Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Stagnacja

Użytkownik Forum
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

About Stagnacja

 • Rank
  Podglądacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. GBL bardzo silnie podnosi libido, sprawia że człowiek nie ma zahamowań, łamie wszelkie dotychczasowe tabu panujące w łóżku, seks jest pozbawiony jakichkolwiek wyższych uczuć... liczy się tylko kutas, cipka i ostre rżnięcię Ponadto nie ma żadnego problemu z erekcja bo konar płonie aż miło... bardzo ciężko dojść a orgazm nie sprawia prawie w ogóle przyjemności. Nie mam zbyt dużego doświadczenia z RC ale najczęściej mieszałem GBL z MDMA i seks po nim był po prostu bajeczny Tu muszę nadmienić że GBL zawsze był ta główna substancja a cała reszta to tylko wisienka na torcie Ponadto próbowałem GBL także z lsd, 1p-lsd, 2c-b, psylocybiną(grzyby halucynogenne), 4ho-met, 6-apb, thc, alkoholem, benzo, kodeiną... i jeszcze pewnie z czymś ale już nie pamiętam i w każdym przypadku seks był zajebisty Mieszanie z alkoholem i benzo tylko dla wprawionych gieblarzy ponieważ może dojść do niewydolności oddechowej. Taka mała ciekawostka... nieszczęsne pigulki gwałtu są produkowane z GBL/GHB (ta sama substancja) tylko dawka tejże substancji jest dużo większa... a przedawkowanie GBL objawia się tym że człowiek po prostu zasypia po czym budzi się po ok 3h jak gdyby nic, oczywiście w skrajnych przypadkach może dojść do zgonu przez niewydolność oddechowa. Bardzo cieszy mnie to że dostęp do GBL jest bardzo ciężki i ograniczony ponieważ to nie zabawka dla dzieciaków wychowanych na RCkach, GBL bardzo łatwo przedawkować (np. optymalna dawka dla mnie to ok 1.7-1.8 ml... a przy 2ml już śpię jak dziecko :D) ponadto strasznie wciąga i można popłynąć (24h/7 można lecieć na okrągło bo po GBLu bardzo dobrze się śpi) a potem życie bez GBLa nie jest już takie kolorowe GBL to mój ulubiony narkotyk z wszystkich jakie kiedykolwiek próbowałem, mój wonderdrug, narkotyk o bardzo szerokim spektrum dzialania, lek na wszystko i na nic... na ogół nie polecam bo potem życie bez GBLa jest po prostu chujowe Mam nadzieję że komuś moja wiedza i doświadczenie się przyda a jak ktoś chce naprawdę spróbować tejże substancji to... życzę powodzenia w szukaniu (i pytaniu)

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...