Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


Runner

Użytkownik Forum
 • Content Count

  428
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Runner

 1. Runner

  Coffeshop Devil

  No ceny mają zdecydowanie za wysokie jak na obecne standardy. Moim zdaniem jednak już niebawem ceny wrócą do starego poziomu.
 2. Prywatnej rozmowy na pewno. Kliknij na użytkownika po prawej stronie. Minikonferencja chyba nie :)
 3. Na Słowacji też nie jest ponoć tak kolorowo jak się wydaje.
 4. Problemy techniczne z serwerem. Tak nazywam się Runner również przeżyłem najgorsze chwile swojego życia A tak poważnie to lipa straszna była przez chwile, ale na szczęście już jest wszystko git. Dzięki za cierpliwość 🙂
 5. Nowa mieszanka headshot już dostępna w hasacze.com Naszym skromnym choć mało obiektywnym zdaniem jest to lider wśród mieszanek i spodoba się tym, którzy stawiają przede wszystkim na jakość. Jest to mieszanka bardziej strong niż light, ale o tym musicie się sami przekonać ponieważ nie nam tu oceniać Cena przystępna. Aha może zawiedziemy Was, ale nie jest to mieszanka nastawiona na energy lecz skupiona na tym aby było jej jak najbliżej oryginału! I sądzimy, że nieźle to wyszło Pozdrawiamy!
 6. No moim zdaniem jest dobry pomysł. I jestem za! Powinniśmy wykminić jakie paczki najczęściej zatrzymują i co mają wspólnego te paczki.
 7. Runner

  Promocje

  Dla mnie wielki minus, że o nas zapomniałeś
 8. Przy mnie i na moich oczach wyszło na tym teście policyjnym typu woreczek z jakąś cieczą łamie się jakby go i substancja wpada do środka. Po wymieszaniu wykazuje, że coś tam jest lub nie - oznacza to kolor w jaki ta ciecz się zabarwia. Więc tak : amphibia 2 i crack inside wyszły jako amfetamina. Test wykonywała policja więc nie wiem co to za firma testu itd. Pozdrawiam teoretyków, którzy w takie rzeczy nie wierzyli. Mniej teorii więcej praktyki.
 9. Runner

  Konkurs Crunchips

  źródło : kwejk.pl A co powiecie o takich chipsach ?
 10. Runner

  Konkurs Crunchips

  Całkiem całkiem projekt mój głos poszedł Powodzenia !
 11. I jedno i drugie można oral sieknąć.
 12. Runner

  Miau [hasacze.com]

  Miau ma to do siebie, że lepiej od razu skolekcjonować coś więcej niż dokolekcjonowywać Sieaaaaa
 13. Runner

  Zażalenia.

  Oka dzięki za info :) Już nie będzie Cię dręczył :P
 14. Gdyby ten tester pokazał zawartość narkotyków automatycznie osoba posiadająca/sprzedająca staje się PODEJRZANYM w sprawie. Nigdy nie będzie świadkiem Może znasz to prawo tylko z teorii, ale kolega z którym spędzam dużo czasu i miał sklep z dopkami był we właśnie takiej sytuacji jakiej Ty nie możesz przyjąć do wiadomości!!! Więc może szkoda Twojego czasu żebyś wypisywał suchą teorię. W rzeczywistości takie sprawy wyglądają troche inaczej i to pojmij chłopaku!
 15. Oj tam no przecież, że chodziło mi o wino musujące Wino musujące za piątkę czy Dorato dla mnie jeden chooj. Lubię sobie czasem tego przysłowiowego szampana - bo tak sie u mnie potocznie mówi trzasnąć i basta.
 16. NieOgarNiam otrząśnij się człowieku. Znasz osobiście jakiegos właściciela sklepu ? Wiesz co się dzieje w temacie czy to są tylko Twoje wnioski ? Uwierzcie, że wiele rzeczy, których nie pojmujecie dzieje się na tym świecie i taka sytuacja również może mieć miejsce. To samo jak nikt nie wierzył, że w amphibi**, lets play crack i w czymś tam jeszcze wyszło na teście, że to amfetamina! A jednak wyszło tak na testach co widziałem na własne oczy. Proszę dawać informacje związane z tematem zbędne komentarze sugeruję odpuścić.
 17. Bo to nie konkurencja dla mieszanek spidujących. Mieszanka po prostu nie zamula Jest werwa i chęć do zrobienia czegos pozytwnego jak to przystało na dobra mieszankę
 18. Próbki możesz dać, ale to na pewno będzie kosztowało. Coś takie zrobiły dopalacze.com zanim weszły na rynek do Polski. Wydały na to podobno sporo kasy. baxt wierzę, że mówisz prawdę :) Każde info się przyda, a zaglądają tutaj również byli właściciele sklepów. Poczekamy może któryś jeszcze się wypowie. Musze spytać znajomego jak to wygląda, ale z tego co wiem żadnego wezwania jeszcze nie dostał bo też miał sklepy z sieci dop.com Każde info nam się przyda także jak coś będziesz wiedział to dawaj znać 😉
 19. Upalacz dobrze mówi. Sam byłem użytkonikiem taifuna przez dłuższy czas i widziałem, że partie różniły się znacznie. Jedna była nowa druga stara i odwrotnie. Baxt daj więcej info i rozwiń temat.
 20. Runner

  AA

  Greenboy dobrze, że się ogarnąłeś. Wiadomo, że czasem trzeba coś pieprznąć bo inaczej można styki przegrzać Najważniejsze chyba żeby myśleć nad tym co się robi i do czego może to doprowadzić. Jak to się mówi może chamskie, ale prawdziwe " nie umiesz pić to nie pij " Trzymaj się tam i powodzonka!
 21. Mój poki co ulubiony trunek to piwo " Żywe " - piwko niepasteryzowane 6,2%. Z lodówki wchodzi malina normalnie Jak sklep z nim zamknięty to żywiec Czasem lubię pierdolnąć za przeproszeniem szampana ruskiego zwykłego za piątkę Z wódek najlepiej mi pasuje sobieski żurawinowy wersja kolorowa. Najczęściej go piję w połączeniu z colą. I to chyba tyle.
 22. Runner

  dopeshop

  Udostępnianie również jest karane jakby co. Ale offtop się zrrobił i ędę musiał posprzątać. Koniec offtopów !
 23. a co powiecie na wznowienie promocji 1+1 w HASACZE.COM?

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...