Jump to content

Strangercat

Użytkownik Forum
 • Posts

  42
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Strangercat last won the day on October 14

Strangercat had the most liked content!

2 Followers

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Strangercat's Achievements

Kolekcjoner Opakowań

Kolekcjoner Opakowań (2/8)

33

Reputation

 1. Widać masę sprzecznych info. Ja znalazłem takiego komu się udało. Dla niektórych aceton jest ok, dla innych nie. Jedyne co wydaje się zgadzać to niskie dawkowanie i ryzyko związane z użyciem.
 2. "Propylene glycol" lub "vegetable glycerin", aceton do tego wydaje się przesadą. Nie wiem czy etanol by nie wystarczył, ale osobiście uważałbym na ilośc glikolu/gliceryny. Znalazłem info co do rzekomo dziqłających rozpuszczalników i ich proporcji, może komuś się przyda: Solubility DMF: 30 mg/mL DMF:PBS (pH 7.2) (1:4): 0.2 mg/mL DMSO: 20 mg/mL Ethanol: 14 mg/ml
 3. Ok, udało się mi dowiedzieć że aceton ma nie rozpuszczać 4f. Można użyć gliceryny i rozrobić to w ludzkich proporcjach, ew. zrobić vape juice. Tradycyjne vapo? Ew. zabawa by rozpuściç 4f, a potem rozcieńczać w alko i dopiero robić maczanę? Tyle że należy uważać z ilością rozpuszczalników. Ew. spożywcze metody, te same co z thc. Nie mam info na temat innych metod przyjęcia. @szyszylka Może bezpośredni kontakt z ogniem/żarem nie jest wskazany przy prochu? Niestety, mogę tylko zgadywać.
 4. I normalnie działa. Wiem że czasami pojawiają się podobne sytuacje - ta sama partia odczynnika, dwa różne zespoły badawcze i... jedni chwalą, a drudzy psioczą. Kwestia przechowywania, czynników zewnętrznych itp. @szyszylka W czym rozpuszczałaś? Kąpiel wodna zawsze pomagała tam gdzie energiczne mieszanie nie wystarczało. Mogę zapytać, jak to paliłaś?
 5. Korzystasz z apki czy ze strony? Najprościej byłoby wytłumaczyć to wersją apki/przeglądarki - zaktualizuj je. Bez zmian? Jeśli korzystasz z klienta poczty innej firmy to przyczyna mogą być ustawienia filtrów, błędna konfiguracja itp. Ew. sprawdź czy nie pomyliłaś się przy podawaniu adresu - wielu osobom zdarza się pomylić domenę. W cebuli powinna pojawić się też informacja, o złożeniu zamówienia i płatności. Chyba że to wina wybranej formy płatności? Przelew bankowy zamiast krypto?
 6. 4f - czasowa i limitowana oferta. Pdf, bo tak.
 7. @szyszylka Sprawdź spam, ew. zmień adres na protona i kontaktuj się z Predatorem. @Csl71 Wystarczająco duże.
 8. Moje zamówienie dotarło w zeszłym tygodniu. Dziwne. Ja ostrożnie do tego podszedłem, zwapowałem i ok.
 9. Koledze wyżej nie chciało się rozpuścić, imho chciał zrobić maczanę i coś nie wyszło. Może zła temperatura? Sort to żołty proch, zdjęcie mogę dać później.
 10. Nutridrinki itp? Są bardzo ok, całkiem smaczne. Świetne uzupełnienie diety dla osób ciężko chorych, czy osłabionych. Niestety buteleczki są małe i nie należą do tanich - szczególnie gdy potrzebna jest pełna kuracja wspomagająca. W oficjalnym sklepie internetowym można trochę zaoszczędzić przy zakupie większej ilości. Jest też nieco tańszy zamiennik, ale nie pamiętam marki. Myślę że ekonomiczniej jest kupić białko na masę, rozrobić w mleku lub roślinnym zamienniku, możesz dodać do tego miodu, lub zjeść osobno jeśli wolisz, pilnuj suplementacji witaminami itp. Niestety żaden z powyższych środków nie zastąpi pełnowartościowej diety, ale mogą być pomocne. Staraj się nawadniać, nawet jeśli na siłę, spróbuj sięgać po zdrowe, a łatwe do przełknięcia przekąski. Może jakieś fajne owoce? Możesz je wcześniej zmrozić i powinny być ok, ew. lody lub joguty - imho strasznie łatwo jest je zjeść. Spróbuj wstrzymać sìe pomiędzy dorzutkami, raczej nie zaczniesz odczuwać głodu, ale smaczny posiłek nie powinien stanowić męki.
 11. Uważajcie z tym kanna! Jest bardzo mocne, a wciąż nie ma zbyt wielu konkretów na jego temat. Proch jest aktywny już w μg, nawet Ci co bardziej doświadczeni użytkownicy traktują to z pokorą! 0,5-1 mg powinny wystarczyć w zupełności doświadczonym badaczom. 4f zaczyna być odczuwalne dopiero po chwili, więc nie śpieszcie się! Czytałem, o przypadkach gdzie zbyt duża dawka była bardzo nieprzyjemna. Ja przygotowałem jakieś ~0,8 prochu i vapo, bez pośpiechu, obserwując jak reagują moje ciało i umysł, przerwałem po przerobieniu niecałej połowy przygotowanej porcji. Zdecydowanie miałem rację, kanna wciąż się rozkręcała - po jakichś 10 minutach czułem się jak po dobrym miksie fety z mj, później profil działania skręcił w kierunku dyso, czy może raczej miksu dobrze dobranych kanna z dysocjacjantem. Zauważyłem że dla osób z tolerancją doświadczenie ma się zamykać w 40-60 minut (wyjątkiem są Ci, którzy przesadzili i musieli przechorować swoje), co często prowadzi do kolejnych dorzutek . Ja cieszyłem się jednak dużo dłuższym czasem działania, dopiero po 3h poczułem że robi się inaczej, ale dobry humor i ten "klimat" utrzymywały się troszkę dłużej. Proszę pamiętać że niektórzy badacze obawiają się iż 4F-ADB może odkładać się w ciele jako toksyczna substancja!
 12. Przykra sprawa, tyle dobrze że wszystko udało się wyjaśnić. Od Planety miałem okazję testować a-php w krysztwłkach, bardzo ok.
 13. Dochodzą. Pisałem wyżej - od tysiąca wzwyż dostajesz tracking i ewentualny reship, za 300÷wysyłka nie ma podobnych udogodnień.
×
×
 • Create New...