Jump to content

RickSanchez

Weteran Forum
 • Posts

  1,333
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

RickSanchez last won the day on May 16 2020

RickSanchez had the most liked content!

Recent Profile Visitors

3,556 profile views

RickSanchez's Achievements

Uzależniony od Forum

Uzależniony od Forum (7/8)

433

Reputation

 1. Ciesz się chłopie, że żyjesz. Masz nauczkę na przyszłość bo to substancja nie przewidywalna jak sraczka .
 2. U mnie strona działa cały czas !!!
 3. Ziomek wszystko gra płatność btc rakiety latają szybko. Zamów to zobaczysz ile leci pala i skąd. Co do wysylki to już kwestia indywidualna . Pozdrawiam.
 4. Skąd to najstarsi górale niewiedza a rakiety latają szybko .
 5. @Fanatyk kanna % i klony No patrz u mnie działa https://ibb.co/g4WnDS1
 6. Polecam sandh***ens . Możesz kupić kartę sim jak i próg RC to 5g i darmową wysyłkę masz :)
 7. @Mefka93 Polecam Ci sandheavens ma bardzo dobry hex oraz 4cmc. Nowy produkt fake weed przypominający niemal oryginał warto się tez tym zainteresować jeżeli jesteś fanatykiem tego typu substancji.
 8. Fake weed zajebiste palenie !!!!! Pięknie zbite topy jak w kofikach w nl. Nie da rady się tym pokarać a działanie przypomina niemal, że oryginał. Nowy sort 3cmc też kozak nie jest to idealne szkło ale bardzo podobne !!! Wszystko gra akcje z żółtym sortek trójki zostały wyjaśnione. Można pobierać !!! W szczególności warto zainteresować się fake weed !!!
 9. 1. 3mmc powder 2. Colombian ten nowy 3. Pills 2fea ●●●2fea pills Pojemności 60mg Ciężko mi to opisać bo weszlo po 1h niby czuć jakąś euforie stymulację ale wszystko takie pomatłane. Czas działania to z 8h jak huj i kolejne 8 brak snu. Czułem się jak po dobrej fecie z dodatkiem czegoś. Nie neguję tego produktu ale to nie moje klimaty. najważniejsze to brak zwały!!! ●●● 3MMC POWDER Ilość 500mg postać w huk rozdrobniony puder. Po zapachu I smaku mogę stwierdzić, że to napewno 3mmc. Tutaj bardzo nie było w czym przebierać :) 250mg poszło po,które pięknie książkowo weszło po 20 minutach i trzymało 90 minut po czym pięknie zeszło beż żadnej zwały. kolejne 250mg poszło sniff o dziwo nie piekło spływ też był znośny. wejście po 5 minutach. I jak to bywa przy sniff 3mmc agresywne wejście latanie obrazu ale po chwili ustaliło. libido up. Czas działania 1h Co tu więcej więcej 3mmc bardzo dobrej jakości :) brak zwały przy takich ilościach. ●●●Colimbian Ilość 500mg Tutaj pozwolę sobie przekopiować poprzedni moj opis bo niczym się nie różni może jedynie więcej eufori. Postać to puder. Nie wiedziałem wgl jak do tego podejść i się zabrać. Ale po uzyskaniu odpowiednich informacji jak i własnej wiedzy jaka posiadam postanowiłem usypać 200mg. Colimbian dzialanie jest cos w stronę 3MMC, 4cmc + jakiś stim. Sam sniff bardzo łagodny nie szczypie i nie piecze spływ co by mogło wykluczyć cmc. Działanie w pełni odczowalne po 5 minutach . Euforia z nutka speeda całość działania to około 90 minut. Jak zeszło poszła reszta 300mg też sniff to dalo efekt jeszcze mocniejszy niż na początku. Dominowała dopaminowa euforia chociaż sero też z początku się uruchomiło. Co dziwne szlugi nie chciało mi się palić. Spać normalnie poszedłem. Co najważniejsze to, że pomimo wyraźnego działania produktu to bardzo nie widać po Tobie, że jesteś ujebany czymś.
 10. Wszystko gra paki latają. Polecam #hasz !!!!
 11. @Oculus4fun Zazwyczaj po 2 dniach wlatuje rakieta . Są wyjątkowe sytuację jak teraz, że czekamy dłużej niestety. Ale zawsze rakieta jest mimo, że raz wpadła to następną przyleciała w 100% zawartości :)
 12. Dla mnie najlepszym stimem jaki używam to pihp potem Heniek. Zaopatruje się u sandha i bardzo mi te sorty podchodzą.
×
×
 • Create New...