Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


dexter

Użytkownik Forum
 • Content Count

  496
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About dexter

 • Rank
  Sporadyczny Koksiarz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kumpel miał podobnie, to albo jak pisał kolega wyżej wątroba, albo masz jakąś reakcję alergiczną. Żeby wykluczyć alergię spróbuj leków bez recepty np. Alegra, a najtaniej to wapno.
 2. Super High od Bazaru chyba najbardziej nadaje się do dłuższego palenia.
 3. Henry Kuttner - Nieśmiertelni świetna, tu jest opis https://pebx.pl/t/henry-kuttner-niesmiertelni.1482445/
 4. Podejrzewam, że żyję tylko dlatego, że byłem młodszy, pixy były z Holandii i nie było w nich tych nowości co teraz są na rynku. Narysowana na nich była stopka. Z tego co wiem ludzie brali po pół, niektórzy po całej. Jedna z głupszych rzeczy jakie w życiu zrobiłem.
 5. Mi się zdarzyło zeżreć 14. Prawie dostałem wylewu, ale dopiero dobę później. Zacząłem od zjedzenie jednej a potem dojadałem bo jakoś tak słabo było. Zafundowało mi to jakieś 12h halunów, dobrze, że piłem dużo wody i byłem w domu. Było to dawno, ale na długo zniechęciło mnie do piguł.
 6. dexter

  Snoopshop

  Nosz kur.. Jak można sobie moim avatarem tak rozporządzać. Nie ufam żadnemu sklepowi z końcówką pl. Nie ma jak wracać pod szyldem sklepu, który pchał nielegal do soli i przez to później szarpanie kupujących było.
 7. dexter

  How-High

  Nie wiem co siedzi w ich maczanach, ale ja ostatnio na nie kiepsko reaguję. W sylwka dostałem 3g flowera. Pierwszy test kioskówka na czysto i całkiem fajnie, ale czegoś brakuje. Po 3-4 lufach nie wiem w jakim odstępie czasowym, ale miałem bad tripa, bo ocknąłem się jak jeszcze mi łapy latały. Potem spokojnie jakieś piwka, trochę winka. Pamiętam później coraz mniej, ale ze wspomnień jakie dochodzą to jakieś 15-20h miałem cykl: palenie, jedzenie, spanie, siku. Później cykl zamienił się w bucha jakiś serial komediowy i spanie, bez alko. Cykl zamyka się w jakichś 3-5h. Co ciekawe dziś jest 7.01. Spałem dziś 2h. Palenie skończyło się 5. Powoli próbuję wrócić do żywych bo mam straszny nieogar w głowie, jeść nie idzie. Jedyne co wchodzi to piwo i to też męczę już ponad godzinę. Ostatnio mnie tak załatwiło palenie od nich w wakacje maił być GM był Tornado. Wtedy miałem 20g. Starczyło mi na jakieś 5 dni, z tego nie pamiętam absolutnie nic 3. Resapawn trwał ponad tydzień (Jezus 2.0). Dla tego zawsze zamawiam najsłabsze od nich. Jak trzymałem się NBT było ok. Teraz kurwa ustawy, nagonki. Teraz nie wiadomo co, gdzie i bezpiecznie kupić. A i zwałę drugi dzień mam jak po stimach.
 8. Jest temat o sklepie. Mi doszły 2 czy 3 paki, w tym jedna opóźniona. Jednak opinii na forum sklep nie ma dobrych.
 9. Wezwanie masz na komendę a nie do aresztu. Karę orzeka sąd a nie psy. Jak nie byłeś karany, to dostaniesz upomnienie albo grzywnę.
 10. Dopek się odezwał w innym temacie. Ja to pozostawię bez komentarza.

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...