Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


Chujemujedzikiewęże

Użytkownik Forum
 • Content Count

  152
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Chujemujedzikiewęże last won the day on October 19 2019

Chujemujedzikiewęże had the most liked content!

About Chujemujedzikiewęże

 • Rank
  Narzeczony Marysi

Recent Profile Visitors

3,160 profile views
 1. Wieczorny charas zebrany poprzez ściskanie żywych topów przez bletkę... Cudowny sen. Ciekawe czy do jutra wytworzy się znowu klepliwa warstwa żywica <3

 2. Za 6 dni premiera filmu "Proceder". Warto iść? Co sądzicie?

  1. BlanTadoR
  2. HAUPTMANN BRODZIA
  3. HAUPTMANN BRODZIA

   HAUPTMANN BRODZIA

   lepiej w chacie siedzieć odpalić yt lub radio maryje

 3. Na przyszłość zamiast śmieszkować odsyłajcie ludzi tutaj: Dopisując po prostu parę leków na melatoninie, walerianie (tu z osobna można polecić też krople, działa na GABA) wyszukanych w Google. Serio, jak już się bawicie, to chociaż nie zaniżajcie poziomu forum.
 4. Przeczytałem. Oba. Kazałeś wziąć benzo którego nie może dostać na już lub spierdalać, zero prawdziwej pomocy. Poznaj też w końcu definicję multikont.
 5. @Wojt tak się podnieciłeś, że najebałeś 3 posty pod rząd. Idź sobie zwal i ochłoń, czy zamów dziwkę, bo zbyt Cię jarają zwykłe problemy ludzi na forum które moderujesz. Rada od serca.
 6. Po prostu jeśli będziesz miał choćby mikrowylew to trudniej/wcale się on nie zatamuje i zrobisz sobie krzywdę. Ogólnie najlepiej nic nie ćpać, ja na wenlafaksynie jarałem hurtowo 5F-PB-22 i żyję.
 7. Nie, wszystko masz opisane na hajpie. Chcesz się zabić to chociaż się wysil. Choć do samobójstwa polecam po prostu butlę z helem - oddychając nim wydychasz dwutlenek węgla, a to on odpowiada za uczucie duszenia się, nie brak tlenu.
 8. Wiesz, że robisz to dobrze gdy laska po wstaniu z łóżka nie potrafi prosto ustać na nogach.

  2XX4F.jpg

  1. Elektryk [Free Brodzia!]

   Elektryk [Free Brodzia!]

   Wy tam cały czas tarło macie xD

  2. ercek

   ercek

   to co Ty jej tam w dupala pakujesz ;-e 

  3. Chujemujedzikiewęże

   Chujemujedzikiewęże

   @ercek przecież wiecie, że per rectum jest prawie tak skuteczne jak i.v.... Więc ładuję:

   witaminy (m.in. witaminę B12 i witaminę C),

   różnorodne enzymy,

   hormony steroidowe,

   aminokwasy,

   węglowodany, takie jak fruktoza czy galaktoza,

   składniki mineralne (np. wapń, selen, cynk i magnez),

   prostaglandyny,

   lipidy... 

