Jump to content

Chiller

Użytkownik Forum
 • Posts

  348
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Chiller last won the day on September 21

Chiller had the most liked content!

3 Followers

About Chiller

Recent Profile Visitors

1,608 profile views

Chiller's Achievements

Sporadyczny Koksiarz

Sporadyczny Koksiarz (5/8)

151

Reputation

 1. Ok, now it's clear. Those 40 mg of Etizolam as you wrote up there misleaded me. I think Diazepam are generally underdosed. There should be 20 mg pressed tablets that can be divided to four parts.
 2. You are taking Clonazolam which is an average 2 hours shorter acting than Clonazepam but have quite much shorter half life which affects how quickly withdrawals appear. You are also talking about 3 days for withdrawals to kick in and I was talking about 4 days free with no symptoms so this may be only matter of time because of benzo characteristics. Thanks for this information. @Fanatyk kanna % i klonyTrzymaj się tego co pisałem. Wymieniłem powyżej się informacjami, które trochę dały mi do myślenia. Choćbyś brał klona w ten sposób przez pół roku, mogłeś się co najwyżej lekko uzależnić fizycznie więc przez tydzień po odstawce możesz nie czuć nic ale później być może zaczniesz odczuwać objawy, które opisałem w poprzednim poście, wtedy weź tę najniższą działającą na Ciebie dawkę, którą określasz "ćwiartką" (nie wiem czy chodzi o 0,25 mg czy 1/4 tabletki 2mg ale to bez znaczenia). To powinno złagodzić objawy na tyle, żebyś czuł się dobrze i jak te objawy powrócą w mniejszej sile to procedurę powtórz a w razie czego bo nie wiem ile czasu tak balowałeś przygotuj sobie tych ćwiartek z osiem czy dziesięć. Chyba, że to trwało miesiąc to zapomnij o jakiejkolwiek odstawce bo nie ma co odstawiać. @BenzoLover40 mg of Diazepam and Etizolam are on this photo? They must have been very tight pressed pills. Yeah it's obviously nice combo but did you remember this photo? Only thing I remember that I was almost all the time floored. I drunked all the beers and took about 20 mg of Clonazepam and maybe 40 mg of Nitrazepam. That was little hardcore for me but I regret nothing😁
 3. Myślę, że po uśrednieniu twojego spożycia klona do 1 mg co drugi dzień nie powinno być większych problemów, zależy też ile taki ciąg trwał ale jak dwa czy trzy miesiące to powinno obejść się bez żadnych niedogodności bo z własnego doświadczenia wiem, że przy zejściu jak i abstynencji kilkudniowej klon powstrzymuje objawy odstawienne na tyle długo, że możemy w ogóle nie poczuć odstawki zwłaszcza jak się z nim tak delikatnie obchodziłeś. Ale gdybyś przestał brać na tydzień/dwa nie gwarantuję, że żadne z objawów abstynencyjnych się nie pojawią. Na wszelki wypadek zostaw sobie ze cztery ćwiartki i gdybyś zaczął odczuwać niepokój, łatwo się irytował, miał problemy z zasypianiem lub w skrajnych przypadkach dreszcze, wtedy weź tę ćwiartkę i może przez ten czas objawy już przeminą a jak powrócą choć na pewno słabsze to dobij kolejną ćwiartką i tak aż do pełnej trzeźwości. Przy takich ilościach absolutnie nic Ci nie grozi więc nie ma co się bać.
 4. Midazolam will dissapoint you i think. It will help you fall asleep but wake you up after 2-3 hours leaving you restless for the rest of night and day. Jakby chciał kto kupić to po 50zł bez kosztów dostawy. Diablo jest z dodatkiem Reaper of Souls. Starcraft II wysyłam bez widocznych na zdj. okularów głównego bohatera. Wszystko z polskim dubbingiem i napisami.
 5. Chiller

