Skocz do zawartości
Serafin

Izopropylofenidat (IPH) - 2-fenylo-2-(piperydyn-2-ylo)octan metyloetylu

Polecane posty

33crz8g.jpg

2-fenylo-2-(piperydyn-2-ylo)octan metyloetylu​

Witam!

Czy ktoś miał możliwość testować dobrze zapowiadający się (na innych forach) zamiennik Etylofenidatu?

Prawdopodobnie mniej schizogenna wersja EPH z zachowaniem "clear headu". Jest dostępny u jednego z vendorów po dość wygórowanej cenie.

od 3fpm na pewno lepszy bo tamtego wogole nie czułem a w przypadku iph szczęka zacisnięta, lekka poprawa nastroju, skupienie którego potrzebuje jest, działa nienachalnie. Mam na mysli brak rozpierdolu w głowie i w ruchach.  Dawkowanie rozpocząłem od 100mg

3-FPH miałem styczność tylko raz testować w bardzo owocującej ilości 250mg :E ​ Dostałem to jako sampel do zamówienia. Podzieliłem sobie na mniejsze 3 szczurki i w odstępach kilku minutowych do kichnie załączył się dość lajtowy wjazd. Nie specjalnie to działało też długo. Nie było takiego rozpierdolu jak przy np. EPH czy A-PVP. Do godziny max i było po wszystkim. Swego czasu sam Etylofenidat bardzo przypadł mi do gustu. Zastanawiałem się jaki może być tego zamiennik, póki nie trafiłem na info o Izopropylofenidacie. Z relacji użytkowników na innym forum wynikało, że działa nieznacznie słabiej niż jego starszy brat. Teoretycznie dłużej niż EPH (praktycznie wypada ciut krócej) ^^​. Praktycznie też jak będę miał okazje go testować to podzielę się swoimi wrażeniami na ten temat

iph 250mg b3

100mg ból zatok (ładowane na ok 300mg 2fa w kreskach po 0.1) ból nosa łzy ziewanie serducho chcialo zobaczyć co tam na zewnątrz widać

wap 15mg niedowapowałem trucizny jako jeden z niewielu dragów wyjebałem za okno.

60mg zaraz po przebudzeniu jak już klekot skończył żreć i płonąć zasnąłem na 3h

reszta jedzona przez innego spidojada bez szału podobnie do 2fa

gówniane to to albo czas odstawić amfe i gbl codziennie pochłaniane zamiast jedzenia.

Detox... A jebać maniek! Syp węża

Bardzo dobrze robi z pyrrolidynami jako tzw support ;)

to to

waporyzacja dziala dobrze mocne wejscie fizyczne później dopaminowy clear head

rowniez testowalem "ryzowe" platki od b3

minusem jest ze dorzutki jak sie przesadza są psychogenne lecz nie tak mocne jak na alfie

i.v wraz z clonazolamem tez dobrze wchodzi ale to juz patolka nie polecam %-)

dawkowanie 20-80mg w buszkach

ja miałem izo od b3 w postaci przeźroczystych kryształków podobnych do eph (o ile pamięć nie myli) gorzkie w smaku a i wapowanie nie szło tak sprawnie.

@Pzdrjurek twierdzisz że gbl sie gryzie ze stimami?

W odpowiedniej dawce gbl nakręca mnie jak budzik (nie usiedze np przy komputerze bez wybijania stopami rytmu hard techno) :P

zresztą dziś rozpoczynam detox po 10letnim ciągu. Przez jakiś czas w schodzeniu na ziemie bd wspomagał się alk (w rozsądnych ilościach) oraz naturalną trawką. Jak już odbuduje organizm wróce i z zerową tolerką opisze wrażenia.

Nothing is lost everything change into sth else...

wręcz podstawowy mix GABA`geniki ze stymulantami (dopamageniik)

doskonale sie uzupelniają i niwelują swoje negatywne efekty

nie mialem okazji pic GBLA do IPH ale z benzo ladnie sie mixuje

jak namieszales w ukladzie GABA (gebelsem benzo alko itd) to nie poleam zaleczac sie alkoholem bo tylko spowoduje to cisnienia

polecilbym ci kwas walproinowy (i krople walerianowe na noc

tu opis kwasiku z wiki

Działanie kwasu walproinowego jest złożone i nie do końca poznane. Wiadomo, że powoduje wzrost stężenia GABA przez zahamowanie jego rozkładu (dekarboksylacji) oraz wychwytu zwrotnego. Zwiększa również produkcję GABA przez stymulowanie enzymów niezbędnych do jego biosyntezy. Poza tym modyfikuje przekaźnictwo nerwowe poprzez blokowanie kanałów wapniowych i sodowych w neuronie

Spiesze z szybkim info po 14h testowania iph od SzopFejkow.

postac drobne krysztalki lekka mgielka ale bardziej klarowne niz te juz dostepne od innych v.

Trudno rozpuszczalne w wodzie znaczy sie czysty sort.

