Skocz do zawartości

Runner

Memberzy
 • Zawartość

  428
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Runner

 • Ranga
  eks Admin
 • Urodziny 01.01.1970

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Coffeshop Devil

  No ceny mają zdecydowanie za wysokie jak na obecne standardy. Moim zdaniem jednak już niebawem ceny wrócą do starego poziomu.
 2. Prywatnej rozmowy na pewno. Kliknij na użytkownika po prawej stronie. Minikonferencja chyba nie
 3. Na Słowacji też nie jest ponoć tak kolorowo jak się wydaje.
 4. This Account Has Been Suspended

  Problemy techniczne z serwerem. Tak nazywam się Runner również przeżyłem najgorsze chwile swojego życia A tak poważnie to lipa straszna była przez chwile, ale na szczęście już jest wszystko git. Dzięki za cierpliwość
 5. Nowa mieszanka headshot już dostępna w hasacze.com Naszym skromnym choć mało obiektywnym zdaniem jest to lider wśród mieszanek i spodoba się tym, którzy stawiają przede wszystkim na jakość. Jest to mieszanka bardziej strong niż light, ale o tym musicie się sami przekonać ponieważ nie nam tu oceniać Cena przystępna. Aha może zawiedziemy Was, ale nie jest to mieszanka nastawiona na energy lecz skupiona na tym aby było jej jak najbliżej oryginału! I sądzimy, że nieźle to wyszło Pozdrawiamy!
 6. No moim zdaniem jest dobry pomysł. I jestem za! Powinniśmy wykminić jakie paczki najczęściej zatrzymują i co mają wspólnego te paczki.
 7. Promocje

  Dla mnie wielki minus, że o nas zapomniałeś
 8. "Błędy" narkotestów

  Przy mnie i na moich oczach wyszło na tym teście policyjnym typu woreczek z jakąś cieczą łamie się jakby go i substancja wpada do środka. Po wymieszaniu wykazuje, że coś tam jest lub nie - oznacza to kolor w jaki ta ciecz się zabarwia. Więc tak : amphibia 2 i crack inside wyszły jako amfetamina. Test wykonywała policja więc nie wiem co to za firma testu itd. Pozdrawiam teoretyków, którzy w takie rzeczy nie wierzyli. Mniej teorii więcej praktyki.
 9. Konkurs Crunchips

  źródło : kwejk.pl A co powiecie o takich chipsach ?
 10. Konkurs Crunchips

  Całkiem całkiem projekt mój głos poszedł Powodzenia !
 11. HASANOVA [HASACZE.COM]

  I jedno i drugie można oral sieknąć.
 12. Tattoo - sztuka czy okaleczenie ?

  Ja już obiecywałem pokazać swoją, ale się wezmę i wrzucę Teraz zbieram papugę na kolejny Edytuję tego posta jak będę miał jakiś kabel do kompa i wrzucę w to miejsce fote. Także woman please waiting :D Czy coś kolo tego
 13. Miau [hasacze.com]

  Miau ma to do siebie, że lepiej od razu skolekcjonować coś więcej niż dokolekcjonowywać Sieaaaaa
×