  Przechowalnia

  Jakby dla kogoś ta tuba po Ketonalu Active 50mg (bez recepty) była zbyt dużym obciążeniem jest jeszcze coś. Tisercin (nasennie nie trudno to dostać od lekarza) jest w takich oto szklanych tubkach mniejszych od tych tamtych wcześniej. Dla porównania.
 6. Odpowiem za niego bo być może spać nie możesz przez to pytanie pozostawione bez odpowiedzi. TAK Na tyle na ile znam sytuację, wziął te 10 sztuk Zolpidemu żeby choć trochę zaspokoić głód GABA a Zolpi pomimo, że to nie benzo to na jakąś podjednostkę tego receptora wpływa albo wziął to po prostu dla zabawy bo jest wjebany tak samo w Zolpidem jak i Klony. Co do tych 30 sztuk Oksykodonu to zależy bo w lekach jest rozstrzał od 5 - 80 mg więc tych najsłabszych mógł wziąć i 30. Bez tolerancji bałbym się takiego miksu ale ja jestem pipa. Raz mi się zjadło 14 sztuk Zolpidemu, nie wiem co ja sobie myślałem, po prostu wyłączyło mi system operacyjny i działałem bez logiki. Dla mnie Zolpi to akurat gówno bo jego mroczna magia na mnie nie wpływa ale coś w tym leku jest bo widziałem i czytałem różne ciekawe rzeczy na jego temat. Więc odpowiedź brzmi: TAK Na pewno. I nie traktuj tego jak przepis na fajną fazę bo szkoda byłoby taką fajną myszkę Minnie stracić.
 7. @SW1Rkolejny raz złamana zasada i gdzie jesteś? w nosek walka MMA po spożyciu MDMA czy LSD?
 8. Coś się za dużo ostatnio dzieje w tym województwie. Najpierw dwóch degustatorów 3-CMC rzucających radiem w ścigający ich radiowóz. Swoją drogą co oni myśleli, że przeniosą się w czasie jak się dobrze rozpędzą? Teraz coś takiego. Szkoda tylko, że mi jakoś nigdy taki pan się nie przedstawił i nie rozchylił swej kurtki tudzież bluzy prezentując swój asortyment a korzystałbym jak pojebany.
 9. Ciesz się, że masz dostęp do takich rarytasów. Widzę, że posiadasz Rivotril a czytałem opinie, że to oni robią najlepsze Klony, te nasze TZF z Polfy Tarchomin podobno mogą im pięty lizać. Osobiście myślę, że może być odczuwalna różnica, nie duża ale też nie musi być jej wcale. Kiedyś kupiłem Ketrel (Kwetiapina) bo nie było Bonogrenu i tak wziąłem te dwie tabletki czekam coś łagodnie smyra jakby bawi się ze mną w podchody a normalnie tyle mnie kładło do łóżka i już miałem problemy z ciśnieniem. Wziąłem więc 8 sztuk zapiłem kilkoma browarami i dalej czułem, że to coś za miękko działa ale już na tyle mną kręciło, że poszedłem spać. Po zeżarciu Ketrelu kupiłem Bonogren, zażyłem dwie sztuki i myślałem, że przytulę się z podłogą. Weszło tak twardo, że z trudem ogarniałem co się dzieje, ciśnienie ortostatyczne tak dało o sobie znać, że od razu położyłem się powolutku do łóżka żeby nie stracić przytomności (bo to są najlepsze leki nasenne wg psychiatrów, chwila nieuwagi i nos złamany czy oko wybite). Od tamtej pory zwracam uwagę na producentów leków a przynajmniej Kwetiapiny. Mnie samo DCK potrafiło jakby stopić wewnętrznie w taki dziwny, poplątany euforyczny stan a w mixie z czymkolwiek nie wyobrażam sobie bańki. Pozazdrościć tylko.
 10. These are my dead boxes of benzos. I Had also 7 packs of Lorafen 2,5 mg but all of them went straight to hell. Lorafen - 6/10 (best medical anxiolytic but heavy amnesic) Sedam/Lexotan - 1/10 (it's transparent to me) Dormicum - 3/10 (only help to fall asleep but not for long) Nitrazepam GSK - 7/10 (quite dose depending but great in effects) Clonazepamum TZF - 8/10 (no amnesia, quite relaxative and long, stable anxiolytic effect)
 11. Nice collection of good to have meds. I only know Zolpidem of this drug class. Zopiclone seems to work longer and stronger.
 12. Całkiem możliwe, że nadinterpretuję pewne rzeczy przyznam się bez bicia. Mogło mi to tak zostać bo przeważnie po jakimś zaleceniu czy opinii jest jakaś przyjebka, że niby nie mam pojęcia co ja piszę w ogóle. Drażni mnie taki stan rzeczy bo piszę z doświadczenia, ogólnodostępnej wiedzy a jeśli z czymś nie miałem doświadczenia opieram się na opiniach, opisach i zaznaczam, że nie miałem z tym styczności. Siedzę w tym gównie z 10 lat i na pewno nie tak głęboko jak wasza elita, której pewnie supermodelki zlizują resztki koksu z pęta na dzień dobry. W każdym razie to jest pierwsze i ostatnie forum w moim życiu. Być może nie potrafię się po nim inteligentnie poruszać i dostanę czasem po dupie jak np. PLUTO zminusował mnie ile tylko dał radę bo mózg mu już chyba parował, chciał mi zgwałcić i zabić matkę a potem mnie chociaż to akurat uważam za pewne odstępstwo i jakbym go kurwa dorwał w swoje łapy, sam bym śmiecia zakopał za domem. No i to tyle jakbym się na przyszłość źle zachowywał jako członek forum to proszę mnie naprowadzić krótkim postem ale napisanym przez kogoś kompetentnego jak np. Strażnika Forum bo mi od razu kolana miękną jak to widzę xd chyba, że jest to NoMercy, on jest zbyt bezpośredni i potrafi w ciągu sekundy zniszczyć komuś dzień i stan psychiczny na kilka kolejnych i żadne neuroleptyki, żadne benzodiazepiny tej kurewskiej chęci zajebania torpedy między oczy nie zastąpią. Taki generał w wojsku, który ma większość w dupie a jak tam kto zajrzy to nasra na łeb. Pozdrawiam Kierownika i obiecuję poprawę. Chyba, że ktoś mnie wkurwi. Są dostępne dwie wersje Klonazepamu 0,5 mg z podziałką na pół i 2 mg z podziałką na cztery części.
