Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

A.K.

Przyjaciel Forum
 • Content Count

  2,398
 • Joined

 • Last visited

About A.K.

 • Rank
  Prezydent Emeryt

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

28,359 profile views
 1. Szukam kobiety w trybie pilnym...

  1. Show previous comments  5 more
  2. miss1984

   miss1984

   Jeżeli nie chodzi o odloty :P to zapraszam do siebie. Włącz otrzymywanie wiadomości :D.

  3. miss1984

   miss1984

   Też szukam w szybkim trybie:).

 2. Sylwester przed komputerem, przy łiski, mieszance, grach. Ah.

 3. Po dłuższym czasie stosowania specyfiku oceniam go na dobry upierdalator Ma potencjał, i w przyjemny sposób usypia. Na fazie oczy są bardzo czerwone, bełkoczemy, mamy chore gastro, rozmyta wizja. Jedyny minus to kara: nudności, zawroty głowy, świst w uszach.
 4. Zapaliłbym z KOTkiem :D

  1. Dziwak

   Dziwak

   KOTOR doba giera klasyka klasyki

 5. Wesołych i pogodnych świąt, w rodzinnym gronie. I siły na nowy rok, żeby zostawić za sobą to co złe.

 6. Uzupełnienie informacji o tym dziadostwie. Osoba A, zaprawiona w bojach bardziej ode mnie, straciła przytomność bo ściągnięciu dosłownie na raz czystej lufki z mieszanki. Jednak po ocknięciu się (jakieś parę minut) uznała, że dobre ścierwo i już wie jak je dawkować. Osoba B, podobne doświadczenie, nasypała sobie odrobinkę w miejsce wysypanego tytoniu na czubku papierosa. Po buchu pierwszym, nastąpił szybko drugim. W stanie wielkiego uwalenia i szczęścia padła na plecy. Kołysząc nogami w rytm muzyki i pogwizdując sobie, była nieobecna dla innych ludzi jakieś pół godziny. Tj. odpowiadała, ale nie chciała brać udziału w życiu grupy
 7. Dobra ciule. Zdecydowanie przereklamowany syntetyk. Zrobiłem 1:50, sort od legala. No i jakby to rzec. Brązowe, zbrylone i śmierdzące solą kuchenną (tak delikatnie). Błyskawicznie rozpuściło się w acetonie zabarwiając go na beżowo. Rozpuszczalnik odparował po dwóch godzinach suszenia na płaskiej powierzchni na kaloryferze, często mieszałem coby uniknąć osadzenia się kannabinoidu na powierzchni. Następną godzinę po prostu mieszanka odpoczywała przy oknie żeby usunąć resztki zapachu. Co do działania. No nie ma rewelacji. Nabiłem lufkę mieszaniną tytoń/maczanka w proporcji 50/50. Buch, wydech, czekam. 2 minuty. 5 minut. Oglądałem sobie Family Guy'a. Po 10 minutach poszedłem dopalić lufkę. I dopiero (sic!) uderzyło. Fakt. Jakbym dostał obuchem w głowę, a następnie grupa skinów sprawdzała swoje martensy na mojej czaszce. Po chyba 15 minutach (nie wiem ilu, czas nie ma znaczenia podczas tego co się dzieje w głowie) nastał etap zadowolenia z życia, z bytu i skupienie się na czymkolwiek było ułatwione. Wszystko wciągało, serial śmieszył jeszcze bardziej. Jednak o prawdziwej euforii nie ma tutaj mowy. Kanna to upierdalacz, który przejawia oznaki człowieczeństwa. Niemniej faza zaraz po wejściu nie należy do przyjemnych, ale jest zapłatą za to co jest potem. Dopalenie po godzinie spotęgowało stan, ale trzeba było już całą lufkę spalić. Znowu ok 15 minut uwalenia, a potem z godzina śmiechu. Jednak po tym drugim doprawieniu stanu, gdy ustała radość, poczułem się strasznie senny. No nie do wytrzymania. Więc poszedłem spać. Rano wstałem rześki, bez objawów "spożycia" dzień przed. Krótko. Jest to mocne palenie, ale nie jest to karacz jak co poniektórzy starają się wmówić. Istotna informacja - miałem niemal zerową tolerancję*. Dzisiaj zapewne lufka będzie już znacznie, znacznie słabiej działała. *być może znaczenie ma fakt, że ostatnie 5 lat jarałem mieszanki i kanna jak papierosy i mam przepalone receptory. Nie wiem, aż tak się nie znam.
 8. Życie bez blokady w postaci partnerki jest... pięknie chujowe. Bo po paru latach nie wiem co ze sobą zrobić, i chcę zrobić aż za dużo.

  1. pzdrJUREK

   pzdrJUREK

   zrób wszystko czego pragniesz, jeśli Twoja partnerka jest kobietą czynu to zaakceptuje milczącym uśmiechem :) a tak naprawdę nawet nie zagłębi się w lekturę Twoich modus operandi zajęta realizacją swoich .

   Bo nikt tak wiele jak Ty sam sobie nie da Ci szczęścia i spełnienia :) Więc wymagaj tego od siebie, a nie czekaj aż inni Ci dadzą.

  2. Muha

   Muha

   Witaj w klubie

 9. Zobaczymy co faktycznie jest warta ta mdmb-blablabla. Zamówiłem sobie gramca, bo życie jest tak chujowe, że trzeba je doprawić. Jak przyjdzie, zrobię maczanę. Tolerancja zerowa, więc gdybym się nie odzywał to znak, że syntetyczny kanna jest bardzo dobry. A Synchro pierdoli najbardziej *nie wracam na forum, wracam do ćpania ** i tak Cię Synchro kocham, choć jesteś wkurwiający :*
 10. A.K.

  Nietypowo

  Słuchajcie ludzie. Zawsze mnie zastanawiało - skąd ludzie biorą odwagę do samobójstwa? Omijam czynniki które doprowadziły do takiej decyzji. Najlepiej najpierw się porządnie schlać i potem do roboty?
 11. Administratorzy i moderatorzy nie są pośrednikami w kontakcie ze sklepami, nie są upoważnieni do informowania w imieniu sklepów i nie wiedzą co się dzieje z Waszymi przesyłkami.

  1. Show previous comments  2 more
  2. A.K.

   A.K.

   Crazy, dostaniesz pakę jutro między 11 a 13. Next, dostaniesz ciastko.

 12. Wizyta w Urzędzie Celnym w/s Gienka za mną. Chyba mają asa na cfaniaka z Holandii.

  1. p4e1

   p4e1

   Serio? :o :-(

   Opowiesz nam o tym?

 13. Wszystkiemu jest winny facet, zawsze. Ogłaszam, że od dnam dzisiejszego jestem niemłodym i jurnym chopem do wzięcia. Przez najbliższy tydzień będę mocno chlał, więc miejcie wyrozumiałość.

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...