Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

PanPierreDolec

Użytkownik Forum
 • Content Count

  204
 • Joined

2 Followers

About PanPierreDolec

 • Rank
  Narzeczony Marysi

Recent Profile Visitors

687 profile views
 1. Aktualny etizolam to niestety średniak. Dawno temu trzymał poziom i 5 mg powodowało niezły chill, duże rozluźnienie mięśni i ogólnie święty spokój od problemów tego świata. Jak ktoś był mocno przestimowany, nakręcony jak terminator i nie mógł usnąć czy w ogóle ustać w miejscu to 5 mg tego cuda i dryfowałeś w chmurach. Benzodiazepiny stosuję na tyle rzadko, że nigdy nie zaobserwowałem zjawiska tolerancji. Ten sorcik oczywiście działa ale dopiero od 5 mg coś czuć, jakaś delikatna sedacja trochę jak po neuroleptyku bez tego chorego wjazdu na ciało, jakieś uspokojenie no troszkę się zachciewa spać ale o takiej bombie jak kiedyś można pomarzyć chyba, że by do tego dorzucać clonazolam za każdym razem. 10 mg a ja wciąż na nogach, wszystko pamiętam, ogarniam tylko większa senność. Dotarłem do 15 mg może więcej bo już nawet nie liczyłem ale końca nie było widać. Roztwór z tego można wręcz walić z gwinta bez większych obaw chociaż nie zalecam. A płakaliście nad flunitrazolamem , który w obecnej sytuacji kładzie ten eti na łopatki jednym uderzeniem. Nie nazwałbym tego prawdziwym etizolamem. Nie tak go pamiętam. Nie ta moc, puste trochę w działaniu. Taki adinazolam na sterydach. W tabsach benzo elegancko robią robotę i brałbym je paletami (gdyby nie ta cena) ale z prochami dzieje się co raz gorzej. Działać, działa. Uśpić, pomoże ale dawki do tego potrzebne są prawie 10x wyższe a i solo nie daje takiej frajdy jak kiedyś. Straciło właściwości rekreacyjne.

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...