Skocz do zawartości

Smok

Moderator
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  23g 33m 58s

7 obserwujących

O Smok

 • Ranga
  Podglądacz

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Smok

  rc*on**er.io

  W takim przypadku zagrożeniem by to było dla innych sklepów że ich reklama też tak może zniknać i mało kto by się na reklame decydował, na hyperrealu jest identycznie, wisza banery w ogole nie znanych sklepów też czesto, legalchemu wisiał bardzo długo a każdy wiedział zeby nie zamawiać i obie strony były usatysfakcjonowane.
 2. Smok

  rc*on**er.io

  Forum w obecnej formie nie odpowiada za reklamę, dla sklepów panel ów specjalny przygotowany jest aby same reklama się zadawalały. Forum ów opłat nie przyjmuje ani ze sklepami merytoryki nie prowadzi, rozwiazanie hyperrealem zainspirowane zostało na którym identycznie jest i każdy sam sobie wykupuje reklamę i płaci za nia nie wiadomo komu. Forum nie może odpowiadać wiecznie za Vendorów i chce prowadzić je bezspornie, użytkownicy sami selekcjonować musza zaufanych i zaczerpnać informacji od innych nim zdecyduja się na transakcje z danym kontrahentem.
 3. @Predator-RC czemu nie ma z Toba kontaktu? Exit scam juz?
 4. Smok

  rc*on**er.io

  To idź, tam 5 sklepów wisi które scamuja klientów i sa od 2 lat na stronie głównej forum, a teraz dodatkowo predator wyjebał ludzi bo nie odpisuje w ogóle na e-maile. 90% ludzi którzy stad tam przeszli to i tak wrócili bo dostali tam albo bana albo ich wyjebali na siano.
 5. Smok

  rc*on**er.io

  Póki Vendor jest na e-mailu i próbuje prostować nie ma zbytnich podstaw żeby go kasować, to samo można o predatorze napisać który od miesiaca nie wysłał paczek i wisi na niebieskim. Każdy ma jakieś problemy.
 6. Smok

  rc*on**er.io

  Nie ma możliwości zmiany tematu jak już jakiś intelektualista założył go z pełna nazwa
 7. Smok

  rc*on**er.io

  Proszę gwiazdkować tematy i nie robić reklamy. Sporo osób może nie czytać watku i po nazwie zamawiać.
 8. W związku z powtarzającymi się problemami sporów o to czy ban należał się czy nie proponujemy rozwiązywanie sporów przez 5 niezależnych osób użytkujących board z pewnym doświadczeniem i zaufaniem publicznym. Jeśli osoby te większością przegłosują dany ban jest on nieodwołalny i jego zniesienie jest możliwe dopiero po upływie czasu, który arbitrowie sami wybiorą. W temacie podajemy zbanowany nick, moderatorzy sami będą zakładać temat, rozwiązywanie sporów dotyczy tylko i wyłącznie kont które mają więcej niż 49 postów. W sporach wypowiadać się mogą użytkownicy, którzy Arbitrami nie są. Jeśli Arbitrowie sami nie wypowiedzą się, rolą poszkodowanego będzie dotrzeć do nich na PM z innego konta i poprosić o poparcie w odbanowaniu konta bądź skrócenia czasu bana. Decyzja arbitrów wykonana powinna być w trybie natychmiastowym. Moderatorzy mogą załączać swoje dowody/powody. @DrPepper @Bad69Girl @Haze @Gildia_Magów
×