Jump to content

SANDstorm

Użytkownik Forum
 • Posts

  39
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

SANDstorm's Achievements

Podglądacz

Podglądacz (1/8)

4

Reputation

 1. a może po prostu pomylony sort? wpadł może jakiś cmc po prostu przez pomyłkę? dodam że po 3 mmc z przed kilku lat właśnie mielenie gębą i pocięta warga nie występowała w tak mocny sposób jak po cmc. Mógłbyś coś więcej napisać o tym mefie hcl? do czego można to porównać?
 2. a spróbuję na drugi raz taki miksik. Kolejna zabawa gdzieś w zimę dopiero także jest czas aby co ogarnąć. wezmę chyba tego mefedronu hcl i zobaczymy co to za wynalazek. A może po prostu lipny sort? To nie był temat od vendorów co mamy na forum tylko jakiś zagraniczny, ale opinie miał świetne. Po 3 mmc parę lat temu to chciało się z ludźmi rozmawiać na fb, a tutaj to weź :D
 3. A tak. Pomylilo mi się. No 120 mg powinno działać jeśli to metafedron. Pisałem przecież że zjadłem nawet pół w bombie i słabizna. 🤣 Za trzy miesiące kolejny test innego źródła i może pójdzie na ruszt ten mefedron hcl.
 4. żeby nie skłamać jakieś 2 lata temu. W styczniu jeden, mały szczurek jakiegoś specyfiku, ale nie wiem co to było. Już chlory lepiej klepały jak ten mefedron.
 5. Panowie.. To jakaś porażka była :D Na początek poszło 120 mg. Coś tam się ładuje, ale dalej słabo trochę. Poprawiłem kolejne 100 mg i coś lepiej, ale dalej masa jak po jakimś 3 cmc :D po jakiejś godzinie zarzuciłem bombkę 350 mg w kapsułce i dalej słabo :p oczywiście mielenie gębą, pocenie się nastało, ale wyjebania dalej nie ma :D kolejne dorzutki to jakaś pomyłka aż w końcu jebnąłem pół naraz i dalej słabizna. Sort jakiś lipny musiał być. Smak delikatnie chemiczny, spływy były spokojne jak stare 3 mmc, ale coś tej mocy mało. No niemożliwe aby 3 mmc po 350 mg i potem po połówce nic nei posmyrał. Zjadłem w sumie jakieś 2 g i w połowie tripu dostałem takie leniwca że leżałem na kanapie i nawet nie chciało mi się poprawić :D Muzyka wchodziła beznadziejnie już po pierwszej bombce. No dramat cholera jasna, a zapowiadało się tak fajnie.
 6. Ciężko po foto rozpoznać. Wszystkie teraz RC takie do siebie podobne. To wygląda na mmc, ale też i takie cmc widziałem. Także na początek próba uczuleniowa jakieś 10 mg i obserwuj.
 7. SANDstorm

  3mmc

  ja sam już nie wiem jaką dawkę na oral. Po długiej przerwie od wszystkiego, a od samego 3 mmc to jakieś 5-6 lat może. Waga 94 kg. 200-350? Mętlik w głowie hahaha na początek próba uczuleniowa jakieś 20-50 mg.
 8. SANDstorm

  3mmc

  jest jeden sposób na schizy. Nie przesadzać ;) max do 0.6-0.8 na głowę i koniec ;)
 9. @Donald Trump, ale poziom wtedy trzymali? bo widzę aktualne komentarze na zagranicznych forach to sobie chwalą.
 10. Ja do innego kraju :/ a zamawiałeś od nich? Dobra jakość tematu?
 11. a jeszcze pytanie. Doszedł mi sort, ale nie miałem okazji go jeszcze stestować. Temat wilgotny. Lepiej go delikatnie podsuszyć czy łykać jaki jest? dodam że to kryształ który łatwo się zgniata w palcach. Zapach delikatnie chemiczny jak z przed kilku lat :D
 12. t*ere*alr*.c** miałem sen że kolega od nich zamówił. Paka doleciała w parę dni. Świetnie zapakowana. W piątek pierwsze testy. 3 mmc w krysztale, ale łatwo je zmielić w palcach i dość wilgotne. Wysyłka tego samego dnia.
 13. Nie czaje takich ludzi jak ty. Co on ma ci napisać i zrobić? zadzwonić do kuriera aby ruszył dupe czy co? Doleci na bank, on już nie ma wpływu jak szybko dojdzie.
 14. Daj spokój z kimś się klepać przez neta. Gość na starym forum o podobnej tematyce tak wtopił kasę. Było bodajże 100 g na pół. Zamówił ten drugi i miał mu odeslac i potem kontakt się urwał.
×
×
 • Create New...