Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


Xiua4

Użytkownik Forum
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

About Xiua4

 • Rank
  Podglądacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Samo to że trzeba pełną kwotę w prepaidach kupić to troche zawyża ale dla mnie to nie stanowi problemu jeśli mogę spać spokojnie że nikt mi do domu nie zapuka z racji opłacania pyszności.
 2. Ja brałem jak to nazywasz prepadami ;) i bez problemu wiadomo że troche trzeba dopłacić ale za anonimowość to nie duża cena
 3. Widzisz wszystko da się wyjaśnić na spokojnie i bez nerwów :D wesołego
 4. Jak ktoś przesadzi z testowaniem albo za długo już leci to mogę polecić clony od orzełka spałem po nich jak dziecko po uprzedniej zabawie z henrykiem
 5. W weekend zaprzyjaźniałem się z kolegą Henrykiem ale trochę za długo z nim gadałem☠️ Na szczęście miałem pakę od Orzełka i powiem wam że robią to co robić mają. Zarzuciłem 2 tabsy położyłem się do łóżka i nie pamiętam kiedy usnąłem 😁 Towarek pierwsza klasa!! Ja stosuję tylko w sytuacjach podbramkowych więc pewnie na trochę mi starczy ale z pewnością polecam!
 6. Xiua4

  Xanax z Czech

  tak jak mówiłem, podróbki to sa na 0procent, z typem się znam nie opierdolił by mi fakeów, są takie same jak polskie więc nie mam wątpliwości, tylko ciekawi mnie w jaki sposób on to sprowadza, przyznał mi się że sam płaci za opakowanie 140zł
 7. Xiua4

  Xanax z Czech

  podróbki odpadają, opakowania są zaplombowane + miałem już styczności z polskim xanaxem i ten się nie różni. jak spytałem jakiegoś typa co właśnie sprzedaje powiedział mi że to jest tak proste że jakby mi powiedział to bym się udusił ze śmiechu.
 8. Xiua4

  Xanax z Czech

  wytłumaczy mi ktoś czemu jest tak dużo xanaxu z czech i czemu ludzie go tak tanio sprzedają? tam nie trzeba recepty czy co?
 9. Witam. Jestem dość nowy w temacie i mam problem, otóż w moim mieście za ciula nie da się kupić zioła, nigdzie. Za to nie ma problemu z xan,relanium etc. zioła nie kupię na oglaszamy bo za często wyjebka Jakie są jeszcze dragi podobne do zioła? chodzi o efekt etc, albo gdzie najłatwiej kupić owy towar?
 10. to który? miałem doczynienia już z xanaxem i relanium, nie jestem uzależniony ostatnio brałem jakoś 2 miesiące temu.
 11. które benzo najmniej uzależniana, ale też kopie?. myślałem nad clon albo eti.
 12. ale pytanie było czy z funky,marketu odrazu mogę brać całą tabletke tak po prostu z opakowania czy musze coś z nią robić?
 13. Zdaje sobie z tego sprawe, miałem już pare badań z xanaxem i relanium
 14. Witam Odrazu chcę przeprosić ale jestem nowy w temacie, zresztą chyba po to te forum jest Chce zakupić clonazolam z funky.marketu, jest on w formie tabletek tak, i czy do badań musze go w czymś rozpuścić czy moge odrazu całą tabletke? coś czytałem o rozposzczaniu dlatego pytam, Dzięki

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...