Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


Freezy2

Użytkownik Forum
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

About Freezy2

 • Rank
  Podglądacz

Recent Profile Visitors

54 profile views
 1. Wiem co robi sok grejpfrutowy w połączeniu z deksem i wcześniej już też tak brałem i nic się nie działo na następny dzień dopóki nie wziąłem avio. I nie popiłem nim leków tylko trochę wcześniej go wypiłem. Aco popijam sokiem z cytryny bo pomaga na te rewolucje. Pytałem tylko czy po dodaniu avio zdarzały się komuś takie nieprzyjemne sytuacje czy nie.
 2. Pytanie do osób które do deksa biorą avio na mdłości. Parę dni temu wziąłem 600mg i przed tym wypiłem z litr soku grejpfrutowego (przyznam że mnie trochę poskładało xd) i tabletki popijałem sokiem z cytryny żeby mnie nie cofnęło. No ale po wzięciu tego wszystkiego trochę za bardzo mnie męczył brzuch i czytałem sobie na hypku że avio poprawia fazę i mdłości nie są męczące to wziąłem 2 tabletki avio. Problem był na następny dzień kiedy to za każdym razem jak ziewałem miałem odruch wymiotny i musiałem się powstrzymywać żeby nie zwymiotować. Pierwszy raz miałem taki przypadek właśnie kiedy to dodałem avio. Jak brałem sam sok z cytryny było wszystko spoko. Czy ktoś tak też już wcześniej miał?
 3. Substancja sama w sobie jest niesamowita. Pozwala przeżyć coś fantastycznego, te widoki i maratony po linie między plametami były mega, jak i wiele innych wziętych z Sci-Fi wizji. Chociaż nie powiem, że to wszystko takie różowe i kolorowe. Za drugim razem jak brałem to się dałem ponieść (pierwszy raz to 300mg). Po wzięciu 600mg (ważę ok 65kg) był odlot jak cholera no nic lepszego nie przeżyłem jak dotąd, bardzo lubie takie banie. Ale kłopoty zaczęły się jak trzeba było pójść do kibla i wrócić do łóżka i mitycznych uniesień... Przez te wszystkie trudności w chodzeniu i widzeniu złapałem jakiegoś bad tripa. Nie wiedziałem gdzie jestem i czy to wszystko jest prawdziwe, całe swoje życie uznałem za bezsensowne i wszystko inne za zmyślone. Miałem lekką załamke że jestem samotny i jedyną myślącą istotą. Obraz pokoju wydawał się taki nierealny a czas zatrzymał się w miejscu. Zastanawiałem się nawet czy się obudzę tak jak zawsze czy gdzieś zniknę. Beret ryje jak ta lala, ale nie zrezygnuje po tym na pewno 😄 Zrobię sobie krótki detoks i zadbam o miejsce bez żadnej możliwości interwencji osób trzecich i się zabawię konkretnie jeszcze raz 😛Mimo wszystko wrażenia nie zapomniane i dające do myślenia. Mi osobiście ten bad trip wyszedł nie najgorzej bo zdałem sobie sprawę ze swojej głupoty i ile we mnie złego siedzi. Aczkolwiek początkujących przestrzegam tylko żeby uważali z dawkami na pierwszych zabawach i o dobrym S&S (set&setting) bo u mnie przed bad tripem był dobry ale jednak trochę niepokoju we mnie siedziało przez co wyszło jak wyszło. Wymagany jest kompletny chill i oddanie się wodzy DXM, nie przejmować się niczym i płynąć z nurtem a będzie dobrze 🙂A i jeszcze wyciśnięta cytrynka lub dwie i troche wody pozbywa wszelkich nudności i braku komfortu na fazie tylko trzeba leżeć. Coś na uczulenie jakiś zyx który na mnie dobrze zadziałał na drapanie wzięty z pierwszą dawką, polecam też leżeć ze słuchawkami i zamkniętymi oczami i nie wstawać niepotrzebnie i się nie rozglądać. Takie małe tipy 😄

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...