Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


kuntakinta

Użytkownik Forum
 • Content Count

  73
 • Joined

 • Last visited

About kuntakinta

 • Rank
  Kolekcjoner Opakowań

Recent Profile Visitors

242 profile views
 1. Micro wjechało na sklep. Jednak jest jedno ALE - nie ma już "minimalnej" kwoty zamówienia 95zł. materiały są sprzedawne na 5-ki i więcej. haha.
 2. pozwolę sobie zacytować pewnego kolegę z innego forum: "Paczka miała dolecieć i w sobotę i w poniedziałek, nadal pusto. Czekam na wyjaśnienia i na przesyłkę max do piątku;) " no to czekamy do piątku : )
 3. jesli ktoś otrzyma paczkę to proszę o info w wątku. ja też mam wrażenie, że odpisuje inna osoba. może kolega spod celi wziął biznes w spadku?
 4. to było o P.... choć zaśmiecamy wątek : )
 5. kolo miał za uszami i był obserwowany. zgarneli go pod skrzynką i juz miał odebrana pakę od P...... wystarczy czytać ze zrozumieniem wiadomości prasowe.
 6. czy ktos oprócz polecającego dostał cos zamówionego od tego neona? poproszę PW.
 7. kuntakinta

  Amf***.c**

  a co znaczy jaranie?
 8. i po hooy to piszesz?
 9. teraz wali jakąś kawą w nosie
 10. tu nie ma co myśleć. jak myśląc można znaleść rzeczy których nie ma? proszę cię zebyś mi coś wyjaśnił a ty nic. to kto tu jest planktonem? ponoc ja ciebie wyzywam i obrażam - a to chyba ty nie potrafiąc się odnieść rzeczowo do moich próśb obrażasz mnie. typowe to. i powiem tylko tyle - jesli nie potrafisz wskazać gdzie cie obraziłem, nazwałem faszystą itp. to proszę nie pisz już tu nic więcej bo sie kompromitujesz. ja pasuję - wiem czym się to skończy - będziesz tu ujadał tymi sloganami (oczywiście twoimi, więc prawdziwie prawdziwymi)
 11. prosiłem abyś Brodziu napisał gdzie nazywam cie faszystą? zero odpowiedzi. teraz wymyślasz coś o sloganach i szwagwortach (dziekuje - nie znałem tego słowa) - prosze teraz o ich podanie. a za PO to nie byłem na forum - więc znowu walisz kity. naprawdę ty chyba to piszesz naćpany (tylko nie wiem czym - recki jakies bym twoje przeczytał) - końcówka o oskarku i spodniach rurki to mistrzostwo świata. byc może tak działaja na ciebie te niemieckie piosenki, które lansujesz na forum. i obrazki które też wiele mówią.
 12. Brodzia, ty umiesz czytać i? gdzie cię w domyśle nawet nazywam cię faszystą i nazistą? gdzie cię wogóle wyzwałem? no przecież faszystą nie jesteś - motto z Red Watch zniknęło spod twoich wpisów. co się stało? kierowniku wyżej jest jeszcze o cymbałach łykających nagonke medialną. ja nie pisałem o ogladaniu TVN mysląc o serialach i hitach TV. wiadomo, że jeśli w takiej dyskusji pojawia się hasło TVN to każdy kuma o co chodzi. TVP i serwisy internetowe zgrupowane po prawej stronie przecież nie manipulują i oglądają ją geniusze a nie cymbały/pelikany/ robaki/ podludzie. ja według Brodzia prezentuję szkołę marksizmu kulturowego, a on jaką?
 13. spoko, jeśli oglądasz TVN to jesteś podczłowiekiem robakiem, podatną nic nie wartą głupią jednostką, do wysterowania. wow - trudno to zapamiętać. jak poezja.
 14. kierowniku, czy czytałes wpis Brodzia? nie okresla tymi zwrotami pedofili, tylko szeroko pojęty ogół: wystarczy oglądać TVN itp. prosze przeczytać ten idiotyczny tekst od początku do końca i nie insynuować niczego. z twoich wypowiedzi w innych wątkach widać, że myślisz logicznie, ale nie daj się ponieść emocjom. a wpisy o zabijaniu i torturowaniu kogokolwiek (nawet pedofilii) uważam za chore i nie miejsce tutaj na nie. i nie bronie tutaj pedofili. ale chyba każdy z nas chce żyć w państwie prawa. inaczej ktoś w przyszłości wpadnie na pomysł, żeby torturować i zabijać użytkowników RC (podludzi-robaków jak to ich określą). i co wy na to?

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...