Jump to content

Xiua4

Użytkownik Forum
 • Posts

  67
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Xiua4's Achievements

Kolekcjoner Opakowań

Kolekcjoner Opakowań (2/8)

14

Reputation

 1. Chyba za dobrze tam sie leci, zawinal 25g i chuj ni ma chlopa XDDDDDDDD
 2. Dobrym zamiennikiem bedzie clon w zamian za eti? Nie ma teraz u orla eti a dalej benzo potrzebuje. Pytalem co prawda orla o eti ale na ten moment nie maja informacji dlatego pytam czy przeskok z eti na clony bedzie ok?
 3. Xiua4

  HEX-EN

  Oby jak najszybciej wrocilo bo nie moge sie doczekac na sort bo byl pierwsza klasa.
 4. Dobrze ze chlopaki maja mmc na stanie bo juz wiele dobroci poznikalo i cholera wie czy jeszcze beda (hexen i nep)
 5. @ondert Możesz założyć sobie portfel np. electrum na kompie lub na telefonie bez żadnych weryfikacji. a Same BTC możesz kupić sobie np. w bitomacie https://coinatmradar.com/country/171/bitcoin-atm-poland/ Skanujesz kod qr z telefonu z walletu np. wlasnie electrum i wrzucasz szmal w maszynke i masz. Ewentualnie też lokalny kantor gdzie bez weryfikacji mozesz kupic to 10k zl
 6. Chyba że chce się mieć jeszcze lepszą jazde to wrzucasz clony i alko i jest nieziemkso ;)
 7. @Bastekjlb BTC to teraz podstawa działania, nie trzeba się znać żeby zapłacić w BTC. Ja polecam Ci @rceagle.io a jak do nich napiszesz na telegram to mają nawet poradnik jak zapłacić w BTC bez potrzeby zakładania czegokolwiek i możesz nawet zapłacić blikiem. BTC nie gryzie i jest bardzo prosty w obsłudze a teraz sklep który nie ma btc to raczej na 99% wyjeba
 8. @SANDstorm pisz do nich an telegram, kiedyś widziałem że ktoś zamawiał więc może jest jeszcze nadzieja.
 9. @Jordanash Mi odpisują zawsze następnego dnia i nie piszę w privnotach. Jesteś pewny że dobrze napisałeś tam na telegramie trzeba się zweryfikować naciskając jeden przycisk. Może coś robisz źle?
 10. Xiua4

  3-CMC

  CMC weekendowo spoko ale na dłuższe spotkania ciężko bo trzeba by go zjeść wiadro XD Dlatego polecam każdemu mmc bo to robi jednak lepszą robote.
 11. @Kapitan_ i jak pobierałeś może tą alfe czekam na jakąś nową opinie
 12. @Nomida Nie ma już henia u orła jakiś czas ze spokojem możesz wziąć od esco też bardzo dobry towar sam go pobrałem już jakiś czas temu i jestem zadowolony. @Krak widzisz wszystko na spokojnie :) nie trzeba się denerwować
 13. Raczej nie wrzucał bym w siebie każdego benzo pokolei. Ja osobiście leciałem najdłużej na clonach na które przesiadłem się z etizolamu iu to była ciężka przesiadka bo z clonami zacząłem przesadzać co skutkowało częstymi urwanymi/pociętyki scenami bez bazy i świadomości co robiłem. Jeśli chcesz je wszystkie zmieszać to ja mówię stanowcze nie.
 14. Czytaj mordzia ze zrozumieniem. Osoba testująca odradza duże dawki i sama mówi że nie mogła ogarnąc po 40mg więc wnioski nasuwają się same :)
 15. Xiua4

  HEX-EN

  Ktoś coś wie na temat tego henia? Nie chce ich spamować meilami i wiadomościami już bo pytałem z 10x ale może coś się zmieniło przez ostatni tydzień ?
×
×
 • Create New...