastowego przetworzenia. Sproszkowane znika zbyt szybko. No i bałbym się o to, że by mi serce niepotrzebnie na starość urosło (od nadmiernego wysiłku).

@Synchro długo lecialem na tej MMB-CHMINACA towar Demoniasty.

Była dobra, żadnych skutków ubocznych.

Jednak jak wszedł 5F-ADB

Era mmb się skończyła.

Były takie czasy co w sklepie dostępne były tylko MMB i Fub

Edytowano przez Seds

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA