Muha

Memberzy
 • Ilość dodanej zawartości

  295
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas Online

  10d 22g 30m 4s

Reputacja

176 Kozacka!

O Muha

 • Ranga
  Weekendowy entuzjasta władka
 • Urodziny 28.08.1984

Informacje o profilu

 • Płeć Mężczyzna

Ostatnie wizyty

11891 wyświetleń profilu
 1. RTI-111 Dichloropane

  Na dniach zamówię i wrzucę tu recenzje  pozdro
 2. RTI-111 Dichloropane

  trip... 75zł /g .   
 3. RTI-111 Dichloropane

  Masz Synchro racje że ten temat był rozpoczęty przez sbj,17maja 2011 ale został archiwizowany i nie można dodawać postów . Tak więc otworzyłem nowy temat bo interesują mnie teraźniejsze opinie o tym produkcie .    Rozpoczęty przez sbj, 17 maj 2011  i zamknięty 
 4.     Dichloropane ((−)-2β-Carbomethoxy-3β-(3,4-dichlorophenyl)tropane Witam . Chciałem sie dowiedzieć coś wiecej o tej substancji , właśnie sie pojawiła w jednym ze sklepów po długiej przerwie . Jestem ciekaw czy już ktoś  testował i czy działanie przypomina sort z przed kilku lat.    (Chciałem odkopać stary temat , ale został zarchiwizowany)    
 5. PIX DOVE

  (Odkopuje)  Czy ktoś wie gdzie można jeszcze dostać te dobre ptaszki i czy działają tak jak kilka lat temu ? 
 6. Nie polecam wag kieszonkowych które ,kosztują od kilku do kilkunastu złoty ponieważ są mało precyzyjne i szybko sie psują. Jak ktoś chce dobrą i dokładną wage to polecam firme MYCO . Sam posiadam wage tej firmy i jestem zadowolony z modelu Myco MZ-100-BK 0,01 . Cena około 50-60 zł.  
 7. Nie można wyświetlić tego posta, ponieważ znajduje się na forum, które wymaga co najmniej 1 napisanego posta, żeby można było je przeglądać.
 8. stare pamiątki

  Ładna kolekcja i niezłe lustro do walenia
 9. Działanie uspokajające tej przepięknej rośliny zostało odkryte już w roku 1867, choć wielu naukowców podaje je w wątpliwość z uwagi na małą zawartość czynnych składników. Ostatnie badania nad tą rośliną przyniosły jednak na tyle ciekawe rezultaty, że zdecydowano się na prowadzenie ich na szeroką skalę .    Działanie Rozkurczowe działanie męczennicy cielistej jest najprawdopodobniej związane z zawartością flawonoidów i alkaloidów indolowych pochodnych beta-karboliny. Jej działanie uspokajające i zwalczające niepokój można z kolei tłumaczyć obecnością - choć w małych ilościach - maltolu i pochodnych beta-karboliny. Te ostatnie pobudzają także czynności środkowego układu nerwowego.     Wskazania Męczennicę stosuje się zwykle w bezsenności, zaburzeniach snu i trudnościach w zasypianiu, w niepokoju, nerwicy wegetatywnej z kołataniem serca, a także w leczeniu zaburzeń trawienia powstałych na tle nerwowym. Uspokajające działanie męczennicy może pomóc w łagodzeniu stanów nerwowości.     Bezsenność, zaburzenia snu: Łyżeczkę suszonej rośliny zalać filiżanką wrzątku, pozostawić pod przykryciem na 5-10 min, przecedzić i wypić napar przed snem.   Trudności w zasypianiu: Łyżeczkę suszonej rośliny zalać filiżanką wrzątku, pozostawić pod przykryciem na 5-10 min, przecedzić. Pić dwie filiżanki przed snem. Nerwica wegetatywna z kołataniem serca, nerwowość: Łyżeczkę suszonej rośliny zalać filiżanką wrzątku, pozostawić pod przykryciem na 5-10 min, przecedzić. Pić filiżankę 3 razy dziennie. źródło : herba-farm.pl  
 10. Piekło jest już puste , wszystkie diabły są tu.... :)

   

  1. Synchro

   Synchro

   Ale, żeby z zezem?

  2. Joe

   Joe

   Poki co trzymam je na uwięzi, więc spokoj ducha trzymaj dalej :)

 11. Nie można wyświetlić tego posta, ponieważ znajduje się na forum, które wymaga co najmniej 1 napisanego posta, żeby można było je przeglądać.
 12. Nie można wyświetlić tego posta, ponieważ znajduje się na forum, które wymaga co najmniej 1 napisanego posta, żeby można było je przeglądać.
 13. Nie można wyświetlić tego posta, ponieważ znajduje się na forum, które wymaga co najmniej 1 napisanego posta, żeby można było je przeglądać.
 14. Nie można wyświetlić tego posta, ponieważ znajduje się na forum, które wymaga co najmniej 1 napisanego posta, żeby można było je przeglądać.
 15. Nie można wyświetlić tego posta, ponieważ znajduje się na forum, które wymaga co najmniej 1 napisanego posta, żeby można było je przeglądać.