Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


Fiesta

Weteran Forum
 • Content Count

  1,208
 • Joined

 • Last visited

About Fiesta

 • Rank
  Uzależniony od Forum

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

4,362 profile views
 1. Fiesta

  Tabletka Pana Boga

  Dla mnie są to nowe informacje, nie myślałem że aż do tego stopnia to wszystko się dzieje. Ode mnie autor wątku ma wieki plus, ale nie moja wina, że zrobił się z tego minus:-( Wypada mi tylko przeprosić i przy najbliższej okazji jakoś to naprawić
 2. Nie, mylisz się ty. To jest chyba cytat z jakiegoś uzasadnienia wyroku lub komentarza do jakiegoś wyroku, i chyba był to wyrok sądu najwyższego. Tam użyto przemiennie różnych bliskoznacznych słów na określenie tak bardzo małych ilości narkotyku, że już prawo nie może tego brać pod uwagę. Jednak tutaj na forum jest mowa o ekspertyzach laboratoryjnych... W ekspertyzach laboratoryjnych określenie -ilości śladowe- są używane w znaczeniu takim, jak np było to użyte przy szukaniu śladów trotylu na wraku samolotu. Jak ktoś pamięta jakie wtedy były medialne doniesienia, to znaczy że wie, co oznaczają ilości śladowe. . Dam kolejny przykład. Przy jakiejś tam okazji na naszym ubraniu nowoczesne przyrządy wykryły ślady trotylu... Zaczyna się badanie, skąd, jak to możliwe? Ale po analizie faktów dochodzi się do prawdy, że akurat w tym ubraniu byliśmy kilka miesięcy temu na grzybach w lasach, gdzie kilkadziesiąt lat prędzej był jakiś poligon wojskowy... To są właśnie ilości śladowe. Ilości śladowe są NIEWIDOCZNE DLA OKA, są one bardzo trudne do usuniecia, bo czułe przyrządy potrafią wykryć ję nawet po wypraniu ubrania. Wystarczy że snoop kilka miesięcy prędzej miał na wadze jakąś legalną substancje, która potem została wpisana na listę substancji nielegalnych. Choćby snoop niewiadomo jak dokładnie mył swoje wagi i magazyny, to zawsze gdzieś u niego można znaleźć coś zakazanego w śladowych ilościach. To tak jakby rodzice naszego Motorniczego zostali by skazani na 3 lata więzienia, bo u wszystkich członków tej rodziny wykryto śladowe ilości marihuany, bo kiedyś tam Motorniczy zapalił sobie w mieszkaniu marihuanę i jakieś minimalne ilości dymu przyczepiły się do wszystkich mieszkańców mieszkania. Dokładne przyrządy by wykryly u wszystkich członków rodziny właśnie ilości śladowe, a nie ilości NIEZNACZNE. . Ilości nieznaczne są to ilości nie znaczące w danej sytuacji. Dla murarza ilością nieznaczną będzie kilo cementu, dla złotnika ilością nieznaczną będzie 1 miligram złota, a dla mnie ilością nieznaczną będzie mała bryłka węgla, natomiast ilości śladowe są we wszystkich wymienionych przypadkach zbliżone- są to ilości niewidoczne gołym okiem, są to ilości tak małe, że dopiero czuła aparatura potrafi je określić.
