Skocz do zawartości

Venom,

Memberzy
 • Zawartość

  455
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  448d 20g 10m 47s

O Venom,

 • Ranga
  Narzeczony Marysi
 • Urodziny 22.07.1945

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

4117 wyświetleń profilu
 1. Venom,

  Czego słuchasz ? ( Muzyka )

  lalalalala nananan xD hahaha
 2. Venom,

  Ostatnio oglądałem

  W 2012 roku kardynał Bergoglio (Jonathan Pryce), głęboko zawiedziony kierunkiem, w którym zmierza Kościół Katolicki prosi papieża Benedykta (Anthony Hopkins), aby pozwolił mu przejść na emeryturę. Zamiast tego nękany wątpliwościami i stojący w obliczu skandalu Benedykt wzywa swojego najsurowszego krytyka i przyszłego następcę do Watykanu, aby wyjawić mu tajemnicę, która wstrząśnie podstawami kościoła. Na tle toczącej się za murami Watykanu walki tradycji z postępem i poczucia winy z przebaczeniem, te dwie skrajnie różniące się postacie będą musiały stawić czoła przeszłości i znaleźć wspólny język. To wszystko, aby zapewnić przetrwanie kościoła i nie stracić zaufania milionów wyznawców.
 3. Venom,

  Czego słuchasz ? ( Muzyka )

  Tytuł: Peaky Blinders / Sezon 5
 4. Venom,

  Ostatnio oglądałem

  Ivan (Theo James) to nieuchwytny złodziej, którego specjalnością są dzieła sztuki, wykradane bogatym kolekcjonerom z Los Angeles. Elyse (Emily Ratajkowski) jest aspirującą aktorką, której karierę w Hollywood komplikuje mroczna przeszłości i rosnące długi. Wszystko zmienia się, gdy poznaje Ivana. Jego specjalnością jest omijanie zabezpieczeń i perfekcyjne kradzieże. Ona jest mistrzynią uwodzenia, która zmienia swój wygląd i tożsamość w mgnieniu oka. Razem łączą siły, organizując ostatni śmiały skok, który ma im przynieść fortunę. Ale życie potrafi wywrócić do góry nogami nawet najbardziej misterny plan…
 5. Venom,

  Ostatnio oglądałem

  Dwaj brytyjscy szeregowcy Schofield i Perry, u schyłku Pierwszej Wojny Światowej otrzymująogromnie ryzykowną misję, od której powodzenia zależy życie ich towarzyszy. Musząprzedrzeć się za linię wroga i przekazać rozkaz odwołujący atak, który w świetle nowychinformacji nie ma najmniejszych szans powodzenia. Jeśli nie uda się wypełnić misji,niechybna śmierć czeka ponad 1600 żołnierzy, a wśród nich brata Schofielda.
 6. Venom,

  Czego słuchasz ? ( Muzyka )

  Może komuś podejdzie ta muzyka Dobry Bass i Sopran ...
 7. Venom,

  Ostatnio oglądałem

  OGLĄDAŁEM W KINIE ....
×