Skocz do zawartości

Chujemujedzikiewęże

Memberzy
 • Zawartość

  152
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1
 • Czas Online

  67d 6g 44m 15s

Chujemujedzikiewęże wygrał w ostatnim dniu 19 Październik 2019

Chujemujedzikiewęże ma najbardziej lubianą zawartość!

9 obserwujących

O Chujemujedzikiewęże

 • Ranga
  Kolekcjoner opakowań

Ostatnio na profilu byli

2044 wyświetleń profilu
 1. Wieczorny charas zebrany poprzez ściskanie żywych topów przez bletkę... Cudowny sen. Ciekawe czy do jutra wytworzy się znowu klepliwa warstwa żywica <3

 2. Za 6 dni premiera filmu "Proceder". Warto iść? Co sądzicie?

  1. BlanTadoR
  2. SZANOWNA KOMISJA
  3. SZANOWNA KOMISJA

   SZANOWNA KOMISJA

   lepiej w chacie siedzieć odpalić yt lub radio maryje

 3. Chujemujedzikiewęże

  Proszę ludzie pomóżcie jak się pozbyć tych hexenow z organizmu

  Na przyszłość zamiast śmieszkować odsyłajcie ludzi tutaj: Dopisując po prostu parę leków na melatoninie, walerianie (tu z osobna można polecić też krople, działa na GABA) wyszukanych w Google. Serio, jak już się bawicie, to chociaż nie zaniżajcie poziomu forum.
 4. Chujemujedzikiewęże

  Proszę ludzie pomóżcie jak się pozbyć tych hexenow z organizmu

  Przeczytałem. Oba. Kazałeś wziąć benzo którego nie może dostać na już lub spierdalać, zero prawdziwej pomocy. Poznaj też w końcu definicję multikont.
 5. Chujemujedzikiewęże

  Proszę ludzie pomóżcie jak się pozbyć tych hexenow z organizmu

  @Wojt tak się podnieciłeś, że najebałeś 3 posty pod rząd. Idź sobie zwal i ochłoń, czy zamów dziwkę, bo zbyt Cię jarają zwykłe problemy ludzi na forum które moderujesz. Rada od serca.
 6. Chujemujedzikiewęże

  4-CMC Deluxe

  Keton, czyli "utleniona" amfetamina, może się utleniać?
 7. Chujemujedzikiewęże

  Lek a specyfkik

  Po prostu jeśli będziesz miał choćby mikrowylew to trudniej/wcale się on nie zatamuje i zrobisz sobie krzywdę. Ogólnie najlepiej nic nie ćpać, ja na wenlafaksynie jarałem hurtowo 5F-PB-22 i żyję.
 8. Chujemujedzikiewęże

  Ekstrakcja fenia z Durogesic

  Nie, wszystko masz opisane na hajpie. Chcesz się zabić to chociaż się wysil. Choć do samobójstwa polecam po prostu butlę z helem - oddychając nim wydychasz dwutlenek węgla, a to on odpowiada za uczucie duszenia się, nie brak tlenu.
 9. Wiesz, że robisz to dobrze gdy laska po wstaniu z łóżka nie potrafi prosto ustać na nogach.

  2XX4F.jpg

  1. MyNameIsHenrykChlorek

   MyNameIsHenrykChlorek

   Wy tam cały czas tarło macie xD

  2. ercek

   ercek

   to co Ty jej tam w dupala pakujesz ;-e 

  3. Chujemujedzikiewęże

   Chujemujedzikiewęże

   @ercek przecież wiecie, że per rectum jest prawie tak skuteczne jak i.v.... Więc ładuję:

   witaminy (m.in. witaminę B12 i witaminę C),

   różnorodne enzymy,

   hormony steroidowe,

   aminokwasy,

   węglowodany, takie jak fruktoza czy galaktoza,

   składniki mineralne (np. wapń, selen, cynk i magnez),

   prostaglandyny,

   lipidy... 