Wapo mozliwe aczkolwiek max jeden krysztal - topi sie szybko dajac mega chmure ale zanim osiagnie temp topnienia mijaja wieki stad jesli wapo to w bulbie i nie sciagac przy topueniu tylko po - cala chmure. Przy wapo wjazd konkretny, zero bolu, szast prast sprzatanie etc. Nawet na moment wlazlem na poczte i w kolejke i kywa nie wytrzymalem sekundy takiego stania. W porcji do 50mg smialo wypierdoli Was z niemocy i niecheci do codziennosci a kawe to rozlejecie bo po chuj mi ona teraZ.

w porownaniu do 34ctmp nie ma zwaly nawet jak zapomnisz o kreatynie magnezie bananie.

sniff lekko zalepia ale tylko wtedy gdy spierdolisz rozbilke - ma byc NA PYŁ!!!! Bez problemu to zrobisz z sortem od Szopow i to kolejny plus w porownaniu do sortow innych v.

I przez grubo rure.

Splyw wolny i na poczatku gadasz kaczuszka ale potem jest bajka bo nie wchodzi torpeda jak przy wapo tylko delikatnie. Ot jak masaz łe..prąz zamiast ostrego wjazdu w ;)

Najwazniejsze potwierdzone info - TO DZIALA. SAMO TEZ!

Pilnujcie Szopy aby ta jakosc sie nie zmienila a ja swoja droga bede bo z racji tego co ponizej bede cyklicznym Kupujacym :)

badalem czystosc bo mam w rodzinie brzdaca z adhd i znajomego z narkolepsja. smialo moge polecic ten odczynnik jako zamiennik chujowego metylofenidatu niewazne pod jaka nazwa handlowa i za jaki hajc sprzedawanego. dzieciak o wiele lepiej znosi, rodzice jego lepiej znosza, choroba nieuleczalna ale wreszcie mozna.z nia zyc bez chodzenia na kolanach do ksiecia pana doktora.

i niech mi ktoras kurwa teraz zarzuci zlamanie prawa to zmienie prawo albo pojde siedziec. znajac szybkosc naszych sadow raczej to pierwsze i choc lex retro non agit to przynajmniej nadzwyczajnie zlagodzi mnie ktos kiedys tak jak ja Was teraz.

smaczniuto golabki.

Gość

iph niestety jurek jest gorszy od mph jezeli chodzi o zastosowanie lecznicze czy stricte do nauki. po 18 roku zycia zalatwienie mph mimo recki jest bardzo klopotliwe. Za to medikinet w dawce juz 10mg pozwala sie nam adhdowca zwyczajnie skupic na 1 czynnosci. Bez tego ten brzdac bedzie jak ja, uczyl sie biologi jednoczesnie spacerowal powtarzal angielski i cos klikal na pc a i znajdzie sekunde zeby w tym czasie jeszcze z psem sie pobawic jednym slowem czlowiek orkiestra. IPH niestety wycisza ale nie daje juz tej koncentracji i motywacji do nauki.

no i po paru dniach uzywania serce dostaje bardzo w dupe iph duzo bardziej wplywa na noradrenaline niz mph i eph

Co powiecie na zmiksowanie tego z 3cmc? Dostałem gratis 0.27g i nie wiem czy jebnąc to samo czy może zmiksować z 3cmc którego mam 3g.

Jak z fazą po tym? Jest rozpierdol w głowie jak po 3,4 ctmp albo jak po Alfie? Są jakies schizy? Chodzi mi o to czy można po tym normalnie pracować czy jest blokada na mózgu i ucieczka przed ludzmi?

Gość Dopszou

iph niestety jurek jest gorszy od mph jezeli chodzi o zastosowanie lecznicze czy stricte do nauki. po 18 roku zycia zalatwienie mph mimo recki jest bardzo klopotliwe. Za to medikinet w dawce juz 10mg pozwala sie nam adhdowca zwyczajnie skupic na 1 czynnosci. Bez tego ten brzdac bedzie jak ja, uczyl sie biologi jednoczesnie spacerowal powtarzal angielski i cos klikal na pc a i znajdzie sekunde zeby w tym czasie jeszcze z psem sie pobawic jednym slowem czlowiek orkiestra. IPH niestety wycisza ale nie daje juz tej koncentracji i motywacji do nauki.

no i po paru dniach uzywania serce dostaje bardzo w dupe iph duzo bardziej wplywa na noradrenaline niz mph i eph

Kurde, to ja nawet nie wiedzialem, ze mam cos takiego jak adhd. Znaczy skupiam sie na jednej czynnosci w miare, ale w glowie mam natlok rzeczy do zrobienia i ktore czekaja na cito wiec robie wszystko na raz %-) inaczej bym wszystko pozapominal, no ale to robie notatki ciagle.

Ja brałem niskie dawki oralnie (20-70mg), czasem dorzucane jeszcze po 20mg. Zero schiz, funkcjonowałem normalnie w pracy, pewnie nawet nie było po mnie widać. Do innych stymulantów nie mam porównania, bo brałem oprócz tego tylko 2-FA i efekty były podobne. Zjazd ledwo co czuć.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się