Jump to content

Dramal

Użytkownik Forum
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Dramal

 • Rank
  Kolekcjoner Opakowań

Recent Profile Visitors

333 profile views
 1. Dramal

  HEX-EN

  Dobrego Hexa na start i bez dużej tolerancji na stymulanty to 30 mg wystarczy, warto też nie szaleć z dokładkami i trochę poznać się z substancją, ochota na kolejne linie jest duża ale i moc także na spokojnie, po leku.
 2. Ja tam byłem miło zaskoczony, zioła wcale nie palę bo strasznie mi podkręca lęki, wjeżdża paranoja i mega dół, po kanna to samo x 1000. A tutaj mały skręcik pół na pół z tytoniem i fajny relaksik, spowolnienie myśli, lekko podniesiony nastrój. Pół godziny tak sobie siedziałem przed tv uśmiechnięty do ekranu, resztę wieczoru byłem jakiś taki spokojniejszy niż zwykłe. Oczywiście palone było na 100% trzeźwo, żadnych dopów czy alko w systemie. Dzisiaj kupiłem grama z automatu, mam nadzieję że nie będzie gorzej niż ostatnio. Generalnie takie ultra lekkie ziółko to mógłbym palić sobie wieczoram
 3. Kurde brzmi zajebiście, takie benzo w stylu eti/alpry to byłoby coś dla mnie, przydałoby się w życiu.
 4. Jebana fluwoksamina...

 5. Wybieram polski i dalej większość po angielsku, ale w sumie wyjebane, pewnie to przejściowe.
 6. Dramal

  NEP

  Czy ja wiem, wtedy pent nie wydawał mi się szczególnie ciężki, ale też w tamtym czasie szło mnóstwo alfy, bardzo często na ciągłym podkładzie z alko i benzo, to wiadomo, trochę inna sprawa. Ale też początkowo jechałem dość długo na samym pencie i dobrze wspominam. Niedługo coś czuję że z nostalgii ogarnę sobie tego nepika.
 7. Dramal

  NEP

  Ech, żeby to było jak pentedron kiedyś... Na jakimś ćpuńskim Wiki piszą że niby NEP aktywniejszy od penta ale ciężko się z tym zgodzić. Co nie znaczy że jest zły hehe.
 8. Dramal

  5-MAPB

  Dla mnie to w ogóle trochę dziwna substancja jest, właściwie tylko pierwszy raz podziałała bardzo fajnie, później nigdy nie było tak dobrze ani od tego samego dostawcy ani innych, równie legitnych. Na pewno dużą rolę odgrywa tu stopień zrycia i doświadczenia z używkami, niby z wszystkim tak jest ale nie aż w takim stopniu, mocne stymulanty jednak zawsze kopią, taki hexen chociażby.
 9. Dramal

  5-MAPB

  Też jestem ciekaw, tak gdzieś w okolicach 2013 konkretnie mnie to wyrwało z butów, ale niedługo potem poznałem pentedron i alfę i rzadko już wracałem do 5 MAPB.
 10. Dramal

  MF PVP

  Może i ma, ale i tak nie warto, na dłuższą metę więcej strat niż zysków. Ok kończę spam.
 11. Dramal

  MF PVP

  I bardzo słusznie, nie polecam tego, tym bardziej że i sniff i vapo działają wystarczająco dobrze!
 12. Dobra jakość, robi robotę. Miałem 10 sztuk pod zabawę z MF PVP (niby tylko 1 g, ale większość podana iv także delikatnie nie było) i nadały się, kiedy zrobiło się za grubo i pojawił się strach dwie dobrze uspokoiły i pozwoliły kontynuować, na koniec pomogły zasnąć i obudzić się w całkiem dobrej formie. Jedna sztuka była wzięta przed alfą, zauważyłem że silniejsze było uspokojenie fizyczne niż działanie przeciwlękowe (zawsze przed startem z RC odczuwam silny niepokój, podniecenie).
 13. Dramal

  MF PVP

  Trzeci raz pobrałem MF PVP i jestem tak samo zadowolony, niedawno dzięki dobremu sercu vendora testowałem A PIHP i obie te alfy oceniam bardzo wysoko, ta sama liga choć MF jest mniej kompulsywne i trochę bardziej przewidywalne, stabilne. Vapuje się bardzo dobrze, ale o tym już wcześniej kiedyś pisałem. Teraz większość materiału poszło iv, nie polecam tej metody ale cóż, sam nie umiem sobie jej odmówić. https://zapodaj.net/7fa21123a8868.jpg.html
×
×
 • Create New...