Jump to content

DrChill

Użytkownik Forum
 • Posts

  398
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

DrChill last won the day on October 2

DrChill had the most liked content!

3 Followers

About DrChill

 • Birthday May 4

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Ulubiona substancja
  Diazepam I.V

Recent Profile Visitors

2,269 profile views

DrChill's Achievements

Sporadyczny Koksiarz

Sporadyczny Koksiarz (5/8)

186

Reputation

 1. Yes, I do my best to make the photos I take so that they at least please my eye. I just stopped feeling the benzodiazepines and clonazepam is the strongest of the non-rc and that worries me. Seven-day benzodiazepine sleep accident you say? Better than getting hit by a car. I bet norfurazepam was involved. Be careful next time :)
 2. Tutaj trochę nitrasów. Niedawno się zorientowałem, że to N a nie Z z tyłu tabletki xd czajnik ze mnie.
 3. Troszkę klonów. Tolerancja daje się we znaki z każdym mixem benzo + alko. To może być moja przyszła dawka działająca przeciwlękowo. Nie chcę skończyć na rolkach z karbamazepiną.
 4. Chyba nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Mam na oku powrót do 3-MMC a od RC'ków jestem czysty przez 9 miesięcy, nie licząc kilkunastu solowych alko-melanży o średnim natężeniu i wdrożeniu od kilku miesięcy nieregularnego stosowania aptecznych benzodiazepin, co pewnie spowolniło spadek tolerancji na ketony, która jak się domyślam nigdy nie znajdzie się na bazowym poziomie sprzed wielu lat. Wprowadzę aktualizację w swoim czasie chociaż dostałem odpowiedzi, że bez odpowiedniego podejścia do regeneracji mogę nie doświadczyć działania CMC'ków nawet po kilku latach, pomimo samej abstynencji. Nie słyszałem jednak o czymś takim jak permanentna tolerancja farmakologiczna więc jestem raczej dobrej myśli. Jeśli dawałeś czadu przez długi czas pomimo braku neuroprzekaźników na pokładzie to wiem, że nie robiąc nic, tolerancja ta obniża się bardzo powoli. W innym przypadku myślę, że trzy miesiące przerwy powinno dać jakiś sensowny rezultat.
 5. Tramadol is the worst opioid known to me. It dulls the pain, but nothing else. Recreationally, any benzodiazepine will do better. These are the most commonly prescribed pain medications in our country. off-topic
 6. Szczerze tylko raz połączyłem benzodiazepiny 0,5mg klonazolamu + 1mg etizolamu i rozluźniło mi mięśnie tak mocno jak kiedyś w szpitalu po 5mg relanium dożylnie, kiedy po gastroskopii cały się telepałem i nie dało rady przeprowadzić kolonoskopii. Więc to co napiszę poniżej jest czystą spekulacją. Klonazepam + Bromazepam - myślę, że to słabe połączenie jako, że bromek jest prawie czystym przeciwlękowcem i ani nie ma silnych właściwości rozluźniających mięśnie, ani szczególnie nie uspokaja ani też nie usypia więc ewentualnie co najwyżej w jakimś stopniu nasili działanie klona. Sam w sobie Bromazepam dla mnie jest nie wyczuwalny więc w moim przypadku do niczego się nie nadaje. Klonazepam + Nitrazepam - tutaj spotkałem się z opiniami, że zachodzi pomiędzy nimi fajna synergia być może dlatego, że obydwie substancje są nitrobenzodiazepinami i nitrasy to po prostu klon z odłączoną cząsteczką chloru. Nasilają się wzajemnie a Nitrazepam jest o tyle ciekawy, że mocno rozluźnia mięśnie, jest silnie hipnotyczny i sedatywny więc jak dobrze wejdzie w dodatku wzmocniony przez młodszego braciszka klona, to nie ustoisz na nogach a jak ustoisz to będziesz chodził tak jak Naruto biega czyli głowa z przodu a reszta ciała w tyle i zatrzymasz się na ścianie albo podłodze.
