Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

rceagle.io

Sklep Internetowy
 • Content Count

  121
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

rceagle.io last won the day on January 13

rceagle.io had the most liked content!

About rceagle.io

 • Rank
  Dostawca Wyposażenia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ponownie proszę o sprawdzanie trackingów, następne przesyłki docierają do kraju. Osoby oczekujące na odpowiedź na mailu , telegramie doczekają się odpowiedzi na pytania jutro. Dziękuje wszystkim za cierpliwość w przypadku opóźnionych przesyłek, oraz za zrozumienie że nie jest to zależne od nas.
 2. Uwaga ! Proszę o sprawdzanie trackingów, przesyłki które leżały na głównej sortowni w kraju nadania jeszcze z ostatnich dni tamtego roku, oraz z początku stycznia zaczynają startować. Pojedyncze przesyłki są już w kraju od 2-3 dni , oraz zostały awizowane, proszę to kontrolować aby po tak długim okresie oczekiwania na przesyłkę, nie została ona odesłana , bo wtedy przepadnie.
 3. @Dramal Support od wtyczki, która generuje bład bardzo wolno odpisuje, za niedługo dostaniemy solucje i problem zniknie.
 4. Proszę o cierpliwość w tym przypadku, przesyłki mimo ślimaczenia się, doleca na swoje miejsce 🙂
 5. Temat płatnych sampli na razie pominięty, ponieważ już wybraliśmy osoby. Odezwij się w przyszłym miesiacu
 6. Blik , karty paysafecard oraz bitcoiny to mało? Co jeszcze potrzeba do szczęścia , nie chce słyszeć że konto bankowe. Tłumaczyłem już wiele razy, jest to ciężka kwestia, jedyne co wróci, to przelewy SEPA w walucie €. Lecz kwesta przelewów w PLN, raczej nie możliwa.
 7. Informacja pewnie przyda się aby przestrzec innych użytkowników forum, myślę że warto w tym temacie poinformować moderatorów / administratora 🙂 Pozdrawiam!
 8. @someone Tego posta pisał właściciel sklepu, nie wiem o co tam dokładnie chodziło, ale wiele można wywnioskować z tej wypowiedzi. Jaki rodzaj wysyłki wybrałaś, rejestrowana czy zwykła?
 9. Nie ma u nas minimalnego progu, aczkolwiek nie ukrywam że jakiś skromny, 150-200 zł może pojawić się w przyszłości. Póki co jeszcze nie ma co się obawiać, można zamawiać 🙂
 10. Shogun rozbawił mniej twój post 😉 Jutro wracamy do pracy, każdy otrzyma odpowiedz na e-mailu oraz telegramie.
 11. Trackingi przesyłek , które zostały nadane pod koniec poprzedniego tygodnia, zaczęły działać tak jak mówiłem 🙂 W obecnych czasach przesyłki postNL , transportowane są samolotem. Poprzednią partie przesyłek ominął transport, lecz doczekały się dzisiaj z samego rana. Poniedziałek,Wtorek przesyłki będą wydane do doręczenia 😉 Udanego weekendu!
 12. To na pewno jest 210 , nie oszukujemy jeżeli chodzi o nazwy substancji 🙂 Wcześniejszy rzut nie przypadł jednej osobie do gustu, lecz przypomnę że to najlepszy dostępny sort na rynku. Kupno canna w hurtowych ilościach, to najgorsze co może spotkać vendora, każdy kto robił interesy z Chinczykami to wie o czym mówie.
 13. Od miesiaca jest nowy rzut, może jest jakaś róźnica, jest ktoś w stanie się wypowiedzieć?

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...