Jump to content

WesołySiepacz

Użytkownik Forum
 • Posts

  116
 • Joined

 • Last visited

About WesołySiepacz

 • Birthday 15/12/1992

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3,717 profile views

WesołySiepacz's Achievements

Narzeczony Marysi

Narzeczony Marysi (3/8)

40

Reputation

 1. Mistrz Krak Wielki II - Król żarówy i klona pierwszego, nic go prawie nie zabije... tylko porządny detox, bo po detoxie zwiększy się ilość krwi w alfie a to może być niebezpieczne dla zdrowia.
 2. ahm... jadłem już taką wykurwiście mocną... :D UWAGA - TEŚĆ ZOSTAŁA EDYTOWANA PONIEWAŻ UŻYTKOWNIK Donald Trump mnie o to prosił... a było co poczytać...
 3. skoro pyta gdzie kupić, to nie wie i nie ma dostępu do ulicznej fety :E a pewnie jak się dowie co to dark net i jak się tam kupuje to zwątpi w życie i odpuści sobie motanie fety... xD
 4. Rapsy, freestyle, debil el poeta, tylko kaleka 😄 https://files.fm/u/kcskk5hhd

   

  1. Show previous comments  3 more
  2. SW1R

   SW1R

   mi sie podobaaa wiem bo sam tez lece 

  3. kolektyv.

   kolektyv.

   To wrzucaj swoj 😄

  4. SW1R

   SW1R

   hahahahaha  nie wiem czy to dobry pomysl 

 5. siema, czy ktoś coś wie o jakimś źródełku z władkiem ? Chętnie bym coś przyturbił
 6. Ercek ja nie chce Ci nic mówić, ale ten tekst napisała osoba mająca zajebiście skomplikowaną chorobę psychiczną która może całkowicie nagle zniszczyć życie po przez dostarczanie do psychiki tej osoby jeszcze bardziej nie okiełznanych bodźców fikcyjnych mieszkających w świadomości tej chorej osoby. PS> serio ja psychicznie chory, geniuszu amereyki nie odkryłeś.
 7. Witam chciałbym wam przedstawić piosenkę, tytuł - Black Room. Zachęcam do oceny. i Pozdrawiam. Wyjechał wieczorem ze swojego garażu bez celu jeżdził ulicami na przedmieściach swego miasta, było już puźno ona 16-stka zataczająca się obok przystanku dla lini autobusów numer 6. Nie wiadomo czy spotkało ją szczęście czy pech. Podjechał najbliżej jak to było możliwe i zapytał się przez szybę, czy podwiźć Cie do domu mała? Ona się zgodziła ale się nie spodziewała, że zaprosi ją do siebie aby się przespała do rana. Była pijana, mogłbyś z nią w tym stanie robić wszystko. Nie tak szybko, ledwo weszli do mieszkania, a ona od góry do dołu była cała rozebrana. Nie wiedział, że on ma w planach urządzić jej po wszystkim cichy w piwnicy dramat. Gdy zakończyli wszystko było już ukartowane, on specjalnie nie rozpinał na jej na dłoniach założonych kajdanek. Oboje zeszli do piwnicy aby uwolnić ją z kajdanek jednkaże to co się wydarzyło potem to był zamknięty od drzwi w piwnicy zamek. Witam Cię w black room moja droga, tutaj poczujesz czym jest śmierć w torturach bardzo sroga. Zwiodczył ją nim zdążyła rószyć się do drzwi. Widzowie z niecierpliwością czekają na skapujące pierwsze krople krwi. Na nic jej łzy, była w potrzasku przecież, skąd mogła wiedzieć że on jest psychopatą, widzowie wubrali aby jej obciął dłonie gilotyną i aby nazwał ją wtedy szmatą. Z tego pokoju nie można było uciec, a to co się tam działo było szokujące dla zwykłych ludzi. Widzowie przyglądający się każdej chwili gdy ją okalecza powoli zabijając jej ciało – powiedział, że pod konieć przybędzie po nią prawdziwy archanioł. Droga do końca to jeszcze wiele godzin umierania w katuszach, aż do momentu gdy z jej ciała będzie uwolniona jej dusza. To był początek zabijania jej ciała torturami, poczuła na początku tyle bólu że nie mogła się ruszać, umierała bardzo długo aż wkońcu przestała się ruszać. Pozostało tylko pomieszczenie z dziwnymi przedmiotami delikatnie ubrudzone krwią, kawałki jej ciała w workach zaniósł do auta aby je wywieść po za granice miasta. To była kolejna jego ofiara która umarła w black – room pokój bezlitosnych tortu odczłowieczenie od samego początku po przez wykonanie wiel rodzajów tortór. Black room obsługiwał potwór. Nikt by się nie spodziewał że każdy może tam się znaleźć nagle w centrum, w środku.
×
×
 • Create New...