Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


Escobar.store

Sklep Internetowy
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Escobar.store last won the day on January 5

Escobar.store had the most liked content!

About Escobar.store

 • Rank
  Kolekcjoner Opakowań

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zostawie to bez komentarza, jakby co tego produktu nie ma u nas od 5 miesiecy :DDDD a jak był to każdy go chwalił. Pozdrawiam
 2. Stawiamy na psiarnie i nie pozdrawiamy :)
 3. W weekendy na odpowiedz trzeba troche dłużej poczekać niż w tygodniu. Szukajcie odpowiedzi także w spamie bo linki privnote często tam trafiają.
 4. Nie chcemy byc jak Predator gdzie wszyscy leca kupowac pomimo roznych problemow i braku odpowiedzi po kilka dni. Ostatnio mielismy problemy z wyrobieniem sie przez naplyw nowych Klientow wiec musimy to jakos regulowac. Skupiamy sie na jakosci obslugi, jakosci asortymentu oraz bezpieczenstwie. Rozumiemy ze nie wszystkim ceny odpowiadaja, natomiast zmiany dotycza glownie cen do 30g. Starzy Klienci z wieloma zamowieniami moga liczyc na podobne do starych cen. Mamy nadzieje ze zrozumiecie. Biznes jest coraz trudniejszy, ceny i ryzyko wieksze.
 5. Wesołych i zdrowych Świąt Wielkanocnych dla Was wszystkich od całej ekipy Escobar Store :)
 6. Cherry dostepne, zapraszamy :)
 7. Nie obiecujemy ale działamy w temacie :)
 8. Normalni zawsze się dogadają :)
 9. @Nitmer11 Klient o którym piszesz był wielce oburzony, że nie ma jego paczki już wiele dni i zdążył już napisać na dwóch forach zamiast napisać do nas przy czym psuje nam opinię. A prawda jest taka, że paczka czekała od 2 dni na odbiór ale jegomość pisał z innego adresu email niż paczkę zamawiał a tamtego emaila nawet nie sprawdził. Na pytanie na jaki adres btc wpłacił wysyłał jakiś nieistniejący adres. Dopiero po paru godzinach doszliśmy z nim do tego :) Od jutra wprowadzimy nowy model, jeśli ktoś zanim napisze do nas będzie się żalił na forum to w ogóle paczki nie dostanie bo tylko my na tym tracimy. Inni klienci patrzą i widzą, że coś tu nie gra. Ktoś czeka tyle dni, to ja nie będę tu zamawiał.
 10. STANY UZUPEŁNIONE ZAPRASZAMY! Dostępność produktów: 3CMC KING JEST 3CMC PABLO JEST 4CMC JEST 3MMC JEST 4MMC analog NIE WIADOMO APHIP DZIŚ ALBO PONIEDZIAŁEK 5CL JEST HEXEN PATRON JEST HEXEN MEDELLIN JEST MDPHP JEST NEP NIE WIADOMO CHERRY OK. 2 TYGODNI
 11. Masz racje napisz do nas dostaniesz zwrot btc a paczke damy komus innemu, od razu czarna lista Klientow.
 12. Witamy Dostępność produktów: 3CMC KING JEST 3CMC PABLO JEST 4CMC JEST 3MMC JEST 4MMC brak APHIP brak 5CL JEST HEXEN PATRON JEST HEXEN MEDELLIN JEST MDPHP JEST NEP brak CHERRY brak Więcej informacji tylko email.
 13. Każdy dostaje informacje jeśli czegoś nie ma oraz informacje, że daty dostaw są przybliżone. Konkretnie nikt Ci dat nie poda bo potem będą pretensje, podajemy przybliżone daty. Do końca stycznia stany magazynowe będą już mocno uzupełnione.
 14. Kontakt z nami przywrócony do normalności, prosimy o kontakt na adres podany poniżej: [email protected]
 15. Z powodu chwilowych problemów z naszą skrzynką mailową prosimy o kontakt na mail tymczasowo-zastępczy: [email protected] Klienci, którzy napisali do nas od wczoraj od 20 prosimy o ponowne wysłanie maila na maila podanego wyżej.

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...