Jump to content

Gowinek

Użytkownik Forum
 • Posts

  24
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Gowinek's Achievements

Podglądacz

Podglądacz (1/8)

-10

Reputation

 1. Opinie o 3cmc Pablo
 2. Dobra, doleciało więc do Was też powinno. Ilość ok, nawet minimalnie więcej, co do jakości odczynników wypowiem się jutro/pojutrze ale mam 3 małe zastrzeżenia: 1. niepodpisane torby, ciężko mi odróżnić tylko po fotach (nie jestem aż takim koneserem) 2.dość dziwne bhp, od umieszczenia w miejscu docelowym do wysłania namiarów na odbiór minęło 19h, musiało się odleżeć. Szkoda, bo dla osób które mają mało czasu tak jak ja i wybierająca mało przypałowy punkt zdala od miejsca zamieszkania, jest to dość niekomfortowa sytuacja. 3.czas od order do wysyłki można było zdecydowanie zmniejszyć. Oczywiście i tak szacun za robotę, jednak mając minimalne granice czas uważam za nieco długi. Mam nadzieję że te 3 drobne problemy pójdą w niepamięć po testach. Postaram się opisać (osoba mająca kontakt 2-3 razy w roku) każdy z odczynników w odpowiednim dziale. Dzięki Pablo, pozdrawiam.
 3. Jaki obecnie jest (plus minus) czas oczekiwania na gołębia?
 4. Nie jestem homo, chyba nie doczytałeś ale jeszcze do niczego nie doszło i na nic się nie zgodziłem. Zejdź trochę z tonu. To tylko dyskusja.
 5. To wie każdy, ale co z fantazjami? Puszczają hamulce bardziej niż na trzeźwo?
 6. Ok, a sama obecność faceta jako podglądacza też Cię brzydzi? Co o tym sądzisz jako 200% hetero?
 7. Cześć, z góry dziękuję za aktywność w tym temacie, zastrzegam też że w żadnym wypadku nie jest to próba trollingu ani pożywka do debilnego śmieszkowania. Chciałbym zapytać jak i zachęcić do wypowiedzi osoby używające cmc, mmc, hexa do celów typowo seksualnych. Jak nam wszystkim wiadomo, substancje które zażywamy (częściej lub rzadziej) podnoszą stan naszego libido ale również pozwalają nam podjąć czynności i zachowania o które sami siebie nie podjerzewamy "na trzeźwo" bądź mielibyśmy szczególne opory aby je wykonać. Na własnym przykładzie - jakiś czas temu spotkałem z nieznajomą dziewczyną w celu seksu poznaną na pewnym portalu randkowym oczywiście pod 'wpływem' (ogólnie na bani bardzo podnieca mnie myśl o przypadkowym seksie, dlatego dużo czasu na bombie spędzam na tego typu portalach), nasza znajomość utrzymuje się do dzisiaj, zasada tej relacji opiera się na formule FWB, spotykam się z nią tylko wtedy gdy jestem zrobiony i powiem szczerze, takiego seksu mógłbym tylko życzyć każdemu. Jest to dosłownie orgia, wszystkie chwyty dozwolone, czasami mamy maratony po 5-6 godzin. Nie Byłoby w tym nic dziwnego (dla wtajemniczonych ofc) gdyby nie ostatnie wydarzenie - został mi przez moją 'koleżankę' zaproponowany trójkąt seksualny z obecnością jej kolegi który jest Biseksualny, ja jestem hetero, nigdy nie miałem kontaktów z facetami, ale coraz częściej i intensywniej myślę o ewentualnej zgodzie na takie spotkanie. Wiem że ten kolega chciałby abym spróbował czegoś z facetem. I tu moje pytanie - czy Wy, na bani bylibyście w stanie zgodzić się na coś takiego? Ja nie ukrywam że na trzeźwo byłoby to niemożliwe, jednak na bombie jestem skłonny dać się namówić. Czy to że mną coś jest nie tak, czy dopy wyzwalają w Nas możliwości o które sami wcześniej byśmy się nie podejrzewali? Zachęcam do wypowiedzi, możliwe że wyjdzie z tego ciekawa dyskusja? A może ktoś ma jakieś podobne doświadczenia? Wiem ponadto, że w środowisku homoseksualistów "kryształ" jest bardzo popularny, ludzie pozbywają się oporów i są skłonni na bardziej dzikie niż zwykle zachawania. Zapraszam do dyskusji.
 8. W tym Heniu jak procentowo ocenicie speed/eufo?
 9. Można dodawać filmiki na forum? Wtedy bym się skusił na challenge.
 10. Dobra, mój błąd. Pozdrawiam.
 11. Tę którą np. teraz odwalacie w dziale spam syntetycznych. Puszczane są posty sprzed kilku minut a moje cenzurowane czy jak?
×
×
 • Create New...