Skocz do zawartości
Serafin

Izopropylofenidat (IPH) - 2-fenylo-2-(piperydyn-2-ylo)octan metyloetylu

Polecane posty

Gość

Dobrze laczy sie IPH zarowno z 3cmc i 4cmc. Jak na moje bezpieczna dajaca efekt dawka to max 50mg IPH z ok 100mg cmc no ale zalezy od tolery i duzu innych czynnikow. Lepiej imo 70mg iph + 200 cmc oral. IPH dziala duzo dluzej niz cmc.

@Dopszou najlepiej odpowie Ci na to psychiatra o ile nie byles w odpowiedniej poradni za mlodu.

Gdzies wsrod senych majaczen ...tuz nad krancem horyzontu... Znalazlem taki TEST ;-)   ------->  :E

1.

Bardzo podobal mi sie profil dzialania samego sortu - 1 test ...w 24h przerobione ok400~500mg - "zjeba" zerowa. Dawkowanie od 50mg na rozruch,potem na "oko" - dorzutki fajnie wydluzaly choc pod koniec testu wyraznie czuc zmeczenie. Idealnie poprawilo skupienie i motywator ;-)

2.

Samo po ciezkim kilkudniowym spotkaniu przy "DOC`kach" i 3c-e wyprostowalo subtelnie bez nieogaru i pomoglo przetrwac w "pelni mocy". A nawet po czesci zniwelowalo nieprzyjemne doznania zwiazane z stanem potestowym w/w smakolykow.

3.

IPH zdecydownie sie sprawdza w mixach z 3 i 4 ... Ale z mexem to dopiero pokazuje pazurki :biggreen:

4.

Hex + IPH sniff - dziwne... jak dla mnie fajerwerkow nie bylo :-( Dyskomfort psychofizyczny. Zdecydowanie nie powtorze - benzo uratowalo sytuacje :E

PODBIJAM TEZE JURKA - wszystkie "IZO" TO PRZYSZLOSC

O 18.11.2015o21:41, Dopszou napisał:

Kurde, to ja nawet nie wiedzialem, ze mam cos takiego jak adhd. Znaczy skupiam sie na jednej czynnosci w miare, ale w glowie mam natlok rzeczy do zrobienia i ktore czekaja na cito wiec robie wszystko na raz %-) inaczej bym wszystko pozapominal, no ale to robie notatki ciagle.

Tez tak mam i zapewne kazdy kto siedzi w dragach dluzej.

Dla wszystkich testujacych:
ZACZYNAJCIE OD DAWKI 50 MIN 100MG,... Dawki powyzej zaleca sie doswiadczonym badaczom!!

Edytowano przez pablo
Połączono posty

Misiu a jakie ma wady IPH ?
Przeciez to analog zupelnie legalnego leku jakim jest metylofenidat.
Z opisow ludzi (tych z nieco wieksza wiedza) grupa iso nie jest o wiele bardziej szkodliwa od metylowej.

Jesli chcesz wymienic nadcisnienie i inne negatywy typowe dla stimow to zajrzyj w ulotke mph.
Od siebie dodam, ze spotkalem sie juz z 2 przypadkami gdzie ludzie na wlasne ryzyko zmienili apteczny metylofenidat na izopropylofenidat.
Nadal prowadzi ich lekarz i cale lecze nie przebiega jak na ritalinie ( u n as pod inna nazwa).

Niestety u nas ten lek "pod inną nazwą" nie ma zarejestrowanych tylu wskazań co w usa, więc lekarze nie wypisują go zbyt często. 

zacna substancja o sporym potencjale leczniczym. niektórzy spece stawiają go na równi z bupropionem jeśli chodzi o efektywność terapii. 

jako r-c IPP jest jedną z bardziej godnych uwagi substancją. niestety tak samo często niedocenianą, bo jak coś więcej niż 30 zł za giet kosztuje to już sie nie pyli, tymbardziej, że nie wywala jak alfa z kapci. 

nie taka jest jednak istota badania tej substancji. to nie rekreacyjne r-c. jak ktoś szuka rekreacji to 4cmc, czy hex, a fenidaty to zupełnie inna para kaloszy.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się