Jump to content

Smok

Użytkownik Forum
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

About Smok

 • Rank
  Podglądacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. SW1R

  a smoka do hall of fame nie bedzie ?

 2. Kolejne informacje na temat zachowan administratora niebieskiego forum, sami ocencie jak traktuje uzytkownikow ze stazem 600 postow +
 3. Smok

  chemcloud.nl

  Welcome on board :-)
 4. Forum o tematyce RC to nie forum o zwierzętach, powinna zostać zachowana pełna anonimowość i prywatność, jeśli admin odstawia takie numery że loguje się na konta swoich użytkowników i przeglada ich PM to co dalej? Sprzeda baze danych policji? I to też będzie ok?
 5. To miałeś całe konto przegladane
 6. Otrzymaliśmy kolejne informacje od innego zaufanego użytkownika naszego forum, twierdzi on, że ktoś loguje się na jego konto, sprawdził logi i okazało się kto. "0.0.0.0" to adres którego nie da się ustalić przez mechanizm forum czyli po krótce logował się na konto administrator. Macie teraz doskonały dowód jak Sergiusz buszuje po Waszych kontach i sprawdza co piszecie na PM.
 7. Otrzymaliśmy zrzuty ekranu od naszego użytkownika na temat kasowania kont na niebieskim forum, które rzekomo zarzucało nam, że kont nie chcemy kasować, sami oceńcie traktowanie użytkowników tamtego forum. W temacie tym można zamieszczać różne inne ciekawe informacje, ja od siebie dorzucam gratis informacje osobiste na temat administratora niebieskiego forum. Na niebieskim forum https://niebezpiecznik.pl/post/wykradl-baze-klientow-netii-odsiedzial-18-miesiecy-a-teraz-wyszedl-i-opowiada-swoja-historie/ A tak wyglada administrator niebies
 8. Niech każdy wypowiada się pojedyńczo, dowody, screeny i tyle, @CinekMarcinek nie odpowiadaj każdemu personalnie bo nie po to jest temat, że spamujesz odpowiadajac kazdemu kto napisze, że jest ok - że nie jest, wypowiadaja sie osoby pojedynczo i kazdy bedzie widzial kontrast tych które dotarły i tych które nie dotarły, a tak nie widać nic poza Twoimi postami.
×
×
 • Create New...