 10. Chujemujedzikiewęże

  Panowie pytanie o halucynki

  Kołpaczek na lewo, łysiczka na prawo. Cubensisy sinieją w miejscu ściśnięcia, nie wiem czy łysiczki też - niby to utleniająca się psylocyna/psylocybina więc jest szansa. Tyle z teorii.
 11. Chujemujedzikiewęże

  Panowie pytanie o halucynki

  "Trzon jest brązowooliwkowy, elastyczny, cienki, ok. 1-3 mm średnicy, 3-15 cm wysokości, powierzchnia gładka lub wzdłużnie włókienkowata."... Nie, to na 95% nie łysiczki a zwykłe psiaki.
 12. Chujemujedzikiewęże

  Legalne psychodeliki

  @CrystalMeth z mojego PW do innego debila od takich pomysłów: Inhalanty kurwa? Serio chcesz by w gazetach pisali o Twojej rodzinie, że to u nich w domu ktoś zaćpał się klejem czy gazem? Inhalanty to nie tylko stopniowe uszkadzanie mózgu i organizmu, to także ryzyko nagłej śmierci tak z powodu arytmii jak i porażenia ośrodka oddechowego. Ani jednego ani drugiego nie zdążysz zarejestrować. Jak chcesz się zabić to najpierw porozmawiaj z lekarzem, a potem przemyśl i najwyżej to zrób, jak chcesz przetrwać zły okres w życiu sięgnij po kannaninoidy lub opio. Naturalne czy syntetyczne, jeden chuj. Znieczulą a nie zabiją przy rozsądnym dawkowaniu. Inhalanty mogą zabić nawet w niższej niż zwykła dawka. Ogarnij się kurwa, bo przeczytałem to z telefonu śpiącej laski i o tej porze się zalogowałem by to napisać. Nie odpierdalaj, po prostu. Z fartem, Chujemujedzikiewęże. Poniżej cytaty z paru źródeł na szybko: "Bardzo częstym zjawiskiem jest nagła śmierć inhalatomana, która często występuje u osób nadużywających aerozoli, fluorku węgla i tlenku węgla, toluenu, acetonu; środki te powodują nagłą arytmie serca i powodują zgon." "klej butapren, który zawiera rozpuszczalniki, takie jak etylobenzen, ksylen i octan etylu. " "ich inhalacja może doprowadzić nie tylko do nieodwracalnego uszkodzenia narządów wewnętrznych (w tym mózgu), lecz także do śmierci." - klejów, śmierci na skutek nieodwracalnego uszkodzenia mózgu. "W niektórych przypadkach wdychanie lotnych środków chemicznych może doprowadzić do porażenia ośrodka oddechowego, a co za tym idzie - do zatrzymania oddechu i niedotlenienia, co prowadzi do śmierci."
 13. Chujemujedzikiewęże

  Panowie pytanie o halucynki

  Łodygi łamliwe czy nie? Sutek jest, ale wydają się trochę za jasne, te mniejsze jak najbardziej mają szansę. Masz cały wątek o łysiczkach... Greenboy opisał wszystko co musisz wiedzieć.
 14. Chujemujedzikiewęże

  Legalne psychodeliki

  Typ pyta o psajko, a wyskakujecie z enancjomerem opioidu (lewometorfanu) o działaniu dysocjującym... Aż mnie zmusiliście do odpowiedzi w tym wątku więc poniżej wszystko co przychodzi mi do głowy na teraz: Tatarak zwyczajny jak jesteś hardkorem, azaron i pochodne nie są właściwie za dobrze zbadane, zażywa się korzenie. To ta trzcina z brązowymi "pałeczkami/topami" co rośnie w każdym miejskim stawie. Zawsze wywołuje to uśmiech na mojej twarzy, bo cholerstwo jest ponoć całkiem mocne. Mozga trzcinowata zawiera zaś DMT. Więc z tej albo ekstrakcja i palenie/i.v. albo iMAO do tego, moklobemid mogą załatwić znajomi z depresją. Inaczej jedzone DMT zostanie szybko rozłożone w procesie monoaminoksydazy do nieaktywnych rzeczy, nim klepnie. Gałka muszkatołowa - mirystycyna jest najsłabsza z tego wszystkiego, ale działa bardzo długo. Efekty jednak nie są warte zabawy. To tak z psychodelików. Dysocjanty: N2O, DXM, rośliny z atropiną i skopolaminą (których nie polecam, łatwo poważnie przedawkować, ale to ten legendarny "szalej", którego według babci się najedliście), triheksyfenidyl (lek o budowie zbliżonej do PCP), muchomor czerwony (jeszcze gdzieś znajdziesz, a i może inne grzybki pozbierasz do obiadu). I to by było na tyle z w miarę łatwo dostępnych i legalnych substancji "mistycznych". Ach, ekstrahowanie DMT jest nielegalne, więc tak nie do końca legalnych. Ale, że rośnie toto wszędzie to wymieniłem i mozgę
×