Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


Małpka_mała

Użytkownik Forum
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Małpka_mała

 • Rank
  Kolekcjoner Opakowań

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W końcu postanowiłam spróbować większej dawki 1p lsd 225 ug. Na początku zapowiadało się bardzo przyjemnie, jednak po czasie zaczęło się zapetalnie nad dokładnością robienia jakiejś czynności. I pętla powtarzała się co jakiś czas i gasła,a trip był znowu cudowny. Jednak co jakiś czas zaczęłam widzieć w głowie wizję z pierwszego bad tripa na kwasie. Te same myśli i obrazy. Z pierwszymi dawałam sobie rade i mówiłam że to tylko myśli z przed roku, nie umiałam wygrać z nimi pojawiły się myśli jak samobójcze jak wtedy. Nie mogłam się uspokoić mimo że parter się starał mi pomóc. W końcu gdy kwas trochę osłab myśli znikły a ja poczułam pustkę i nie umiałam rozmawiać z parterem w końcu on zasnął a ja nie umiem przetrawić tego tripa. Mieliście moze kiedyś problem ze złe wizje i fraktale które kiedyś mieliście powracają podczas tripa? Jak sobie z tym radzicie? Cały czas staram się poukładac swoje myśli jednak nie wiem jak to zrobić.
 2. Ogólnie została mi tabletka hompita. Jedyne jej dobre wykorzystanie widzę w tripie 1plsd. Ale mam tylko tabletki 150 ug. 150 ug plus 10 hompita będzie okej Zarzucić pół godziny przed szczytowa faza? Czy w ogóle odczuje Ho-mpita? Nidgy nie mieszałam tych 2 subtacji ale z osobna już je znam.
 3. Siema jaki kantor jest najbardziej opłacalny przy większych kwotach? 4 coins strasznie nie opłacalny przy zamówieniach 500+. Może być z weryfikacja danych byle był tani. 😛
 4. Czy jest gdzieś jescze jakieś dobre sajko w cenie, która nie zwala z nóg przy zakupie 20/25 bloterow? U Atoma pusto. Miałam zamawiać u preda ale dzisiaj właśnie promocja się skończyła..
 5. Nie polem mieszania. Uczucie bezsensu wszystkiego i potrzeba czegoś. Mieszałam z pink floyd. Najgorszy zjazd i sen po 30h
 6. Przed wczoraj wzięłam wczoraj bloter 1p 100ug i w głowie pojawiały mi się obrazy sprzed ostatniego tripu podczas którego traciłam świadomość. Nie umiałam ich wyłączyć. One się zapętlaly i były nieorzyjemne. Wszędzie szukałam sensu i nie umiałam sobie znaleźć zajęcia. Ani siedzieć z myślą bezzsensu. Mój drugi umysł nie chciał myśleć o niczym jedynynie podczas rozmowy mi się udało. Wzięłam też euforyk który spotengowal czucie potrzeby czegoś robienia. (pink floyd) tak po 4.5h Nie potrzebnieZasnęłam po 30h. Nie umiałam zasnąć miałam wrażenie że zapomniałam jak się śpi a fraktale układały się jak krew do zaśnięcia. Chcę jescze kiedyś spróbować wziąć go. Tyłu co robić potem aby nie było tych efektów i uczucia bezsensu? Byłam mega nastawiona wręcz marzyłam aby wziąć kwas ale tera straciło to magię. Będę wdzięczna za każda radę.
 7. Na co wpływają substancje, że nawet kilka godzin po zażyciu nie można zasnąć? Mają wpływ na to niedobry czegoś w organizmie wypłukane podczas zabawy? Da się to jakoś uzupełnić?
 8. Zastanawiam mnie jak niektórzy walą po 300mg np hexa. Ja nie umiałabym walnąć chyba więcej niż trochę ponad 100. Walicie na 2 dziury taka dawkę? Bardzo często nad ranem leci w gardło i nic z tym nie da sie zrobić. Ogólnie po kilku dniach nie macie kichaw tak rozwalonych, że nic z nimi nie zrobicie?
 9. Mam nadzieję,że to dobre miejsce do napisania. Nie jestem doświadczonym badaczem. Często podczas badań mam niedosyt aby było lepiej i mocnej. Podczas badania hexenu mam cały czas ochotę na dorzucenie i nie skupiam się na działaniu za bardo czyli niewiele czuje. Nie biorę dużych dawek. Dopiero tak po dłużym czasie mija chęć jak już schodzi. Macie jakiś patent na to? Zawsze po zabawie mam niedosyt i jest mi smutno. Sorry za rozpisanie ale wszystko wydaje mi się ważne.
 10. Więc co to mogło być. Męczy mnie to bardzo. Chociaż jakieś przypuszczenia. Podobno niewiele substancji działa tak mocno w takiej małej ilości jaka mieści się na małym bloterze.
 11. Ale lsd z tego co wiem nie ma smaku a to miało gorzki mocno dretwiejacy
 12. Substancja w postaci blotera. Mocne odretwienie języka i miejsca w którym był. Po 30 minutach wizuale były wszędzie. Zaslonialy cały widok. Następnie urwał się film na jakiś czas. Wizuale bardzo zniekształcały obraz. Kilka razy zaczynałam mieć kontrolę nad sobą i po chwili ja traciłam. Prawie cały czas nie było ze mną kontaktu. Uczucie odrealnienia i szczęścia. Myślałam że nie istnieje na świecie. Po tym byłam zdolna do wszystkiego i niewiele pamiętam. Jednie obrazy w głowie i przeblyski gdy miałam kontrolę. Czas trawania około 6 godzin. Nie było chyba bezsenności. Od kilku miesięcy się zastawiam co mogło tak silnie działać na psychikę. Przedemna znajomi brali pół i było mocno o czym dowiedziałam się po fakcie.

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...