Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


Decomoreno

Użytkownik Forum
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Decomoreno

 1. Hahahhaha lekarstwo na całe zło wszyscy by byli zgrzani i zdrowi
 2. Witam , według mnie jest to "broń biologiczna", ten wirus celowo uciekł z laboratorium, prawdopodobnie stworzony przez Chińczyków ponieważ jest tam przeludnienie ludności . Niedawno dotarł do Polski, loty do Włoszech od dziś wszystkie zamknięte, dotarł do Krakowa, paręnaście godzin później kolejna osoba w Krakowie zarażona od tego pierwszego przypadku. Szacowany czas na wyprodukowanie szczepionki na korona wirusa to 18 miesięcy .. wyprodukowanie leku w szybkim czasie jest raczej niemożliwe, ponieważ na popularna grypę do dziś nie stworzono leku. Z początku myślano że wirus ustąpi z nadejściem ciepłej pogody czyli za ok. 2 miesiące ponieważ warunki nie będą sprzyjać rozwojowi wirusa . Dzisiaj minister poinformował że jednak klimat nic tu nie pomoże i nie powstrzyma rozpowszechniania się wirusa . A i jeszcze jedno : wirus , który dotarł do Polski jest już wielokrotnie zmutowany przez organizmy przez które się rozpowszechniał.

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...