Muha

Memberzy
 • Ilość dodanej zawartości

  295
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  16

Muha last won the day on Mar 7, 2015

Muha had the most liked content!

O Muha

 • Ranga
  Weekendowy entuzjasta władka
 • Urodziny 08/28/84

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

12320 wyświetleń profilu
 1. Na dniach zamówię i wrzucę tu recenzje pozdro
 2. trip... 75zł /g .
 3. Masz Synchro racje że ten temat był rozpoczęty przez sbj,17maja 2011 ale został archiwizowany i nie można dodawać postów . Tak więc otworzyłem nowy temat bo interesują mnie teraźniejsze opinie o tym produkcie . Rozpoczęty przez sbj, 17 maj 2011 i zamknięty
 4. Dichloropane ((−)-2β-Carbomethoxy-3β-(3,4-dichlorophenyl)tropane Witam . Chciałem sie dowiedzieć coś wiecej o tej substancji , właśnie sie pojawiła w jednym ze sklepów po długiej przerwie . Jestem ciekaw czy już ktoś testował i czy działanie przypomina sort z przed kilku lat. (Chciałem odkopać stary temat , ale został zarchiwizowany)
 5. (Odkopuje) Czy ktoś wie gdzie można jeszcze dostać te dobre ptaszki i czy działają tak jak kilka lat temu ?
 6. Nie polecam wag kieszonkowych które ,kosztują od kilku do kilkunastu złoty ponieważ są mało precyzyjne i szybko sie psują. Jak ktoś chce dobrą i dokładną wage to polecam firme MYCO . Sam posiadam wage tej firmy i jestem zadowolony z modelu Myco MZ-100-BK 0,01 . Cena około 50-60 zł.
 7. Nie polecam wag kieszonkowych które ,kosztują od kilku do kilkunastu złoty ponieważ są mało precyzyjne i szybko sie psują. Jak ktoś chce dobrą i dokładną wage to polecam firme MYCO . Sam posiadam wage tej firmy i jestem zadowolony z modelu Myco MZ-100-BK 0,01 .
 8. Ładna kolekcja i niezłe lustro do walenia
 9. Działanie uspokajające tej przepięknej rośliny zostało odkryte już w roku 1867, choć wielu naukowców podaje je w wątpliwość z uwagi na małą zawartość czynnych składników. Ostatnie badania nad tą rośliną przyniosły jednak na tyle ciekawe rezultaty, że zdecydowano się na prowadzenie ich na szeroką skalę . Działanie Rozkurczowe działanie męczennicy cielistej jest najprawdopodobniej związane z zawartością flawonoidów i alkaloidów indolowych pochodnych beta-karboliny. Jej działanie uspokajające i zwalczające niepokój można z kolei tłumaczyć obecnością - choć w małych ilościach - maltolu i pochodnych beta-karboliny. Te ostatnie pobudzają także czynności środkowego układu nerwowego. Wskazania Męczennicę stosuje się zwykle w bezsenności, zaburzeniach snu i trudnościach w zasypianiu, w niepokoju, nerwicy wegetatywnej z kołataniem serca, a także w leczeniu zaburzeń trawienia powstałych na tle nerwowym. Uspokajające działanie męczennicy może pomóc w łagodzeniu stanów nerwowości. Bezsenność, zaburzenia snu: Łyżeczkę suszonej rośliny zalać filiżanką wrzątku, pozostawić pod przykryciem na 5-10 min, przecedzić i wypić napar przed snem. Trudności w zasypianiu: Łyżeczkę suszonej rośliny zalać filiżanką wrzątku, pozostawić pod przykryciem na 5-10 min, przecedzić. Pić dwie filiżanki przed snem. Nerwica wegetatywna z kołataniem serca, nerwowość: Łyżeczkę suszonej rośliny zalać filiżanką wrzątku, pozostawić pod przykryciem na 5-10 min, przecedzić. Pić filiżankę 3 razy dziennie. źródło : herba-farm.pl
 10. Piekło jest już puste , wszystkie diabły są tu.... :)

   

  1. Synchro

   Synchro

   Ale, żeby z zezem?

  2. Joe

   Joe

   Poki co trzymam je na uwięzi, więc spokoj ducha trzymaj dalej :)

 11. Z tego co wiem to Demoon od poniedziałku rusza ponownie
 12. Ja również polecam Demoon-a . Bardzo dobry kontakt , moc sortu zawsze na najwyższym poziomie . Szybka wysyłka i korzystne ceny.
 13. Od kogo to jest ?
 14. Pitos ja mam to samo nawet jak zrobie kilku miesięczną przerwę. Od pewnego czasu już nie kiram w towarzystwie bo wole sam . Kiedyś lubialem pogadać a teraz po waleniu nie chcę mi sie mówić tak jak by mi się coś wyłączało w mózgu.