Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


Bl4ck

Użytkownik Forum
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

About Bl4ck

 • Rank
  Podglądacz

Recent Profile Visitors

315 profile views
 1. Piszą że rcchem to scam. Prawda to?
 2. To jak ostatnio nas w CH#[email protected] zrobił joker to się nie mieści w bani. Jakiś fake Xanax nam sprzedał!!!! nie ma tam alpry a cwaniaczek jeszcze sprzedaje pudełkach 30po 2mg. Wywołuje to tylko jakąś tam lekką senność. Smak? Bez smaku. Jak jakaś zbita mąka do pieczenia. Sorry ale wcześniej był gorzki smak i nie tylko ja się skarżę że coś jest nie tak. Hajs równie dobrze można było rozdać na ulicy a nie jakimś v z tak ogromnym tupetem że to się w palę nie mieści. tyle hajsu poszło się tyryryry J€[email protected]Ć, NIE POLECAM BENZO "xanaxu" JOKERA!!!!!
 3. Ja tu też z zapytaniem o benzo. Susza przez ten covid. Pred ma ale przesyłki to loteria ale towar ma dobry tylko cenka w tych czasach wysoka. Pewnie bo jedyny dysponuje zasobami RC benzo a przynajmniej w wachlarzu benzo różnorodności a to jak ostatnio nas w CH#[email protected] zrobił joker to się nie mieści w bani. Jakiś fake Xanax nam sprzedał!!!! nie ma tam alpry a cwaniaczek jeszcze sprzedaje pudełkach 30po 2mg. Wywołuje to tylko jakąś tam lekką senność. Smak? Bez smaku. Jak jakaś zbita mąka do pieczenia. Sorry ale wcześniej był gorzki smak i nie tylko ja się skarżę że coś jest nie tak. Hajs równie dobrze można było rozdać na ulicy a nie jakimś v z tak ogromnym tupetem że to się w palę nie mieści. tyle hajsu poszło się tyryryry J€[email protected]Ć, NIE POLECAM JOKERA!!!!!
 4. Z tego co widzę to benzo ma głównie pred... A tam strach zamówić. Reszta zrobiła sobie urlopik przez tą pandemię. Czy ktoś wie kto śle clona ew. flualpre? Piszcie tutaj, zapraszam też na priv.
 5. https://www.youtube.com/watch?v=FAVLJyljrpI&feature=youtu.be "Wszyscy moi ludzie niepoprawni politycznie są"
 6. Alpry Psycholog czy psychoterapeuta?

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...