Jump to content

S-N.

Weteran Forum
 • Posts

  1,307
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

S-N. last won the day on September 24 2020

S-N. had the most liked content!

About S-N.

 • Birthday 22/06/1993

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Ulubiona substancja
  (THC)

Recent Profile Visitors

19,289 profile views

S-N.'s Achievements

Uzależniony od Forum

Uzależniony od Forum (7/8)

752

Reputation

 1. Ocena: IMDB - 8.4/10 (81.070), ...( Opis )... Ekranizacja bestsellerowej powieści Franka Herberta. Bardzo odległa przyszłość. Pustynna planeta Arrakis, zwana także Diuną, jest jedynym miejscem we wszechświecie skąd wydobywa się melanż - cenną substancję, która nie tylko przedłuża życie, ale również pozwala na podróże międzygwiezdne i zaglądanie w przyszłość. Z rozkazu imperatora Shaddama IV Diuna zostaje oddana w lenno szlachetnemu rodowi Atrydów. Na Arrakis przybywa książę Leto Atryda, lady Jessika oraz ich syn, Paul. Nikczemny ród Harkonnenów nie zamierza jednak oddać tak łatwo planety swoim wrogom. Bo kto włada Diuną, ten włada całym wszechświatem. Trzymający w napięciu kryminał spod znaku Agaty Christie i błyskotliwa komedia w jednym. "W jak morderstwo" to świetne kino rozrywkowe z plejadą polskich gwiazd. Spokojną Podkową Leśną wstrząsa morderstwo. Ciało ofiary, młodej kobiety, znajduje Magda (Anna Smołowik), gospodyni domowa i nałogowa czytelniczka kryminałów. Policyjne śledztwo prowadzi komisarz Jacek Sikora (Paweł Domagała). Niestety, brak mu zmysłu rasowego detektywa – ten ma Magda. Kiedy okazuje się, że ofiara miała na szyi wisiorek w kształcie litery "W", należący do dawno zaginionej przyjaciółki Magdy, kobieta postanawia wyjaśnić tę sprawę na własną rękę. A to oznacza nieustanne wtrącanie się w pracę nieporadnego komisarza. Podejrzanych jest mnóstwo, poszlak niewiele. Tropy prowadzą do najbardziej szanowanych mieszkańców Podkowy, a nawet szejka Kataru... Czy Magdzie i Sikorze uda się dojść do prawdy i rozwiązać zagadkę tajemniczego morderstwa?
 2. naucz się najpierw ortografii
 3. Oparta na faktach historia kubańskich uciekinierów, którzy na początku lat 90 infiltrują działające na Florydzie organizacje terrorystyczne, planujące zamachy na Kubie.
 4. Nastolatek jest świadkiem morderstwa za co ściga go dwóch zabójców. Chłopiec trafia pod opiekę strażaczki, która stara się go ochronić zarówno przed prześladowcami jak i pożarem otaczającego ich lasu,
 5. Ten areszt pełen jest narkomanów i alkoholików [Najcięższe więzienia w Stanach]

 6. S-N.

  Kolekcja S-N

  WCZORAJ TO PALIŁEM , O NAZWIE lemon haze xD
 7. https://m.cda.pl/video/8306775 11 września: niewygodne fakty (cały film) Lektor PL
×
×
 • Create New...