Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


asot

Weteran Forum
 • Content Count

  2,190
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

asot last won the day on October 21

asot had the most liked content!

About asot

 • Rank
  Hanter Tompson

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

10,143 profile views
 1. Nic tylko się wieszać :e
 2. Podejrzewam że oni sami nie wiedzą czym handlują.
 3. asot

  łóżeczko

  Nie mam pytań.
 4. Powiem tak, przeczytałem cały ten temat i niestety nie zbyt chlubne opinie na temat jakości produktów są tam zawarte. No chyba ze teraz się coś poprawiło. Czekamy na opinie. Ale cena za 1g „Betonu” jest tańsza niż flaszka najtańszej vodki wiec nie ma się co dziwić.
 5. @DontFlyTooHighmordo, ja o żadne sample do nich nie pisałem, przestan. Nawet jeszcze nic sklep na ten temat nie pisał, to nie będę im się narzucał. Beda chcieli to wyjdą z inicjatywa sami. Pisze tylko to co wyczytałem u nich w regulaminie. Ot co.
 6. asot

  Escobar.store

  To na 99procent 3cmc
 7. Chujnia ze tylko taka jedna forma wysyłki. Nie przepadam za ta forma.
 8. No tez mi się wydaje ze więcej.
 9. asot

  prywatne przedszkole

  Zapytaj na jakims forum dla zatroskanych matek. Tutaj takich nie znajdziesz.
 10. Dostał ktoś jeszcze te alfe?
 11. asot

  Escobar.store

  Zachęcam do dzielenia się opiniami w poszczególnych działach. Jesli chodzi o sklep, to na razie wszystko w porządku, prócz tego o czym wspominałem w temacie 4mmc analogue, tj pozdzierane napisy na staffach. Dla starych userow, to normalne, nie raz trzeba było sobie samemu dojść ładu z nazwani substancji aczkolwiek nowi klienci mogą sobie narobić kuku. Nie czepiam sie, bo nie myli się tylko ten co nic nie robi, aczkolwiek apeluje o poprawę tego błędu. Serdecznie pozdrawiam.
 12. Sory za off ale nazwa dojebana. Jak na pablo przystało.
 13. Żeby opinia była miarodajna, 4mmc anologue oddałem znajomemu szczurowi. Gdyz ja wcześniej raczyłem się 3cmc. Najprawdopodobniej było to 4mmc analogue, aczkolwiek pewności brak gdyż napisy chuj strzelił na staffach.(To musicie poprawić bo nic się nie dzieje gdy jakiś laik zamiast 3cmc weźmie 4cmc ale gdy laik przyjebie 150mg pihpa to może być nie ciekawie)

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...