Skocz do zawartości

dmt

Memberzy
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O dmt

 • Ranga
  Podglądacz

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. dmt

  Potrzebna pomoc

  Znajomy założył się o beczkę piwa, że uzbiera 2000 znajomych do wakacji. Zostało już niecałe 100 godzin, jeżeli możecie to dodajcie i polećcie dalej. Pozdrawiam. http://www.facebook.com/2000znajomych
 2. dmt

  Najlepsza muzyka na euforię

  Nie wiem czy to euforyzuje, ale na pewno dobra kurwa. "lubisz latać najebany albo z zaćpaną mordą" "jakbym nie mógł sobie poćpać, bo ktoś mówi, że to obciach.. nie pierdol mi tu głupot bo zakurwię tobie z łokcia" http://www.youtube.com/watch?v=eXVETCbWEUU
 3. dmt

  Co ci ludzie mają w głowie *__* ?

  Każdy tu ma inne wyjaśnienie na temat zachowania rasta nastolatki Może jeszcze czujecie się od niej lepsi Żyjemy na takim świecie i hooj, nastolatki z reguły są głupie. Jak mają być mądre?! Wasze stare w tym wieku mądrzejsze nie były Te wszystkie programy w TV gdzie jury (Mama talent itd.) to jakieś wulgarne ćwoki. I kto bardziej pojedzie uczestnikowi ten lepszy. Na tym to chyba polega. Ja osobiście nie jestem w stanie tego oglądać na trzeźwo, bo mnie to jury rozpierdala, te ich pedalskie teksty. A takie rasta laski to pewnie się w to wpatrują i ciągnął przykład. Powinny ciągnąć pałę i pewnie to robią Dawać ją tutaj Było jej powiedzieć "zachowuj się mała kurwo" Może by ją zagieło "Daje dupy za talerz zupy" Jakie usteczka, akurat Nastolatki to często mają postawę "co to nie ja", szczególnie te ładniejsze. Później jak trochę się zderzą z życiem, to im pała opada.
 4. No DXM i palenie to jest ognień. Szczególnie jak się zaczyna z DXM.
 5. dmt

  Aplikowanie doodbytnicze kapsułek

  Do dupy sobie jeszcze je wsadź!!! Lol. Mam pomysł, najpierw kapsułka, a później twardy ku*as na dopchnięcie. Ale temat. :blink: :zle: @..::DXmeN::.. Jojnt w odbyt, a odkurzacz do mordy. Tylko nie wiem czy to by zadziałało.
 6. dmt

  Jak działają konopie ?

  Ty mnie nie ucz jak działają konopie.
 7. *bluzgi i przezwiska* Zobaczymy co będzie dalej. Ja nie uważam, że 30g powinno być legalne. Ja uważam, że powinno być obowiązkowe pod karą grzywny!!! ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> Piekło i szatan ku*wa!!!
 8. dmt

  Co lejesz do bonga?

  soli się nie przechowuje tylko kolekcjonuje
 9. dmt

  Humor - wątek główny

  Lekarz który usuwa ciąże pyta się swojej pacjentki: - Zapakować resztki dla pieska?
 10. Raz się tak najadłem DXM, że trafiłem do szpitala psychiatrycznego na fazie. DXM jest spoko, szkoda, że obciąża organizm. Teraz po 30 pixach tego ścierwa mam tylko mega speeda i głupawke. Mogę przebiec całe miasto kilka razy przez noc bez zmęczenia. Ale już mi się nie chce tego. Wyfazowałem się już tym dość. UWAGA: Podobno łączenie z fetą grozi śmiercią.
×