Jump to content

takietamrolo

Użytkownik Forum
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

takietamrolo's Achievements

Podglądacz

Podglądacz (1/8)

0

Reputation

  1. Czemu w tym temacie był odradzany kurier? Właśnie chciałem skorzystać z kuriera **** aby wysłał do pickup point, da radę? A ten najtańszy list nie rejestrowany to w sumie można by wysłać do skrytki pocztowej co nie, czy przypał? Z tego co przeczytałem to opłata roczna za skrytkę to jest 90 zł, a jednorazowa 30 zł za kluczyk i nowy zamek, więc przy regularnym zamawianiu taka skrytka lepsza opcja chyba jest.
  2. Nie robiłem, ale czytałem instrukcję. Moje pytanie czy każde kanna się nadaje do palenia przez efajka, nie ma znaczenie który zamówię? Jedne chyba lepiej się do tego nadają, a niektóre mogą przez ten sposób w ogóle nie działać? 6cladba jest out of stock. To co?
  3. Niestety jest niedostępny na ten moment.
  4. Siemka. Który sklep sprawdzony oferuje gotowy olejek do efajka. Znalazłem na planet coś tam, ale nie mają wysyłki do punktu lub do paczkomatu na czym mi zależy. Ewentualnie który brać do stworzenia własnego olejku, bo sklepów jest bardzo dużo, asortyment cały czas się zmienia, wątki o liquidach mają post sprzed roku. Chociaż wolałbym gotowy olejek.
×
×
  • Create New...