Skocz do zawartości

madness

Użytkownik Forum
 • Zawartość

  40
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  1d 16g 5m 21s

3 obserwujących

O madness

 • Ranga
  Kolekcjoner Opakowań
 • Urodziny 09/14/1996

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta

Ostatnio na profilu byli

2251 wyświetleń profilu
 1. madness

  Devil Liquid & Flower Bomb Liquid

  I co, ktokolwiek ma jakiekolwiek domysły nt. tego, co siedzi w środku? Fu-f? @misiek. podejrzewasz, że ta sama substancja w środku siedzi we Flowerze i Devilu? + Na ile starcza ci 5ml liquidu i jakiego e-peta używasz? Brzmi generalnie zachęcająco, skąd taka mała ilość opiinii?
 2. madness

  Analog Alfa Pvp ONE and ONLY

  Oj, aż mi tu brakuje opcji "nie lubię tego". Absolutnie nie jest tak, że na każdego wszystko działa tak samo. Ludzie mają różne poziomy neuroprzekaźników; różną aktywność enzymów (która zależy np. od genów; najlepszy przykład: CYP2D6), od której przecież zależy metabolizm różnych substancji: to w jakim stopniu są one przekształcane w ich metabolity, które mogą mieć inne działanie niż substraty. A to patrząc tylko z czysto biochemicznego punktu widzenia, nie zagłębiając się w bardziej psychologicznie uwarunkowane aspekty tych różnic.
 3. madness

  Analog Alfa Pvp ONE and ONLY

  @klejofas, daj znać, chętnie na PM, jak wykminisz co to moze być, bo ja jestem zainteresowana zamówieniem, ale jeśli to a-PiHP albo miks zawierający go to sobie odpuszczę; zajebiście źle na mnie działa. @depasII, PM. @Kraken, i jak, możesz coś więcej powiedzieć? @Hajt, to moje jedyne konto na dopalamy? Niezupełnie rozumiem, do czego się odnosisz. Ale dzięki za porównanie do "oryginału". No i tego posta (?) Predatora nie widziałam, ale zgadzam się z Klejofasem, że raczej niczego wyjątkowego na wyłączność Predi nie ma..
 4. madness

  Predator-Rc Ogólnie

  @AngellaRebella Ale rabatu nie da się ręcznie "wyłączyć", trzeba właśnie kombinować z wylogowywaniem, żeby w ogóle móc złożyć to zamówienie - ja nie mam z tym problemu, po prostu chciałam zwrócić uwagę Predatorowi na.. hmm, coś co myślę, że możnaby nazwać bugiem, błędem na stronie. Nie potrzebuję waszych porad jak sobie z tym poradzić, ale dzięki Już więcej na ten temat postów nie piszę, nie będę zaśmiecać tematu jedną sprawą.
 5. madness

  Predator-Rc Ogólnie

  @marcin21933 Ale mówię o tej nowej alfie za pięć dyszek równe, tylko z rabatem schodzi to na 49,50. Maczanek nie lubię
 6. madness

  Predator-Rc Ogólnie

  @Predator-RC Nie żeby coś, ale przez wasz rabacik dla nowozarejestrowanych nie da rady wziąć na pierwsze zamówienie gramca nowego analogu alfy, bo jest się o 50 groszy poniżej minimalnego zamówienia Za to jak zacznie się zamówienie bez zalogowania, i w trakcie zaloguje, to tego problemu nie ma, więc moglibyście coś z tym poprawić (zwłaszcza że podejrzewam że rabat i tak się traci).
 7. Pobawiłam się trochę Przepraszam że tak wrzucone, nie ogarnęłam załączników. Wyrażam zgodę na przekazanie praw autorskich mojej pracy serwisowi DOPALAMY.COM. (to w odniesieniu do logo Coke Boyz )
 8. madness

  25C-NBOMe

  Ktoś śnił może o podawaniu 25C-NBOME tak jak 25D-NBOME, donosowo, tzn rozpuścić w wodzie i strzykawką jak krople do nosa?
 9. Katar - benzo =/= benzofurany. Osobiście sądzę, że po prostu jakieś najpopularniejsze źródło w Szwecji wydało jakiś zanieczyszczony towar. Zwróćcie uwagę, że takich newsów nie słyszy się z żadnych innych krajów.
 10. madness

  Butyr-fentanyl

  Witam, czy ktoś miał już może jakieś doświadczenia z tą substancją? Sklep, który niedawno powrócił na rynek chyba planuje ją wprowadzić do sprzedaży, a póki co wysyła ją jako sample do zamówień. CAS: 990-73-8 IUPAC: N-(1-(2-phenylethyl)-4-piperidinyl)-N-phenylbutyranamide Z bloga Murti-Binga:
 11. Jeszcze jedno pytanko: Czy jest (i jak duża) różnica w dawkowaniu przy zwyczajnej bombce vs podaniu podjęzykowym?
 12. Da radę się na chwilę ogarnąć przy pierwszym razie, 25mg? Gdyby była konieczność styczności z ludźmi, którzy lepiej, żeby nie wiedzieli? Kwestię źrenic pomijam, raczej chodzi mi o rozmowę
 13. madness

  Benzodiazepiny - wątek ogólny

  Ma ktoś jakieś doświadczenia z etizolamem? Wydaje mi się, że był niedawno u jakiegoś hushmailowego sprzedawcy (jak ktoś pamięta u kogo, dajcie znać, bo ogłoszenie już zniknęło ) Sprawdza się po stymulantach, a może sam w sobie?
 14. madness

  Bad Dog

  Nie, wprost przeciwnie. Na [h] faktycznie jest taki post, ale to tylko domysł, chyba że mówisz o jakimś innym Dla mnie i dla kolegi wyżej to standardowa, krótka czilowa mieszanka.
 15. Deks dożylnie powoduje lizę Olneya, czyli praktycznie dziury w mózgu (naprawdę, fizyczne uszkodzenia)
×