Skocz do zawartości

Domen

Użytkownik Forum
 • Zawartość

  174
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  70d 5g 10m 23s

O Domen

 • Ranga
  Narzeczony Marysi

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Ostatnio na profilu byli

2923 wyświetleń profilu
 1. Domen

  Spam niebędący opinią o Realchems, pytania, spam, itd.

  Zadeń Scam jakość odczyników bardzo dobra rakieta leci kuriera 3 dni od wpłaty
 2. Domen

  Re**chems.*** - TEMAT OGÓLNY

  Zaufany vendor szybka wysyłka jakość odczynnikowy bardzo dobra. Dużo odczynników pochodzi ze stajni Lizard labs..
 3. Domen

  Kolekcjoner.** - wątek główny

  No bo już nie działa ostatnie rakiety wyszły przed ustawą ..sklep zamknięty.. ale on jeszcze wróci za jakiś czas to jest za duża żyła złota ..żeby tak łatwo odpuścił .. sytuacja się pewnie rozwinie w ciągu najbliższych kilku tygodni ..zmieni taktykę .. ale trzeba mu przyznać, że długo się utrzymał na rynku ..
 4. Domen

  Kolekcjoner.** - wątek główny

  Ja tam życzę Kółkowi i jego grupie dobrze, ale jak teraz nie zachowa elegancko z sercami nie będzie w porządku .. Zawszę go broniłem ..co prawda mnie nie oszukał ... pewnie będzie miał wyjebane.. ale jak jak ZACHOWA SIĘ JAK nie człowiek dla człowieka pazernie ....to brak zasad ... napisałem chodzi tylko zasady w chuju mam pieniądze ...swoim trzeba pomagać..
 5. Domen

  Kolekcjoner.** - wątek główny

  wszystko sprawne działa wiem już pewne informacje od wujka że do wtorku są ostatnie wpłaty księgowane i ostatnie rakiety wylecą Ostatnia chwila
 6. Domen

  Kolekcjoner.** - wątek główny

  pewne to że można jeszcze od wujka zamawiać rakiety do 14.08 ?
 7. Przeklęte  czasy  nie daj się dzieciak być jak zombie nocami dzwonią wampiry :((( system kurewstwo ból karmaa

 8.  

  1. Domen

   Domen

   Parę lat zleciało na tym forum zawszę będę miał w sercu od września przeprowadzka do Holandi Jack herrer WW inne pyszne odmiany żaden system mnie nie dosięgnie..

 9. Domen

  Kolekcjoner.** - wątek główny

  pisz maila do niego zeby usuneli konto
 10. Domen

  3CMC Small Glass Crystal

  chyba glass ale te yellow tez nie jest zle
 11. Domen

  3CMC Small Glass Crystal

  nie wiem co o tym myśleć
 12. Domen

  Kolekcjoner.** - wątek główny

  Ja aby powiem, że kółek to nie jest ta sama osoba co pasjo haha pogrzało kogoś .. Rozumiem rozgoryczenie wilka wiem jak się można wkurwić jak się coś zamawia i się tego nie dostanie .. Nie wiem jaka jest tego przyczyna być może pierwsza paka przepadła a drugą wujek po prostu nie wysłał.. Kiedyś gadałem z k i dużo ludzi po prostu chce wyłudzić i pisze ze coś nie doszło. Wiku widzę, że ostatnio masz spore ciśnienie jak nawet chcesz zamawiać od pylków .. To jest strasznie kurewski świat i dużo zawistnych ludzi.. Jak byście zobaczyli jakie ludzie kręcą afery to byście się za głowę złapali..a najgorsze kurestwo jak ktoś z kimś współpracuje wszystko jest git ile takich gówniarzy chwalą dostaną sample jest super jak przyjdą smutni panowie jest przypał to pierwsi rozpierdalają pizdę... żeby swoje zasrane dupsko bronić obsrani ..albo w coś się wchodzi i ponosi konsekwencje albo siedzi potem cicho a jak ktoś nie ma jaj niech się nie bawi w to.. Kiedyś znajomy miał sklep jabyście weszli na pocztę i 200 wiadomości nie przeczytanych ludzi piszą o każdą bzdurę, są zawistni 10 wiadomości potrafią wysłać z tym samym bzdurnym pytaniem dużo jest dzieci których w ogólnie nie powinno być co z tego że ma już 18 lat jak umysł ma 13 latka haha ja bym jeszcze raz spróbował pogadać wolf na spokojnie z wujem spróbować to wyjaśnić... Ja nigdy żadnych problemów nie mam jakoś ..
 13. Domen

  Kolekcjoner.** - wątek główny

  Dzieciaki idźcie sobie pograć w piłkę na powietrzu. Dobrze wam zrobi dla waszych mózgów..i się trochę uspokoicie wszystko będzie dobrze ... pamiętajcie milczenie jest złotem ... Na tym forum strasznie jest dużo gówniarzy. Zycie to nie bajka.
 14. Domen

  Kolekcjoner.** - wątek główny

  do mnie zawsze rakiety dolatują ;]
×