Wojt

Młodszy Administrator
 • Ilość dodanej zawartości

  1838
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas Online

  1014d 11g 4m 13s

Reputacja

947 Kozacka!

O Wojt

 • Ranga
  Redaktor w Zieleni
 • Urodziny 05.05.1984

Informacje o profilu

 • Płeć Nie powiem

Ostatnie wizyty

15282 wyświetleń profilu
 1. Nie można wyświetlić tego posta, ponieważ znajduje się na forum, które wymaga co najmniej 1 napisanego posta, żeby można było je przeglądać.
 2. Nie można wyświetlić tego posta, ponieważ znajduje się na forum, które wymaga co najmniej 1 napisanego posta, żeby można było je przeglądać.
 3. Nie można wyświetlić tego posta, ponieważ znajduje się na forum, które wymaga co najmniej 1 napisanego posta, żeby można było je przeglądać.
 4. Sanepid nałożył 21 kar grzywny za handel dopalaczami, łączna suma kar to ponad 500 tysięcy złotych. Inspektorzy zabezpieczyli ponad dwa i pół tysiąca opakowań z dopalaczami, przekazano do dalszych czynności 12 produktów które zostały wysłane do badań w celu określenia zawartości substancji psychotropowych. W tym roku pierwsze kontrole nie przyniosły pracownikom sanepidu żadnego sukcesu, w wytypowanym punkcie na ulicy Mostowej nie znaleziono żadnych dopalaczy. News pierwszy na forum przesłał użytkownik Mucha.   Inspektorzy razem z policjantami przeprowadzili 29 kontroli. W czterech punktach w Poznaniu znaleźli prawie dwa i pół tysiąca opakowań dopalaczy. 12 produktów - sprzedawanych jako produkty kolekcjonerskie - wysłano do laboratorium, by potwierdzić obecność substancji psychotropowych. W czterech kontrolowanych sklepach działało sześć podmiotów. Inspektorzy weszli do tych punktów, bo podejrzewali, że nielegalnie handlują dopalaczami. Po kontroli Sanepid zakazał im prowadzenia działalności. Nałożył też 21 kar na 501 tysięcy złotych. Ukarani cały czas się odwołują. W ubiegłym roku do szpitali trafiło 115 osób z Poznania i powiatu poznańskiego z powodu zatrucia dopalaczami. W tym roku Sanepid przeprowadził już pierwsze kontrole. W tym tygodniu inspektorzy weszli do punktu przy ul. Mostowej w Poznaniu, ale tym razem dopalaczy nie znaleźli.     RadioMerkury.pl  
 5. Nie można wyświetlić tego posta, ponieważ znajduje się na forum, które wymaga co najmniej 1 napisanego posta, żeby można było je przeglądać.
 6. Nie można wyświetlić tego posta, ponieważ znajduje się na forum, które wymaga co najmniej 1 napisanego posta, żeby można było je przeglądać.
 7. Cześć, pozwól że się przedstawię..

   

   

