Jump to content

Dramal

Użytkownik Forum
 • Posts

  162
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Dramal last won the day on August 12

Dramal had the most liked content!

4 Followers

Informacje o profilu

 • Ulubiona substancja
  disulfiram

Recent Profile Visitors

2,550 profile views

Dramal's Achievements

Weekendowy Entuzjasta Władka

Weekendowy Entuzjasta Władka (4/8)

67

Reputation

Single Status Update

See all updates by Dramal

 1. Ma ktoś doświadczenie z lekami firmy Adamed? Prawda to że robią chujowej jakości antydepresanty? Ktoś tak mnie kiedyś przekonywał i biorąc wenlafaksynę ich produkcji mam wrażenie że miał rację.

  1. Show previous comments  2 more
  2. DrChill

   DrChill

   Jeżeli mowa o klonach to w temacie BENZO MELINA użytkowniczka vex_d przyznała, że woli te z Polfy Tarchomin od Rivotrilu więc są wyjątki.

   Co do leków firmy Adamed nie pamiętam abym kiedykolwiek coś brał tej marki wiem jednak, że różnice się zdarzają.

   Na przykład taki Ketrel a Bonogren. Ktoś nieświadomy ich składu uznałby, że to dwa zupełnie inne leki a jak powiedziałem, że Ketrel działa troszkę w stronę benzo i jest miękki w odczuciu natomiast Bonogren wali twardo i bezlitośnie w łeb to zarówno lekarz jak i aptekarka stwierdzili, że to niemożliwe bo substancja czynna jest ta sama.

  3. Strangercat

   Strangercat

   Ja kiedyś brałem źle dobrany lek Adamedu, który nie dość że nie pomógł to dał mi kupę uboków, niektóre z nich momentami utrudniały funkcjonowanie, kilka razy było groźnie - traciłem koordynację w nogach lub byłem bliski przewrócenia się na ulicy itp.

   Odstawiłem na własną rękę.

   Jestem uprzedzony.

   Ja mam sentyment do PL klona, ale mam wrażenie że z Rivotilu szybciej, a co za tym idzie mocniej uwalnia się aktywna substancja.

   Zresztą nie tylko, o klonach tak się mówi.

  4. Dramal

   Dramal

   Ano właśnie, niby to samo i nie ma prawa działać inaczej a wszyscy znamy to z RC, od jednego vendora alfa najwyższej jakości, wszystkim podchodzi, od innego spoko ale trochę słabsza, od trzeciego chujowa, a każda wygląda tak samo i jest to "to samo".

×
×
 • Create New...