 9. Kołpaczek na lewo, łysiczka na prawo. Cubensisy sinieją w miejscu ściśnięcia, nie wiem czy łysiczki też - niby to utleniająca się psylocyna/psylocybina więc jest szansa. Tyle z teorii.
 10. "Trzon jest brązowooliwkowy, elastyczny, cienki, ok. 1-3 mm średnicy, 3-15 cm wysokości, powierzchnia gładka lub wzdłużnie włókienkowata."... Nie, to na 95% nie łysiczki a zwykłe psiaki.
 11. @CrystalMeth z mojego PW do innego debila od takich pomysłów: Inhalanty kurwa? Serio chcesz by w gazetach pisali o Twojej rodzinie, że to u nich w domu ktoś zaćpał się klejem czy gazem? Inhalanty to nie tylko stopniowe uszkadzanie mózgu i organizmu, to także ryzyko nagłej śmierci tak z powodu arytmii jak i porażenia ośrodka oddechowego. Ani jednego ani drugiego nie zdążysz zarejestrować. Jak chcesz się zabić to najpierw porozmawiaj z lekarzem, a potem przemyśl i najwyżej to zrób, jak chcesz przetrwać zły okres w życiu sięgnij po kannaninoidy lub opio. Naturalne czy syntetyczne, jeden chuj. Znieczulą a nie zabiją przy rozsądnym dawkowaniu. Inhalanty mogą zabić nawet w niższej niż zwykła dawka. Ogarnij się kurwa, bo przeczytałem to z telefonu śpiącej laski i o tej porze się zalogowałem by to napisać. Nie odpierdalaj, po prostu. Z fartem, Chujemujedzikiewęże. Poniżej cytaty z paru źródeł na szybko: "Bardzo częstym zjawiskiem jest nagła śmierć inhalatomana, która często występuje u osób nadużywających aerozoli, fluorku węgla i tlenku węgla, toluenu, acetonu; środki te powodują nagłą arytmie serca i powodują zgon." "klej butapren, który zawiera rozpuszczalniki, takie jak etylobenzen, ksylen i octan etylu. " "ich inhalacja może doprowadzić nie tylko do nieodwracalnego uszkodzenia narządów wewnętrznych (w tym mózgu), lecz także do śmierci." - klejów, śmierci na skutek nieodwracalnego uszkodzenia mózgu. "W niektórych przypadkach wdychanie lotnych środków chemicznych może doprowadzić do porażenia ośrodka oddechowego, a co za tym idzie - do zatrzymania oddechu i niedotlenienia, co prowadzi do śmierci."
 12. Łodygi łamliwe czy nie? Sutek jest, ale wydają się trochę za jasne, te mniejsze jak najbardziej mają szansę. Masz cały wątek o łysiczkach... Greenboy opisał wszystko co musisz wiedzieć.
 13. Typ pyta o psajko, a wyskakujecie z enancjomerem opioidu (lewometorfanu) o działaniu dysocjującym... Aż mnie zmusiliście do odpowiedzi w tym wątku więc poniżej wszystko co przychodzi mi do głowy na teraz: Tatarak zwyczajny jak jesteś hardkorem, azaron i pochodne nie są właściwie za dobrze zbadane, zażywa się korzenie. To ta trzcina z brązowymi "pałeczkami/topami" co rośnie w każdym miejskim stawie. Zawsze wywołuje to uśmiech na mojej twarzy, bo cholerstwo jest ponoć całkiem mocne. Mozga trzcinowata zawiera zaś DMT. Więc z tej albo ekstrakcja i palenie/i.v. albo iMAO do tego, moklobemid mogą załatwić znajomi z depresją. Inaczej jedzone DMT zostanie szybko rozłożone w procesie monoaminoksydazy do nieaktywnych rzeczy, nim klepnie. Gałka muszkatołowa - mirystycyna jest najsłabsza z tego wszystkiego, ale działa bardzo długo. Efekty jednak nie są warte zabawy. To tak z psychodelików. Dysocjanty: N2O, DXM, rośliny z atropiną i skopolaminą (których nie polecam, łatwo poważnie przedawkować, ale to ten legendarny "szalej", którego według babci się najedliście), triheksyfenidyl (lek o budowie zbliżonej do PCP), muchomor czerwony (jeszcze gdzieś znajdziesz, a i może inne grzybki pozbierasz do obiadu). I to by było na tyle z w miarę łatwo dostępnych i legalnych substancji "mistycznych". Ach, ekstrahowanie DMT jest nielegalne, więc tak nie do końca legalnych. Ale, że rośnie toto wszędzie to wymieniłem i mozgę

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...