 8. Nie można wyświetlić tego posta, ponieważ znajduje się na forum, które wymaga co najmniej 1 napisanego posta, żeby można było je przeglądać.
 9. Nie można wyświetlić tego posta, ponieważ znajduje się na forum, które wymaga co najmniej 1 napisanego posta, żeby można było je przeglądać.
 10. Nie można wyświetlić tego posta, ponieważ znajduje się na forum, które wymaga co najmniej 1 napisanego posta, żeby można było je przeglądać.
 11. Oficjalnie, komuś przeszkadzał zapach unoszący się przy salonie kosmetycznym, miał to być zapach narkotyków. Pytanie jak pachną narkotyki przez zamknięte okna i drzwi, marihuana w ilości 150 gram nie wydziela aż tak mocnego zapachu, aby była ją czuć po drugiej stronie ulicy. Zapewne nie chodziło o zapach a standardowo o zwykły donos, w trakcie wkroczenia funkcjonariuszy do lokalu, odbywało się w nim porcjowanie narkotyków. Zabezpieczono 2 kilogramy amfetaminy i 150 gram marihuany. Zatrzymanym grozi do 12 lat pozbawienia wolności.   Policjanci z gdańskiej komendy wojewódzkiej przejęli narkotyki o czarnorynkowej wartości ponad 100 tys. złotych. Dwa kilogramy amfetaminy i marihuana zostały znalezione w jednym z salonów kosmetycznych w Trójmieście. Opinia biegłego pozwoli na przedstawienie zarzutów w tej sprawie. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi do 10 lat pozbawienia wolności, natomiast wprowadzanie do obrotu znacznej ilości środków zagrożone jest karą do 12 lat więzienia. Funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku z wydziału zajmującego się zwalczaniem przestępczości pseudokibiców zostali poinformowani, że z jednego z salonów kosmetycznych w Trójmieście wydobywa się zapach charakterystyczny dla narkotyków. Sprawdzając tę informację policjanci weszli do środka budynku i na podłodze lokalu zobaczyli porozkładane narkotyki i przyrządy służące do ich porcjowania. Funkcjonariusze zabezpieczyli tam m.in. 2 kg amfetaminy i 150 gramów marihuany. Zabezpieczone środki odurzające o czarnorynkowej wartości przeszło 100 tys. zł zostały przekazane biegłemu do badań. Według informacji policjantów narkotyki te miały trafić najprawdopodobniej do osób związanych ze środowiskiem pseudokibiców jednej z drużyn piłkarskich Trójmiasta. W związku ze sprawą zatrzymano 27-letnią mieszkankę Gdańska. Policjanci dalej zajmują się wyjaśnieniem tej sprawy. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności, natomiast za wprowadzanie do obrotu znacznej ilości środków odurzających 12 lat więzienia.     Policja.pl
 12. Polska młodzież wie, iż nie trzeba łamać prawa aby zdobyć namiastkę odurzenia, widząc, iż radzą sobie coraz lepiej a zdobywane leki w mieszankach dają odurzenie lepsze niż narkotyk w dodatku za który mogą wylądować na dołku, wybierają leki z apteki. Na nic nowe ustawy i rozporządzenia w sprawie handlu lekami, apteki wyposażają się w nowe kasy fiskalne które będę w stanie drukować paragony po pierwsze o wiele szybciej i w dodatku pozwolą rozbijać zakupy wielu sztuk na pojedyncze paragony 5-10 razy szybciej niż robiły to do tej pory. W Polsce sprzedaż leków nasennych, jest 10 krotnie wyższa niż w pozostałych 37 krajach w których przeprowadzono badania.   Co siódmy 15- i 16-latek miał styczność z lekami uspokajającymi nieprzepisanymi przez lekarza. Młodzież sięga też np. po leki stymulujące, które można kupić bez recepty – wskazuje socjolog Artur Malczewski. Z raportu ESPAD opracowanego w ramach badań Europejskiego Centrum Monitorowania Narkotyków i Narkomanii (EMCDDA) wynika, że polskie nastolatki zajmują pierwsze miejsce w Europie pod względem zażywania leków uspokajających i nasennych bez zalecenia lekarza – podaje Polskie Radio. Jedną z przyczyn takiego stanu rzeczy jest to, że tempo życia wzrasta, a Internet stał się bogatym i łatwo dostępnym źródłem informacji na temat tego, jakie substancje zażywać i jak je zdobyć. - Tworzy nam się taki styl życia i bycia, że coraz chętniej zażywamy różnego rodzaju substancje chemiczne, żeby radzić sobie z problemami, czy wyrażać emocje. W zależności od dostępności albo mody, te substancje się zmieniają. Wcześniej były to alkohol i papierosy, później narkotyki, a od pewnego czasu leki bez recepty - przyznała terapeutka uzależnień Martyna Figurska. Okazuje się, że blisko jedna czwarta 15-letnich dziewcząt sięga po leki uspokajające, a co dziesiąta nastolatka bierze leki przeciwbólowe w celu odurzania się - podaje dane Dziennik Gazeta Prawna. Jeśli chodzi o zażywanie środków nasennych, średnia dla 37 krajów uwzględnionych w badaniu wyniosła 2 procent. W Polsce wynik był ponad dziesięciokrotnie wyższy. Jednymi z powodów, dla których młodzież tak chętnie sięga po te specyfiki, są również ich dostępność i niskie ceny.       RynekAptek.pl
 13. Nie można wyświetlić tego posta, ponieważ znajduje się na forum, które wymaga co najmniej 1 napisanego posta, żeby można było je przeglądać.
 14. „Będę walczył o medyczną marihuanę do końca!” poseł Piotr Liroy-Marzec

   

  1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
  2. damian3274656
  3. waldez2007

   waldez2007

   A potem parabole tańczą, tańczą parabole xP

  4. inco21

   inco21

   mógł dodać :

   - do samego końca , mojego lub jej :E

 15. Gratisy

  Jak rozumiem, nagroda w postaci warna będzie wystarczającą motywacją abyś na następny raz jednak skorzystał z wyszukiwarki?  Gdybyś faktycznie odpalił wyszukiwarke, znalazł byś odpowiedni temat, tylko po co szukać...?