Skocz do zawartości

MonsterPotato

Memberzy
 • Zawartość

  80
 • Rejestracja

 • Ostatnio

2 obserwujących

O MonsterPotato

 • Ranga
  Podglądacz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

2209 wyświetleń profilu
 1. zauważyłem jedną ciekawą rzecz. Jak miałem od horyzonta mxe była bardziej euforyczna, od gienka jest bardziej tripowa. Mxe od m4n działało euforycznie i średnio tripowo. Zejście dysocjacyjne. Dawki 50-100mg (nie wyobrażam sobie przy tak dobrym sorcie naraz pierdolnąć 100mg) Od geniusza bardziej "psychodelicznie"? i na zejściu bardzo miła stymulacja umysłowa i podwyższona kreatywność. Dawki 40-50mg (jak dla mnie nie brałbym więcej niż 70 na raz) Kwestia sortu czy S&S? Przy obu podejściach S&S podobne.
 2. pocztaj, nie zawsze tak jest. Działanie niektórzy porównują do MDA (1/3 potencjału). W miksach dało by się coś skompletować niezłego. Tylko że BL trzeba przeżyć, dlatego jak się ma zamiar jeść to kupujemy hcl a nie freebase bo freebase ma większy bl i jest generalnie bardziej aktywne od hcl.
 3. UR-144

  Stary nie chciałbyś się tym przepalić
 4. UR-144

  No ja tak planuje na 1 gram UR na 30-35g podbiału, tylko nie wiem czy to nie za mocno będzie. Czekam tylko na aceton cz.d.a bo ma mi przyjść. 1000mg/35g=28mg na gram powiedzmy że 1 gram podbiału to 6 luf, czyli wchodzi 4,5mg na lufe. Styknie.
 5. UR-144

  dzięki dzięki, w końcu napisany z twoją pomocą. fajnie że jesteś tutaj tak btw. Zauważyłem jedną pozytywną zależność UR, za pierwszym razem nie za bardzo mi podszedł (przepaliłem się), potem było fajnie fizycznie ale tak pusto na umyśle... teraz z czasem, gdy sobie zapale 2 buchy przed filmem codziennie czy do grania, to bardzo mi się podoba. Chodzi mi o to że jak już zacznie wyrabiać się tolerancja to jest o wiele przyjemniej. Do tego jedno piwko lub dwa. Naprawdę coraz bardziej lubuje w tym kana. Leciutko zdysocjowany umysł, plus przyjemne falowanie ciała. Coraz fajniej.
 6. UR-144

  sprzedasz takiego hasu będzie wiązać się ze zgonami (na serce). Przecież to jest zbyt mocne żeby przypalać to jak zwykły hasz
 7. UR-144

  prosze połączyć. Jest to ur-144. Prosiłbym moderatora o zmianę tytułu na samo "UR-144".
 8. UR-144

  Wszystko będzie jasne po testach laboratoryjnych. Krasnolud wysłał mi ten wzór więc. Czepiałbym się trochę strony z której zaczerpałeś wiedzy (adres obrazka), ale na 100% będę dopiero wiedział bo analizie labolatoryjnej.
 9. UR-144

  Krasnolud zapewnia że jest podobne do jwh-018, ale porównania nie będzie bo tego jwh nie paliłem. Nie mam żadnych informacji na temat tej substancji, ale jestem już po testach i wypada całkiem nieźle. Kanna nie pale w ogóle, ostatnim kana jakie paliłem było jwh-081 pół roku temu. Czas działania: 90-150 min (zależy ile wypalisz) Wejście: +1min Peak: +5min trwa jakieś 30-50min Afterglow: +1h trwa od 30min do 90min Otrzymałem ze znajomym z innego forum tą substancję, żółty kryształ i "fake hash" który zawiera wyżej wymieniony UR-144. Jego zdjęcie: Dawki jakie zalecał krasnolud to max 50 mg fejk haszu a proszek na pierwszy raz nie więcej niż 3mg. (okazało się potem że są to x3 za duże dawki dla mnie) Podzieliłem kostkę na 12 części, zrobiłem z jednej kulkę i władowałem do szklanej lufki. Wziąłem jednego bucha i efekty zaczęły napływać momentalnie. Tak naprawdę nie wiem ile go wypaliłem, bo nie spaliłem całej kulki. Nagle zaczęło rosnąć rozluźnienie. Moja skóra zaczęła falować a potem całe ciało, przyjemne uczucie. Śliny zero, cały czas musiałem popijać wodę bo strasznie sucho w gębie. Muzyka odgrywała bardzo ważną rolę, każda piosenka tworzyła unikalną atmosferę pokoju, czułem jej wibrację dobiegające z jego kąta. Po położeniu się i zamknięciu oczu, czuć lekką dysocjacje - jestem parę centymetrów za moim ciałem. Skóra zmieniła stan stały najpierw na płynny a potem gazowy. czułem jak po kawałku smugi dymu odrywały się od mojego ciała. Substancja działa trochę jak indyjka ze słabym genem sativy. Faza jest bardzo fizyczna, umysł pozostaje czysty. Po zaniknięciu efektów nie zostaje żadne zamulenie i tym podobne efekty, człowiek po prostu trzeźwieje. Substancja pokazała tak naprawdę całkowity potencjał z alkoholem, po paru piwach jak się zapali naprawdę nie idzie rozróżnić czy to normalne palenie czy nie. Substancja bardzo ekonomiczna i bardzo mocna. Efekty fizyczne: 8/10 Efekty psychiczne: 3/10 Moja ogólna ocena: 7/10 Moja ocena mixu z alkoholem: +8/10 Raport Lovmed'a: A teraz moje uwagi:Trzeba bardzo uważać z dawkowaniem, łatwo jest przedawkować. Mój raport gdy spaliłem zbyt dużo: Potem oczywiście przeszło, ale to było naprawdę okropne doświadczenie. Jeżeli szczurek byłby trzeźwy, a ja na takiej krzywej jeździe, na 100% skończyłoby się wezwaniem pogotowia.Każdy musi nauczyć się odpowiedzialności, ja nauczyłem się jej w dramatyczny sposób. Myślałem, że wystarczająco uważam z RC ale się przeliczyłem
 10. 2M2B, 2-metylo-2-butanol, "Vodka"

  Informuje że 2m2b nie jest RC i można go zamówić u zagranicznych dostawców chemicznych.
 11. 5-IAI 5-iodo-2-aminoindane

  Te aminodany (wszystkie jakie były na rynku) to jakaś porażka. Chyba że jest jak mówisz, że sprzedawali inne subst. pod tą nazwą.
 12. 25D-nBOMe

  No ja miałem słabe oev i cev ale psychicznie było bardzo mocno. Spokojnie przewyższało kwasa w niektórych momentach. Muzyka jest naprawdę świetna na tym. Następnym razem mxe 100mg + 1.25 25d + 400ug 25c.
 13. Etylofenidat, Ethylphenidate, EP - wątek ogólny

  Spróbujemy zatem. Ethcat jest fajny, używam go w ciężkich sytuacjach i czasami tak na dobry dzień. Optimum dla mnie to 80mg. Zachodzi krzyżowa z ethcatem? Tak
 14. Etylofenidat, Ethylphenidate, EP - wątek ogólny

  a jedzone? Ethcat jest dobrym pobudzaczem porannym- znanym mi dobrze, chce spróbować czegoś innego.
 15. Etylofenidat, Ethylphenidate, EP - wątek ogólny

  Jako poranny rozbudzasz nadawałby się? 40-50mg?
×