 3. Drogi Cichy Bob, pokornie i z całym szacunkiem przypominam, że ja pisze tylko o tym, o czym aktualnie dyskutują inni- proste? Ostatnio dyskutuje się tutaj o śladowych ilościach, więc i ja odpisze wysokiej łaskawości o ilościach śladowych. . Otóż, CAŁY CZAS odbywa się tutaj dezinformacja, bo jeżeli już trzymać się przykładu pustego nylonowego woreczka, to śladowe ilości są wtedy, gdy ten nylonowy woreczek sobie bardzo dokładnie umyjemy pod bierzącą woda, a potem go dokładnie wytrzemy do sucha. Wtedy będzie mowa o śladowych ilościach, bo tylko bardzo dokładne nowoczesne przyrządy mogą wykazać na ściankach tego woreczka właśnie jakieś śladowe ilości danej substancji.., Czy nasz administrator chce coś dodać do moich słów? Może w czymś się pomyliłem? Natomiast napewno śladowe ilości nie są w przypadku tego widocznego gołym okiem delikatnego pyłu na ściankach woreczka, jaki zostaje po opróżnieniu tego woreczka. . Ktoś tutaj myli ilości NIEZNACZNE, z ilościami śladowymi... Oj, nieładnie, nieładnie. . Chyba za chwilę będzie finał...
 4. Brak mi informacji o rzeczywistych możliwościach tego urządzenia. Na jaką odległość to coś wystrzeliwuje ładunek?
 5. Ale jaja, teraz przeglądnąłem niektóre fora prawne i uzyskałem rewelacyjne informacje. Jutro je opisze. Ale w skrócie chodzi o to, że świadek jak wiadomo, może w sądzie i na policji odmówić zeznań zasłaniając się swoim prawem do odmowy zeznań. Ale teraz właśnie się dowiedziałem, że nawet świadek lub biegły może kłamać, jeżeli te kłamstwa ochraniają jego lub jego bliskich. Czyli jeżeli kiedyś tam na policji (lub w sądzie) zorientują się, że dany świadek (lub biegły) kłamał aby ukryć swoją winę, to nie stawia się takiemu zarzutu wprowadzania organów w błąd!!! . Dowiedziałem się też o wezwaniach ustnych i innych. Otóż, wezwania takie muszą tak samo spełniać wszelkie formalności jak wezwania pisemne, oto te niektóre formalności: 1. DOKŁADNIE kto nas wzywa, nawet z podaniem nazwiska, 2, dokładnie w jakiej sprawie, np. numer sprawy, tytuł sprawy- o co chodzi itd, 3, w jakim charakterze nas wzywają (świadek, oskarżony, poszkodowany, ekspert itd) 4, czy wezwanie jest obowiązkowe czy nie, 5, co grozi w razie nie stawienia się. Ponieważ rozmowy na policji są nagrywane, to łatwo dowieść prawdy. . Ale co najważniejsze, wezwania przez telefon są często bardzo wygodne dla wszystkich stron sprawy, bo pozwalają ustalić wygodny dla nas termin, oraz można od razu uzyskać dodatkowe informacje. Ale ja jako praktyk dobrze wiem, że i po otrzymaniu wezwania pocztą mam te same atuty w ręku, bo... natychmiast dzwonię na policję (lub sekretariat sądu lub prokuratury) i natychmiast uzyskuje informacje, o co chodzi, oraz... często uzgadniam wygodny termin wezwania dla mnie i policjanta:-) No i najważniejsze, wezwania telefoniczne i i podobne, to są ważne tylko w uzasadnionych sytuacjach, np. w sprawach PILNYCH, gdy zeznania świadka są potrzebne natychmiast, albo gdy późniejszy termin naraża na fiasko itd. . Reasumując w dużym skrócie, w tym KONKRETNYM PRZYPADKU 1, świadek może zasłonić się niepamięcią, może odmówić odpowiedzi, a także nawet może kłamiac. 2, nawet gdyby wezwanie telefoniczne lub na ulicy było sformułowane prawidłowo, to w tych okolicznościach jest NIEWAŻNE, bo zakup w sklepie internetowym wiele miesięcy temu, nie spełnia wymogów sytuacji nagłej, bezzwłocznej lub wyjątkowej. . WNIOSEK. Obojętnie co zrobisz, oraz obojętnie co tam powiesz, to nic ci nie grozi KARNIE ze strony policji. Prawnie będziesz czysty obojętnie co zrobisz i co powiesz. Jednak możesz sobie STRASZNIE zaszkodzić na przyszłość swoimi zeznaniami. Nasze własne dobrowolne i nie wymuszone zeznanie na piśmie o ćpaniu, to mogą nam zaszkodzić dziś lub jutro, a nawet za kilka lat... Uf, jednak wszystko napisałem teraz... Wiem że oprócz minusow, to słowa dziękuję nie zobaczę, ale i tak zadowolony jestem z mojej pracy i nic tego nie zakłóci:-) . Ps. W razie czego, to dalej radzę nie iść samemu na policje. Nawet nie wiesz jak to jest ważne, aby mieć bliską osobę koło siebie.
