Jump to content

Pigulak7

Użytkownik Forum
 • Posts

  16
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Pigulak7's Achievements

Podglądacz

Podglądacz (1/8)

10

Reputation

 1. Konkretna rzetelna ekipa śmiało można zamiać jak ktoś lubi bardziej ekskluzywne zabawki. Ja mam u nich już parę zamówień ogarniętych, cała procedura na konkretnym poziomie. Wiele o nich również się dowiecie z innych źródeł, bo to nie V z pierwszej łapanki.
 2. Slyszałem juz ponad tydzien temu ze w sprawie devila przychodza wezwanka, niestety i ja tez wtopiłem na ost zamówieniu.
 3. Chemicalplanet profesjonalni zołnierze w swoim fachu.
 4. Dobry Heniu niema co, ja sobie odsypalem 11g hexenu i dodalem 2g klefereinu zmielone wszystko na mial, hexenik dobrze wypierdala, a kleferein dokłada miły nastrój. Faza naprawde na plus w takim mixie.
 5. Sort jest przezajebisty! Bialutki czyściutki idealny. Kopie jak siekiera 200 sniff juz osobiscie mnie mocno dopaminowo wystrzeliło, a bombka 450mg weszła z pierdolnieciem konkretnym. Mocna Żywa euforia bez zamuły jest dynamicznie i efektywnie.
 6. Ojj ostro się wczoraj przepaliłem tą alfą, naprawde super sort, kumpel informował mnie ze w przypadku oralnym nie działa, choć osobiście tego niewiem, ale sniff i vapo konkret daje zajebiste efekty.
 7. Ajj ta czwórka jest dokurwista jak i zawsze była, załadowane własnie 600 oralem i jest zabawa pelną parą.
 8. Jaki scam? Haha nie w przypadku tego Vendora to zupełnie niemożliwe, znam go od jego początków i zawsze swoje interesy prowadził wzorowo, Devil to jak najbardziej uczciwy Vendor.
 9. Do mnie paka śmigała doslownie dwa dni, z asortymentu alfy, 4cmc i molly dolly jak najbardziej jestem 100% zadowolony.
 10. Molly jest kosiorem dzis walone 250mg molly + 200 efylonu, oral oczywiscie, o efekty nie trza raczej pytac
 11. Dzbany co wy w ogóle pierdolicie, diabeł lata jak rakieta kosmiczna, ilościowo ponad norme, jakościowo kozacko w chuj. Czas dostawy najniższy z przedziału oczekiwanego.
×
×
 • Create New...