 7. Majster, nie chcę się czepiać ale to zdjęcie już wrzucałeś 30 sierpnia :) chyba było konkretne bajabongo skoro nie pamiętasz :D https://forum.dopalamy.com/topic/22174-benzo-melina/?do=findComment&comment=485715 Dla mnie osobiście klonazepam zaczyna działać rekreacyjnie dopiero w połączeniu z innym depresantem. Jakbym pił do tego energetyka to chyba nic bym nie czuł. Będzie niedługo testowanko klon + nitrazepam + browar do odcięcia, ponoć te nitrobenzodiazepiny fajnie się łączą.
 8. @Sloppy JoeWiedziałem, że w końcu trafi się jakiś niestabilny emocjonalnie ogryzek. Wierzę, że potrafisz czytać ze zrozumieniem ale tutaj ten proces prawdopodobnie ni chuja nie miał miejsca bo odpaliłeś koguta na słowa Franc Zalewski i postanowiłeś mi bezmyślnie zajebać minusami a następnie ogłosić, że jest on foliarzem. No kurwa eureka! Nic pożytecznego nie wniosłeś do tematu nawet nie racząc się w niego zagłębić i nie masz pojęcia o czym jest tutaj mowa próbując mnie jeszcze ośmieszyć więc po co się udzielasz? Idź do łazienki się wyżyj a nie tutaj na mnie skaczesz. Post o Francu Zalewskim jest na poprzedniej stronie. Wlepiłeś minusy do postów, które akurat są całkowicie odrębne i nie powiązane z Francem chociaż zdają się łeb w łeb pokrywać z jego obserwacją na której się skupiłem. -->OBSERWACJĄ<-- mikroskopem elektronowym (zdjęcia, analizy składu) a nie pierdoleniem głupot, że słońce jest statkiem kosmicznym a sok z brzozy wszedł na listę substancji zakazanych. Każdy w miarę ogarnięty człowiek jest świadomy tego, że chłop odleciał i opowiada jakieś sci-fi, do tego nawet nie ma co się odnosić. Jakbyś miał do mnie trochę szacunku to przed publicznym zjebaniem, najpierw prześledziłbyś wszystko co napisałem zarówno tutaj jak i w aktualizacjach statusu a czytania jest góra 5 minut. Potem przejrzałbyś te dwa materiały wideo i wyciągnął jakieś wnioski bo wierzę, że to też potrafisz zrobić. Foliarzem to był Jerzy Zięba, który jest przedsiębiorcą i publicystą a wypowiadał się jakby był co najmniej ekspertem w dziedzinie zdrowia, podczas gdy wiele z tego co mówił mogło jakiegoś ślepego odbiorcę wysłać na tamten świat. Franc jest przynajmniej wykształconą osobą i wiadomo na pewno, że jest petroarcheologiem i magistrem od co najmniej 15 lat więc z takimi rzeczami jak badania mikroskopowe ma styczność dłużej niż ty z alkoholem i tutaj nie ma żadnego teoretyzowania a to, że chłop na ogół buja w obłokach to już nie moja wina i mam to w dupie. Przynajmniej nikogo nie skrzywdził. Podaję ci na tacy coś czego w mediach nie pokażą. Coś co po pięciu dniach zdaje się znajdować potwierdzenie na drugim krańcu globu. Masz zdjęcia z mikroskopu elektronowego, analizy składu widma tego co zaobserwował, tutaj wyżej materiał wideo, w którym z gościa wyjmują dokładnie to co nieszczęsny foliarz ale mimo wszystko naukowiec opisał w swoich badaniach. Materiał, którego prędko byś nie zobaczył o ile w ogóle. Nasrałeś w wydaje mi się całkiem poważnym temacie wprowadzając bezpodstawną krytykę i nie odnosząc się w ogóle do zawartości moich postów. Mam nadzieję, że wstałeś lewą nogą czy coś i zrobisz to co chciałeś zrobić tylko rzetelnie a jak nie to cofnij przynajmniej te dwa minusy bo ich tam nie powinno być.
×
×
 • Create New...