 6. Bez urazy, bo ty akurat jesteś jednym z najbardziej ogarnietym z użytkowników, z którym można ciekawie dyskutować.
 7. Człowieku, i znowu zaczyna się ucieczka od tematu. Ja dam tobie odpowiedź nt wraku samolotu, to ty natychmiast wyjedziesz o złodziejskiej prywatyzacji, ja dam tobie odpowiedź na temat tej prywatyzacji, to ty uciekniesz w bezrobocie, tak że na ani jeden temat nie można tutaj pogadać. Pół roku temu na dopalamy był zalew takich komentarzy w każdym dosłownie temacie, ale najgorsze, że gdy wchodziło się z tymi komentarzami w polemikę, to natychmiast była ucieczka w inny obszar, tak że w sumie wychodzi z tego nie dyskusja, ale rzucanie politycznych radykalnych haseł, i nic pozatym. My gadamy o ustawach psychiatrycznych, a ty nagle zmieniasz na wrak samolotu, na bezrobocie... Chcesz rozmawiać o bezrobociu, wraku? - założ osobny wątek na ściśle określony temat.
 8. Ale jak chcecie gnoić rząd, to przynajmniej napiszcie za co. Ja mam wiele KONKRETNYCH zastrzeżeń do tego rządu, ale do cholery, napewno nie takich jakie tutaj czasami padają na forum. Mam nadzieję że nie powróciły na dopalamy czasy, gdzie DOSŁOWNIE w każdym temacie był radio maryjny bełkot o żydach, o niszczeniu Polski itp. Aha, jeszcze o gazecie wyborczej i michniku. . Temat jest bardzo ważny, a wy jakimiś hasłami propagandowymi go niszczycie. Wp.pl zeszła na psy, coraz więcej jest tam sekty smolenskiej, coraz częściej są tam idiotyczne propagodowe wiadomości. Co to za artykuł, gdzie nie ma nic konkretnego, gdzie nie podano żadnego szczegółu, gdzie wypowiadają się tylko czynni politycy pisu, a ten pan profesor oprócz jakiś ideologicznych idiotyzmów, NIE POTRAFI nic powiedzieć. Po przeczytaniu tego artykułu, normalnie zaczynam podejrzewać, że może chodzić o jakieś neutralne uregulowanie przepisów i nic więcej.
 9. E, tam, chłopak napewno jest w porzo. Ja radzę o wszystkim opowiedzieć Mamie, bo Mama najlepiej ciebie zrozumie.
 10. Do teraz są liczne przypadki wsadzania zdrowych ludzi do psychiatryka, tylko że dzisiaj już nie chodzi o politykę, ale o jakieś kłótnie czy lokalne układy. Wiesz co to są prowokacje? Jakoś około 20 lat temu w mediach często o tym mówiono, pamiętam wstrząsające historie, jak ludzi wsadzamo na długi czas na oddziały zamknięte, a tam przez odpowiedni dobór leków robiono z nich rośliny, więc potem każda komisja przedłużała pobyt w szpitalu. Chodzi o to, że nie ma (lub wtedy nie było) takie możliwości, aby pacjent i jego rodzina mogła by podważyć opinie lekarzy. . Aha, osobny temat to sprawy rodzinne, gdy rodzina robi z kogoś wariata, wmawiają mu chorobę, ciągle chodzą do psychiatry po niby pomoc itd. W efekcie człowiek ląduje w zakładzie. Akurat ten przykład znam dokładnie. . Czyli to jest temat aktualny, więc NIC NOWEGO. . Ale najważniejsze- o co chodzi w tych PROJEKTACH? Ja coraz bardziej nie ufam wp.pl. To jest właśnie przykład manipulacji dziennikarskiej.