 13. Znów muszę przez Was yebnąć spamem. Chłop napisał o stresie. Na tym się skupiłem dlatego wspomniałem o Klonazepamie bo wiem, że na pewno sobie poradzi a w moim przypadku okazał się nadzwyczaj funkcjonalną benzodiazepiną nie wpływającą na pamięć czy motorykę a język się sam rozplątuje jak z kimś podejmujesz rozmowę. Ogólnie wprowadza luz i w sferze fizycznej i mentalnej, nie ogłupiając jak alkohol. Zresztą nawet jakby wpadł w taki nałóg, że na początek pracy pije setkę wódki na odwagę by zmniejszyć stres i się rozluźnić to wg mnie dużo lepiej, trzeźwiej, mniej toksycznie wypada Klonazepam przy okazji dłużej działając. Inna sprawa, że nie byłem zbyt precyzyjny na początku bo nie wziąłem pod uwagę, że wszyscy pomyślą o Klonie w ilości 2 mg chodziło mi tylko o substancję. Kto by mu wypisał na dzień dobry 2 mg? To Wy panowie trochę pomyślcie a nie ciśniecie ze mnie jak ze zgniłego jajca. Dostałby receptę na 0,5 mg, brałby pół tabletki co wg mnie w jakimś stopniu zredukowałoby stres = większa koncentracja i skupienie. 0,25 mg i waszym zdaniem chłop zaśnie na miejscu? I wy niby macie lata doświadczenia? W stukaniu w klawiaturę na pewno. Wspomniał też coś o zażywaniu fety nasennie no to chyba lepiej żeby miał chociaż tę ćwiartkę mg klona we krwi. Lepiej by spał chyba, że ma taki bałagan pod kopułą, że tego nie ogarniam ale nie wspomniał, że ma przepalone zwrotnice ani nic podobnego. Pewnie poczułby odrobinę sedacji, może zdarzyło by mu się ziewnąć ale od tego są energetyki albo kawa. Poleciłem mu też rozejrzeć się za Izopropylofenidatem jak już koniecznie musi pracować na speedzie, bo pewnie są tacy co jak poczują klona to wchodzą w tryb wypoczynkowy. Może małe dawki Phenibutu by się sprawdziły? Podobno do 500 mg delikatnie stymuluje fizycznie i psychicznie zwiększając produktywność. Chyba, że chcesz autorze lecieć na konkretnej piździe to odkurzaj fetę, koks czy nawet 2-fma bo to też jest konkretne ćpanie tylko w większych dawkach i nie zajmuj tutaj ludziom czasu ale myślę, że wtedy byś tu nie napisał. Po tym jak na mnie nasraliście to mu poleciłem niech zacznie od Klorazepatu 5 mg albo 10 mg (Tranxene) i powoli sam zobaczy czy mu to pasuje czy nie, na pewno ta grupa związków redukuje niepotrzebny stres, napięcie i w różnym stopniu uspokaja. Zacząłem od Klona żeby się nie pieprzył z tymi zabawkami dla starszych pań a 0,25 mg Klonazepamu jest równoważne 5 mg Relanium, w działaniu na pewno wyraźniejsze a czy jest jakaś legenda głosząca, że ktoś, gdzieś, kiedyś poszedł w kimę po takiej ilości? Na pewno nie pracujący chłop jebiący po nosie amfetaminę więc przestańcie robić ze mnie błazna próbowałem tylko pomóc i nigdzie nie było mowy o 2 mg tylko o substancji. Wy albo jesteście 24/7 nafurani albo najpierw piszecie a potem myślicie i tym razem tak było bo dopiero horsii nastawił wam myślenie. Ja to już chuj bajkopisarz bez wiedzy i doświadczenia na dodatek próbujący każdemu zaszkodzić. Nawet dla PLUTO wczoraj byłem miły chociaż tydzień wcześniej chciał zajebać mnie i matkę. Wam beka z takiego klauna jak ja przychodzi lekko a mnie to wkurwia bo próbuję pomóc a nigdzie błędu nie popełniłem. Król Dopalaczy przynajmniej dowiedział się od horsiego (horsii musiał im wytłumaczyć co to jest benzo bo dla wszystkich po tym się tylko śpi), że wcale źle nie prawię to przynajmniej sypnęli strzałką w górę i mam wyjebane, że na mnie wskakiwali bo to oznacza albo, że są dwubiegunowi albo po naradzie przyznali mi rację ale nie chcą srać nowymi postami w temacie a każdy taki like to jedna cząsteczka dopaminy. A Ty @SW1R nie pierdol, że każdemu wszędzie polecam benzo, już nie szukaj atencji bo jej masz wystarczająco. To, że mam obecnie największą styczność z tą grupą substancji sprawia tylko tyle, że wiem gdzie mogą pomóc a gdzie zaszkodzić. Nie zabieram głosu tam gdzie nie mam choć odrobiny kompetencji. Koniec dramy
×
×
 • Create New...