 11. NIE ZGŁASZAJ SIĘ ZA ŻADNE SKARBY. Cały czas żądaj od policji wydania wezwania na piśmie PRAWIDŁOWO WYPEŁNIONEGO. Po drugie, jeżeli jesteś osobą młodą- np 18 lat, to NIGDY NIE IDŹ NA POLICJĘ SAMA! Idź z rodzicami, z mężem, z chłopakiem, z wujkiem, a nawet z sąsiadem! Nigdy tam nie idź sama, chyba że masz więcej lat, albo jesteś w tych sprawach oblatana. . Słuchaj, ja dostałem dwa ostrzeżenia i ban za to, że w temacie o byłym sklepie snoop i w trzech tematach w dziale prawo wyjaśniałem procedury na policji, w prokuraturze i w sądzie. Podobno tutaj nie jest forum prawne, więc takie dyskusje niby są niemile widziane. . To są gorące sprawy, więc tylko przejrzyj ostatnie wpisy z sprzed około trzech tygodni w dziale prawo, oraz wątek o snoop w dziale Sklepy internetowe. Szczególnie zobacz komentarze związane z majsterz polski. . W razie wątpliwości napisz do mnie, a ja napewno nie odmowie pomocy oraz... E, napisz do mnie. Idziesz na policję na ustne zaproszenie? No cóż, twój wybór, jednak w takim razie nie idź tam sam! Weź kogoś naprawdę zaufanego, np mamę, ojca, rodzeństwo, a najlepiej aby rodzice przyśli oboje. Jak nie rodzice, to obojętnie kto. Za żadne skarby nie przyznawaj się do zażywania czegoś! Po co masz na piśmie się przyznawać do takich rzeczy? Pamiętaj, policjant wcale się nie zdziwi, gdy nie będziesz chciał się przyznać do zażywania, a wręcz na odwrót, bo będzie zdziwiony, gdy beztrosko i bez oporów zeznasz, że ćpiasz zamienniki narkotyków. Jeżeli nie masz siły się sprzeciwić, to zasłaniaj się niepamięcią. Ale najlepiej NIE IDŹ. Policjant będzie zdziwiony, że ktoś przyszedł na ustne zaproszenie...
 12. Ale tam nie na żadnych szczegółów! Ten artykuł jest poniżej krytyki, bo oprócz groźnie brzmiących haseł, nie ma tam ani jednego konkretu. . Przecież już teraz przepisy są bardzo niebezpiecze, więc nie trzeba zmieniać prawa, aby niewygodny człowiek trafił na oddział zamknięty. Są przecież tego liczne przykłady. Chodzi o to, że gdy psychiatra wystawi wniosek o zatrzymanie na obserwacje na oddziale zamkniętym, to ŻADEN SĘDZIA nie będzie miał odwagi odmówić, więc z automatu każdy sędzia zatwierdza takie wnioski. A obserwacja psychiatryczna może być przedłużana bez końca. Oto tylko mały fragment tego problemu (tej patologi). Szkoda że w tym artykule nie ma żadnych konkretów, ale jeżeli ma być jeszcze gorzej, to dziękuję. . Koko, za takie tematy możesz dostać ban:-) Ale przyjemnie, że ktoś się tutaj interesuje takimi sprawami. Pozdr
 13. To jest chyba zmywacz do paznokci i jest tam więcej składników. Po drugie, aceton powinien odparować błyskawicznie...
 14. Fiesta

  SnoopShop

  Czytasz nie umiesz? Kilka komentarzy wyżej Greenboy napisał, że to nie jest forum prawnicze, psychologiczne ani obyczajowe (?), dlatego fiesta dostał ostrzeżenie i ban na kilka dni. Kilka miesięcy temu było identycznie, z tą różnicą, że wtedy ostrzeżenie dostał też Cienek. .A co to jest ten unban? . Edycja. O, widzę aż dwa ostrzeżenia... Za bezmyślny, bezsensowny spam w wątku zażalenia, robienie zamętu i PROWOKOWANIE innych do złych zachowań. Piszę o tym w celach wychowawczych, aby i inni byli grzeczni:-) [warn]Off-top.[/warn]

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...